21 Ocak 2021, Perşembe 13:30

Zdrave Universal Krem Kullananların Olumlu ve Olumsuz Yorumları

Zdrave Universal Krem Kullananların Olumlu ve Olumsuz Yorumları

Özellikle Bulgaristan'da çok popüler olan ve kadınlar tarafından güzel görünmek amacıyla kullanılan Zdrave krem, daha sağlıklı ve genç bir cilde kavuşturmaktadır. Zdrave krem sivilce izlerini, uçukları ve yaraları da iyileştirmektedir. Bu göçmen kreminin içerisinde paraben ve domuz yağı bulunmamaktadır.Bu kremin diğer adı Zdrave Universal kremdir.

Zdrave Krem Ne İşe Yarar?

Zdrave kremin en önemli faydalarından biri kararmış cilt beyazlatmaya yardımcı olmasıdır. Aksatmadan kullanırsanız cildinizin en az birkaç ton açıldığına tanık olabilirsiniz. Bu krem ile cilt renginizi açmak istiyorsanız her gün düzenli olarak uygulamalı, buna en az 3-4 ay boyunca devam etmelisiniz.Zdrave krem bebeklerde pişiğe iyi gelir ve pişik oluşumunu da engeller.

Zdrave krem sivilce lekelerine karşı da oldukça etkilidir. Sivilceler nedeniyle oluşan kızarıklıkları yavaş yavaş ortadan kaldırır. Çinko ihtiva ettiğinden dolayı sivilce lekelerinin giderilmesinde büyük rol oynar. Muntazaman kullanıldığı takdirde sivilce izlerini geçirmekle kalmaz, tekrar sivilce çıkmasını da önler.

Dudaklarda çıkan uçukları da tedavi eder.

Cildi yeniden yapılandıran bu krem yanıkların ve yaraların tedavisinde çok başarılıdır. Cildinizde yanık, yara gibi bir problem meydana geldiğinde bu kremi uygulamak daha çabuk iyileşmesini sağlayacaktır. Kremin yapısındaki zengin bileşenler yaralanan cildi onaracak, iz kalmasını da engelleyecektir.

Zdrave, bütün cilt tiplerinde kullanılabilir. Akneleri ve sivilceleri hızlı bir şekilde yok eder. -Deyim yerindeyse- cilt için biçilmiş kaftandır. Alerjisi veya hassas bir cilt yapısı olanlar da bu kremi güvenle kullanabilir.

Pul pul döküntülere, cilt kuruluğuna ve tahrişlere iyi gelir. Cilde pürüzsüzlük ve canlılık kazandırır.

Böcek ısırmalarına bağlı ağrıyı ve acıyı dindirir. Kaşıntıya ve kızarıklığa da birebirdir.

Hasar gören cildi yeniler. Dış faktörlerin ve zararlı güneş ışınlarının etkisiyle yıpranmış cilde bakım yapar. Böylece kuru, soluk, mat ve yorgun görünümden eser bırakmaz. Cildi nemlendirir, daha dinamik bir görünüm verir.

Alerjik ciltlere uygulandığında alerji semptomlarını azaltır. Alerjik reaksiyonların önüne geçmek için Zdrave Kremden faydalanılabilir.

Lekelerin tedavisini de gerçekleştirir. Sivilce izleri, güneş yanıkları ve koyu kahverengi lekelere uygulanırsa lekelerin renginde açılma olur ve böylelikle kötü görünüm hafifler.

Zdrave Kullananların Yorumları Nasıldır?

  1. Bu kremi kullanmaya 7-8 yıl önce başladım. O zamandan beri hâlâ kullanıyorum. Yani oldukça deneyimliyim ve krem hakkında birkaç bilgi vermek istiyorum. Gerçekten kremi ne için uygularsanız uygulayın mutlaka olumlu sonuç alıyorsunuz. Fakat bence kremin en büyük özelliği, sivilcelerin üstesinden hakkıyla gelmesi! Yıllar boyu sivilcelerden ne çektim bilemezsiniz. Kullanmadığım bir ürün kalmadı diyebilirim. Ne zaman ki hayatıma Zdrave diye bir kahraman girdi, nihâyet sivilcelerimden kurtuldum!
  2. 10 yıldır ara ara kullanırım. Sivilcem mi çıktı, hemen 2 gün peşpeşe bu kremi uyguluyorum. (Geceleri kullanıyorum.) Sivilcenin s'sini bırakmıyor. Sanırım bu yeteneğini, barındırdığı çinko mineraline borçlu. Hem lekeleri de açıyor. Bıyık bölgesine ve koltuk altlarıma uygulayınca koyu görünümü düzeltiyor.
  3. Yemek yaparken kızgın yağ nedeniyle başparmağım yandı. 3 gün bu kremi kullandım. Yanık geçti ve herhangi bir iz kalmadı.
  4. Benim bir arkadaşım Bulgur göçmeni ve bu kremi onun sayesinde tanıdım. Sivilcelerinin üzerine minik bir nokta halinde uyguluyordu. Ben de merak ettim. Sağ olsun bir tane de benim için alıp hediye etti ancak sonradan öğrendim ki bu kremin içinde petrol varmış. Ondan sonra hiç kullanmadım        .
  5. Kremi 3 günden beri kullanmaktayım. Cildimi nemlendirsin diye almıştım ama bunun sayesinde her gün yeni sivilcelere merhaba diyorum! Size önerim, alacaksanız yüz bölgesinde kullanmak amacıyla almayın. Ellerinize sürebilirsiniz.
  6. Ağdadan sonra uyguladığımda cildimi yatıştırıyor, kızarıklıklara engel oluyor. Cildiniz hassassa bu krem sizi rahatlatacaktır. Nemlendirme konusunda da iyi performans sergiliyor.
 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT