17 Ekim 2021, Pazar 06:16

Yüze Buz Lazer Yaptıranlar Memnun mu Yorumları Nasıl

Yüze Buz Lazer Yaptıranlar Memnun mu Yorumları Nasıl

Hepimizin ortak sorunlarından biri istenmeyen tüylerdir. Tüylere çözüm olarak kullanılan çeşitli yöntemler mevcuttur. Jilet ve ağda gibi çözümler hem acı vericidir hem de etkileri fazla sürmez. Lazer epilasyon da bu problemden kurtulmak için yaygın olarak tercih edilmektedir. Bu epilasyonun birçok türü vardır. En modern teknolojiyle uygulanan, en çabuk sonuç veren lazer epilasyon buz lazerdir. Üstelik neredeyse hiç acıya sebep olmaz. Vücudun bütün bölgelerinde tercih edilebilir. Cilde de güvenle yapılabilir.

Buz Lazer Kullananların Yorumları

 1. Tüm vücut için buz lazer yaptırıyorum. Beşinci seansımı tamamladım. Hakikaten etkisini görmeye başladım. Özellikle bacaklarımdaki tüyler neredeyse tamamen yok oldu. Yani tek-tük çıksa bile önemli değil, zaten belli belirsiz. Kollarımdaki kıllar da azalıyor gibi ama bacaklarımda daha bâriz. Genital bölgedeki tüyleri de bitiriyor.
 2. Bana 6 seans buz lazer uygulandı. 3 ay ara verdim, tüyler yine aldı başını gidiyor! Keşke yaptırmasaydım, hiç işe yaramadı. Azalmayı bırakın, incelmedi bile. Bana mısın demiyorlar! Ben hormonal bir sorun olabileceğini düşünüp hastaneye gittim. Hormonlarıma bakıldı, herhangi bir anormallik tespit edilmedi. Garanti olsun diye başka bir doktora da başvurdum, aynı şeyleri söyledi. Kısaca sorun bende değil buz lazerde! Vaktimin de cebimin de düşmanıymış meğer. Ama böyle yerden yere vurduğuma bakmayın, herkesin tüy tipi aynı değil sonuçta. Ben bir yararına tanık olmadım fakat belki siz memnun kalırsınız.
 3. Buz lazere 9 seans gittim. Kıllarımda belirgin azalma oldu. Hatta bazı yerlerde hiç çıkmaz olmuştu. Ancak pandemi nedeniyle 2,5 aydır devam edemiyorum. 'Buralar tamam' dediğim bölgelerde tüyler yeniden çıkmaya başladı. Üstelik eskisinden de yoğun ve kalın bir vaziyette! O kadar pişmanım ki. Şimdi ne olacak? Kara kara düşünüyorum.
 4. Koltuk altı, genital bölge ve bacak için buz lazere gidiyorum. Fiyat ortalama 1800 TL tuttu. Sırada 6. seansım var. Koltuk altı ve bacaklarımdaki tüyler inceldi, fakat bitmedi. Bikini bölgemdeki tüyler daha az çıkıyor. Bacaklarımda batıklar vardı, daha da çoğaldı. Acı hissetmiyorsunuz diyorlar fakat buz lazeri krem sürmeden genital bölgeye yaptırmak imkânsız. Diğer bölgelerde de çok acı veriyor.
 5. Yaklaşık 1 yıl önce buz lazere başlamıştım. Tüylerim gerçekten seyrekleşti ve tekrar çıkması daha uzun zaman alıyor. 5 seansı bitirdim. Fakat bu durum yüzüm için geçerli değil. Suratımı çok kötü etti. Vücutta işe yarıyor ancak yüz bölgesini mahvediyor. Cildimdeki kılları artırdı ve daha koyu hâle getirdi.
 6. Buz lazere gidiyorum, altıncı seansım olacak. Tüyleri incelttiği doğru. Genital bölgemdeki tüyler oldukça azaldı fakat tamamen bitmiş sayılmaz. Buz lazerde acı hissedilmediğini söylüyorlar. Oysa ben krem sürmeden bikini bölgesine asla lazer yaptıramam, gerçekten çok acıyor. Bir de lazer batıkların azalmasını sağlar diyorlar. Bende tam tersi meydana geldi. Suratımda kırmızı noktalar çıktı.
 7. Gaziantep'te yaşıyorum, iki seneden bu yana buz lazer uygulamasına para döküyorum. Gelin görün ki zerre kadar fayda etmiyor. Çok acı vermiyor, o bakımdan rahat ancak tüyleri yok etmediği için bunun bir anlamı yok. Kesinlikle önermiyorum. Soprano cihaz kullanıyorlardı.
 8. 5 yıldan beri buz lazere devam ediyorum. Tüylerin sonunu getiremiyor. Evet, büyük ölçüde azaltıyor ancak kökünden halledemiyor. Bu kadar zaman geçti, yine var, yine var!
 9. Cildimde buz lazer uygulatmıştım. Tüylerim biraz ince ve siyahtı. Buz lazer cihazı sarı ayva tüylerinizi algılayamıyor. Bunun haricinde problemsiz, en ufak acı duymuyorsunuz.
 10. Buz lazere pandemi sürecinden önce başlamıştım. Önceleri tüylerim gayet güzel dökülüyordu. Fakat iki aydır gidemedim, bundan dolayı jilet kullanmak durumunda kaldım. Sekizinci seanstan sonra tüylerim inanılmaz arttı. Niye böyle olduğunu çözemedim.
 11. Buz lazer tek kelimeyle çöp! Hem acı vermediği de yalan. Bikini bölgesini öyle bir acıtıyor ki. Ben tüm vücut için 7 seans buz lazer yaptırmıştım. İki aylık bir ara verince gördüm ki kıllarımda olduğu gibi duruyor, 'daha fazla paramı boşa harcamayacağım' dedim ve ondan sonra gitmedim.
 12. Buz lazeri yüz bölgemde tercih ettim. Bir miktar acı veriyor tabii. Hiç değilse 4-5 seans devam etmek gerekiyor. Kıllarınızın tek seansta bitmesini beklemeyin. Her defasında biraz daha zayıf çıkacaktır. Ben memnun kaldım. Yüzdeki tüyler daha ince olduğundan, cilde yaptırılan buz lazer daha iyi etki gösteriyor.
 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 

3 Yorum

 1. Aysun kural

  10 seans verdiler tüm vücut olarak tek bir seansım kaldı ama en ufak bir etki yok seanslar bitince eskisinden daha kötü duruma geldim ilk zamandan itibaren kökünden alarak epilasyon yaptigim icin büyük ölçüde azalma olmuştu ama lazer başladıktan sonra kisaltma yaptığım için onlarda ilk günkü gibi oldu başlamadan daha iyiydi hem param gitti hem günaha girmiş oldum hemde vücudum mahvoldu sakın ama sakın baslamayin

 2. Selcan

  Ben 2 buçuk yıldır lazer tüm vücut yapiyorm. Buz lazerin tüm makinelerini denedim azalma seyreklesme oldu ama bitiş garanti kimse veremez çünkü bitmiyor azalıyor sadece bir kaç ay gitmeyince çıkmaya başlıyor sterek çıkıyor ama çıkıyor. Yüzüm için 1 yıl boyunca çok iyiydi bir anda çıkmaya başladı hiç olmayan bölgelerde çıktı lazer yapan yerle görüştüm ölü kızları uyandiriyormus tekrar dökülecek dedi 3 seans gittim seyreklesti ama bitmedi.

 3. Fatoş

  Buz lazer yaptırıyorum 9.seansim.beyaz tenliyim ve siyah kıl koklerim vardı çabuk biter dediler ama hiç bir gelişme yok ve 2bin TL para verdim.bacaklarimda hiç dökülme ve gelişme yok bilmiyorum nolcak

 
 
KAPAT