17 Ekim 2021, Pazar 05:49

Zigavus şampuan kullananların yorumları ve şampuanın saça etkileri

Zigavus şampuan kullananların yorumları ve şampuanın saça etkileri

Zigavus Forte Sarımsaklı Şampuan,%100 doğal ve organik bir şampuandır. Çinko kalsiyum ve beta karoten içeren özel formülü sayesinde saç sağlığını korur, saç dökülmesini azaltır ve canlılık kazandırır. Saçları dökülen kişiler için üretilen Zigavus şampuanı araştırıp kullanmak isteyen kişiler için yazımızın devamında kullanıcı yorumlarından bahsettik.

Zigavus Forte Sarımsaklı Şampuan Kullananların Olumlu Ve Olumsuz Yorumları

Zigavus Forte Sarımsaklı Şampuan kullanan bazı kişilerin yorumları bu şekildedir;

 Yaklaşık 5 yıldır bu markanın şampuanını kullanıyorum. Saçımın üst kısımları seyrekleşmeye başlamıştı. Bu şampuanı düzenli kullandığımdan beri saç dökülmem azaldı, baya bir faydasını gördüm ve severek kullanmaya devam ediyorum.

Zigavus Forte Sarımsaklı Şampuanı bir süredir kullanmaktayım. Şampuanın içeriğinde sls bulunması ve sarımsak kokusu beni rahatsız etti. Aynı zamanda saçlarımı sertleştirdi yani ben pek olumlu bir etkisini göremedim.Bende Zigavus forte sarımsaklı şampuanı uzun zamandır kullanıyorum. Saç dökülmemi büyük oranda azalttı ancak saç derisinde kaşıntı oluşmaya başladı. Ayrıca kaşıntıyla beraber saç derim pul pul dökülmeye başladı. Eğer yeter ki saç dökülmem azalsın derseniz kesinlikle öneririm.

Yaklaşık 6 aydır bu şampuanı severek kullanmaktayım. Benim için en önemlisi saç dökülmesini engellemesiydi. Aynı zamanda saçlarım artık daha hacimli ve dolgun görünüyor. İlk şampuanım bitti ve tekrar aynı şampuanı aldım. Herkese de tavsiye ederim.

Zigavus forte sarımsaklı şampuanı sadece bir hafta kullanabildim. Benim saçımda hem kepek hem de kaşıntı yaptı. Daha sonra şampuanı bıraktım ve belki etkisini görürüm diye 1 ay sonra tekrar kullanmaya başladım. Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum ve kepek sorunum neredeyse bitti. Aynı zamanda içerisinde fazla kimyasal barındırmıyor böylece gözleri yakmıyor. Ayrıca bitkisel bir ürün olması dolayısıyla gönül rahatlığıyla kullanıyorum. Herkese de tavsiye ederim.

Uzun zamandır bu markayı memnuniyetle kullanıyorum. Memnun olmamın nedeni ise saç dökülmemi fazlasıyla azalttı. Aynı zamanda saçımda yağlanma sorunu azaldı. Severek kullanıyorum ve herkese de tavsiye ediyorum.

Bende Zigavus forte sarımsaklı şampuanı kullanıyorum. Bu şampuanı kullanmadan önce saçımda kepek sorunu vardı ancak bu şampuanı kullandığımdan beri kepek sorunum kalmadı. Aynı zamanda sarımsaklı şampuan olmasına rağmen saçımda köktü bir koku bırakmadı. Ancak saç dökülmesini engelleme konusunda pek etkisini göremedim.

Zigavus forte sarımsaklı şampuanı bir süredir kullanıyorum. Sarımsaklı olmasına rağmen kokusu beni rahatsız etmedi. Aynı zamanda saçlarıma yumuşaklık kazandırdı. Bu şampuanı birkaç seferdir kullandığımdan dolayı saç dökülmesi konusunda pek bir etkisini görmedim.

Zigavus forte sarımsaklı şampuanı yaklaşık 1 yıldan beri kullanıyorum. Bu şampuanı kullanmadan önce saçlarım oluk oluk dökülüyordu. Ancak bu şampuandan sonra saçlarımın dökülmesi büyük ölçüde azaldı. Yani tamamen durduğunu söyleyemem ama saç dökülmemi engelledi. Bütün şampuanlar bir yere Zigavus şampuan bir yere… Severek kullanıyorum ve saç sağlığını düşünen herkese de tavsiye ediyorum.

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT