06 Temmuz 2022, Çarşamba 00:02

Zuhal Topal açıkladı: Masterchef çekimleri başladı

Zuhal Topal açıkladı: Masterchef çekimleri başladı

Ekranların en çok izlenen formatlı yarılmalarından Masterchef Türkiye yeni szonuyla yakında ekranlara gelecek. Zuhal Topal müjdeyi verdi: 'Çekimler başladı'

Türkiye'nin en çok izlenen yapımlarından olan birbirinden lezzetl yemeklerin yapıldığı Masterchef Türkiye yarışmasının 2022 yılı yeni sezonu ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Masterchef yarışmasıyla aynı kanalda yemek yarışması programı sunan Zuhal Topal yarışmanın çekimlerine başlandığını müjdeledi.

MASTERCHEF 2022 NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Masterchef 2022 yılı yeni sezonun tanıtım bölümleri yayınlanmaya başladı. Zuhal Topal kendi programında Masterchef programının çekimlerine başlandığını duyurdu. Acun Ilıcalı ise 2022 MasterChef'in tarihini Survivor ada konseyinde izleyici ile paylaştı. Ilıcalı'nın açıklamalarına göre Masterchef Türkiye 2022 yeni sezon Temmuz ayında ekranlarda olacak.

MASTERCHEF YENİ SEZON TARİHİ AÇIKLANDI

Acun Ilcalı'nın Survivor konseyinde yaptığı açıklamaya göre Maserchef Türkiye 2022 yeni bölümleri 1 Temmuz 2022 Cuma günü ekranlarda olacak.

MASTERCHEF ÇEKİMLERİ BAŞLADI

Acun Ilıcalı2nın sahibi olduğu Acun Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Mastechef Türkiye'de bu yıl da her yıl olduğu gibi Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu jüri olarak ekranlara gelecek.

YENİ SEZON BAŞVURULARI NE ZAMAN?

Acun Medya, Masterchef Türkiye'nin 2022 yılı için başvuruları kabul etmeye başladı. Yarışmaya katılabilmek için öncel TV8 kanalının internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurmak gerekiyor. Ardından farklı bir açıdan çekilmiş videolarını başvuru formuna ilave etmeleri gerekmektedir.

Etiketler : MasterChef Türkiye 2022 ne zaman başlayacak? MasterChef yeni sezon tarihi belli oldu masterchef 2022 ne zaman başlıyor

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT