22 Ocak 2019, Salı 02:06
Bebek Örgüleri Süslemesi Erkek Ve Kız Bebek Yelek Süslemeleri
Bebek Örgüleri Süslemesi Erkek Ve Kız Bebek Yelek Süslemeleri
21.01.2019
Bebeğinize yelek, hırka, kazak ördünüz ve üstünü süslemek için yelek süsleme örnekleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu resim galerimizde size fikir verebilecek birbirinden güzel bebek yeleği süsleme modellerine yer verdik.
En Güzel Kolay Erkek Çocuğu Bebeği Süveter Yapılışı Örnekleri 2019
En Güzel Kolay Erkek Çocuğu Bebeği Süveter Yapılışı Örnekleri 2019
21.01.2019
Süveterler kişiyi soğuktan koruyan giysilerdir. Süveterler bebeklerin ve çocukların da olmazsa olmazı olan giyeceklerindendir. Çocukların sırtlarını, göğüslerini soğuğa karşı korur böylece hastalanmalarını önler. Erkek bebeğiniz, çocuğunuz için süveter modelleri arıyorsanız bu galerimizde birbirinden güzel süveter örneklerini görebilirsiniz. Dilerseniz bu resimleri gösterip başkasına ördürtebilir, yahut çocuğunuza kendiniz örebilirsiniz. Erkek çocuğu süveterleri örerken şiş yahut tığ kullanabilirsiniz. Yine erkek çocukları ve erkek bebeklerine süveter örerken genellikle tercih edilen renkler beyaz, yeşil, mavi, siyah, gri ve kahverengidir. İşte sizler için seçmiş olduğumuz birbirinden güzel süveter örnekleri
Tığda Yapılan Yelekler Tığla Örülen En Güzel Bayan Yelekleri 2019
Tığda Yapılan Yelekler Tığla Örülen En Güzel Bayan Yelekleri 2019
20.01.2019
Yelekler, kadınların yaz kış her zaman giydiği giysilerdendir. Yelekleri ister satın alabilir, dilerseniz de kendiniz yapabilirsiniz. Kadın yelekleri şişle yahut tığ ile örülebilir. Genellikle yazlık yelekler daha ince olduklarından tığ ile örülürken, kışlık yeleklerin örülmesinde şiş kullanılır ve daha kalın modeller tercih edilir. Yelek giymek bizi soğuktan korur, belimizi tutar, fazlalıklarımızı örter hem de şık görünmemize yardımcı olur. Yelekleri hazır almak yerine kendiniz örebilirsiniz. Siz de yelek örneği arayışındaysanız bu galerimiz sizler için, 2019 tığ yelek modelleri resim galerimizde son moda birbirinden güzel tığ ile yapılan yeleklere yer verdik.
En Güzel Yeni Kolay Basit Örgü Çocuk Yeleği Örneği 2019
En Güzel Yeni Kolay Basit Örgü Çocuk Yeleği Örneği 2019
20.01.2019
Yelekler çocuk kıyafetlerinin olmazsa olmazı giysileridir. Yaz, kış her zaman giyilebilirler. Yazın daha ince çocuk yelekleri tercih edilirken, kışın ise kalın yelekler kullanılır. Çocuk yelekleri şişle yahut tığ ile örülebilir. Hazır almak yerine çocuğunuza yeleği kendiniz örmeniz hem daha ekonomiktir, hem de örgü ile uğraşmak sizin için güzel bir meşgale olur. Çocuğunuz için veya başkalarına örmek için örgü yelek modeli arıyorsanız doğru yerdesiniz, işte birbirinden güzel örgü çocuk yelek örnekleri
Kolay Basit Yeni En Güzel Havlu Dantel Örnekleri Modelleri 2019
Kolay Basit Yeni En Güzel Havlu Dantel Örnekleri Modelleri 2019
19.01.2019
Havlular günlük hayatta en çok kullandığımız ev eşyalarındandır. Yemekten sonra ve önce ellerimizi yıkadıktan sonra, tuvaletten sonra ellerimizi yıkadıktan sonra, yüzümüzü yıkadıktan sonra havlu kullanırız. Bu kadar sık kullandığımız bir eşyanın güzel görünmesi de hoşumuza gider. Bu nedenle havlularımıza oyalar işleriz, havlu kenarlarına dantel yapıp bunu havluya dikeriz. Dantel havlu kenarlarının da bir çok çeşidi bulunur. Bu galerimizde en güzel havlu dantel örneklerini görebilirsiniz.
Çoçuk Battaniye Modelleri Yapılışları Yeni En Güzel  Erkek Kız Bebek Battaniyeleri
Çoçuk Battaniye Modelleri Yapılışları Yeni En Güzel Erkek Kız Bebek Battaniyeleri
19.01.2019
Yaz, kış kadınların en çok ördüğü örgülerden biri de bebek battaniyeleridir. Bebek battaniyeleri bebeği soğuktan koruyup üşümesine önler. Piyasada satışta olan bebekler için satılan pek çok battaniye çeşidi vardır. Ancak bebek battaniyeyi hazır almak yerine kendinizin örmesi hem daha ekonomiktir, hem de sizin için güzel bir meşgaledir. Hatta dilerseniz bebek battaniyesi örüp bu battaniyeleri internet üzerinden de satabilirsiniz. İşte en güzel son moda bebek battaniye modelleri
Erkek Bebek İçin Uzun, Kısa En Güzel Traş Modelleri 2019
Erkek Bebek İçin Uzun, Kısa En Güzel Traş Modelleri 2019
18.01.2019
Erkek bebek annelerinin ve babalarının en çok zorlandığı konulardan biri de çocuklarının saç modellerine karar vermektir. Erkek saç modeline her sene yenileri eklenir bu da karar vermeyi daha da zorlaştırır. Bu resim galerimizde oğlunuzun hem şık gözükeceği hem de rahat edeceği son moda erkek bebek saç modellerini biraraya getirdik. Erkek bebek saç modeline karar verirken dikkat etmeniz gereken belli hususlar vardır, bunlar; bebeğin saçının seyrek mi gür mü olduğu, saçın cinsi yapısı, rengi ve o an hangi mevsimde olduğunuzdur. Örneğin yaz mevsimlerinde ebeveynler oğullarına daha kısa ve pratik saç kesimleri tercih ederken, havanın soğuduğu kış aylarında ise bebeğin saçlarını biraz uzatıp onu soğuktan korumayı amaçlarlar. Erkek bebek saç modelleri 2019 resim galerimizde son trend saç kesimlerini biraraya getirdik.
Erkek Kısa Saç Modelleri Ve Yapılışları Çok Kısa Erkek Saç Kesimleri 2019
Erkek Kısa Saç Modelleri Ve Yapılışları Çok Kısa Erkek Saç Kesimleri 2019
18.01.2019
Günümüzde çoğu erkek en az kadınlar kadar saçların bakımına ve modeline önem veriyor. Hatta bu konuda saç erkeğin makyajıdır da denilebilir. Güzel bir saç modeli yakışıklı bir erkeğin güzelliğine güzellik katarken, kişiye yakışmayan saç modeli ise yakışıklı erkeği çirkinleştirebiliyor. Maskülen erkeksi görünüm için kısa saç modelleri erkekler tarafından daha çok tercih ediliyor. Şekil vermesi kolay ve pratik olmasından dolayı da erkekler kısa saça rağbet gösteriyor. Kısa saçın bakımı ve şekil vermesi her zaman için daha kolaydır. Güzel bir saç modeli, bir erkeğin tarzını oluşturabilmesindeki en önemli unsurlardan biridir. Modern yaşamın gerekliliği olarak erkeklerin bakımlı ve şık görülmesi de artık gereklilik halini almıştır. Bakımına dikkat eden erkeklerin en özen gösterdiği husus saçlarıdır. Ancak saçları kestirmek, saça model vermek için berber koltuğuna oturup karar vermek de çok zordur. Bu nedenle bu resim galerimizde size ilham olabilecek, en güzel kısa erkek saç modelleri,saç modelinizi seçmenizde size yardımcı olacaktır.
Tunus Patik Yapılışı Tunus Çiçekli Patik Örnekleri 2019
Tunus Patik Yapılışı Tunus Çiçekli Patik Örnekleri 2019
17.01.2019
Patik örenlerin en çok tercih ettiği patik çeşidi Tunus işi patiklerdir. Tunus işi patik modelleri çeyize koymak için de mükemmel bir seçimdir. Tunus işi patikler tunus tığı ile yapılır. Bu tığı tuhafiyelerden temin edebilirsiniz. Kış mevsiminin vazgeçilmez parçaları tunus işi patiklerdir. Tunus işi patik örnekleri hem ayağınızı sıcak tutar hem de şık görünür. Tunus işi patiklerin en önemli özelliği bu patiklerin sanki örgü değil de nakış gibi durmasıdır. Tunus işi patik yaparken en çok tarih edilen modeller çiçekli modellerdir. Bu resim galerimizde en güzel, en yeni Tunus işi patik modeli resimlerini yayımlayacağız.
Yazma Kenarı Oya Modelleri Yeni Oya Örnekleri Son Tülbent Oyaları 2019
Yazma Kenarı Oya Modelleri Yeni Oya Örnekleri Son Tülbent Oyaları 2019
17.01.2019
Oya örnekleri tülbentlerin, mutfak havlularının, yazmaların kenarlarına işlediklere süslemelere denir. Oya modelleri tığ ile örülür. El emeği ve göz nuru olan birbirinden güzel oya modellerini yapmak her kadının harcı değildir. Oya modellerini yapmak hamaratlık ve el becerisi ister. Şayet doğuştan bu konuda yetenekli değilseniz üzülmeyin. Sık sık çeşit çeşit oya örneği deneyerek bu işte yeteneğinizi geliştirebilirsiniz. Oya modelleri ülkemizde bir çok yörede çeyizlerin vazgeçilmezidir. Kız kundakta, çeyiz sandıkta söz meşhurdur. Anadolu’da çoğu yerde kızlara bebeklikten itibaren çeyiz düzülür, birbirinden güzel oya örnekleri yapılır.
En Güzel Değişik Basit Pratik Farklı Saç Örgü Modelleri Ve Yapılışı 2019
En Güzel Değişik Basit Pratik Farklı Saç Örgü Modelleri Ve Yapılışı 2019
16.01.2019
Örgü saç modeli kadınların her yaşta vazgeçemediği bir saç stilidir. Örgü saç modellerinin de kendi içerisinde modelleri bulunur; Balık sırtı saç örgüsü, kılçık örgü, ters balık sırtı.. Örgü saç stili kadınlara masum bir çekicilik katar. Saçları örmenin saça pek çok da faydası vardır; Örgü saç, saçı dış etkenlerden koruyup daha uzun süre temiz kalmasını sağlar. Saçı örmek saçların kolay kırılmasını önler. Saç örmek kuaföre gitmeye gerek kalmadan masrafsız, uğraşsız şık ve güzel görünmenizi sağlar.Bu galerimizde en güzel örgü saç modelleri 2019 en yeni örgü saç stillerine yer verdik.
3 Numara Saç Kimlere Yakışır 3 Numara Traş Erkek Saçı 2019
3 Numara Saç Kimlere Yakışır 3 Numara Traş Erkek Saçı 2019
16.01.2019
Birazdan detaylarıyla ele alacağımız yeni konumuz erkekleri ilgilendiriyor.Konumuz son zamanlarda erkeklerin yeniden kullanmaya başladığı 3 numara kısa saç modeli.Peki neden yeniden 3 numara saç modeli? Erkekleri çekici kılması nedeni elbette birinci sırada.
Şiş Örgü Bayan En Güzel Yelek Modelleri Örnekleri Yapılışı Resimli 2019
Şiş Örgü Bayan En Güzel Yelek Modelleri Örnekleri Yapılışı Resimli 2019
22.06.2018
Örgü deyince ilk akla gelen şeylerden biri de örgü yelek modelleridir. Örgü yelek modelleri kadınların el emeği göz nuru dökerek yaptıkları giysilerdir. Örgü yelekler hem şişle hem de tığ ile yapılabilir. Örgü yelekleri yalnızca kışın ve sonbahar aylarında değil yazın serin geçen akşamlarda da severek giyebiliriz.
Kanaviçe Modelleri Yapımı Yeni Örnekler Etamin İşleme Örnekleri
Kanaviçe Modelleri Yapımı Yeni Örnekler Etamin İşleme Örnekleri
19.06.2018
Etamin olarak da bilinen kanaviçe işlemeleri bizlere miras kalan adetlerimizin başında gelen el emeği göz nuru işlerdendir. El emeği göz nuru ile yapılan kanaviçeler havlu, duvar süsü ve benzeri ev tekstili ürünlerine canlılık ve şıklık katar. 2018 kanaviçe resim galerimizi inceleyerek en güzel son moda modelleri öğrenerek kendilerine ve sevdiklerine özel işler hazırlayabilirsiniz
Kanaviçe Etamin Mutfak Havlu Örnekleri Havluya Etamin İşleme 2018
Kanaviçe Etamin Mutfak Havlu Örnekleri Havluya Etamin İşleme 2018
19.06.2018
Kanaviçe yani etamin havlular özellikle genç kız çeyizlerinin vazgeçilmezi olan ev gereçleridir. 2018 kanaviçe havlu modelleri resim galerimizde kolaylıkla işleyebileceğiniz birbirinden güzel havlu kanaviçe örneklerine yer verdik. Bu havluları mutfakta veya banyoda kullanabilirsiniz. Dilerseniz bu örneklerden yola çıkarak kendi modelinizi kendiniz de oluşturabilirsiniz. Böylece hiç kimsede olmayan havlu kanaviçe modellerine sahip olabilirsiniz.
En Güzel En Kolay Yeni Çeyizlik Patik Modelleri 2018
En Güzel En Kolay Yeni Çeyizlik Patik Modelleri 2018
18.06.2018
Patikler ülkemizde genç kız çeyizlerinin olmazsa olmazı giysileridir. Genç kızın annesi, anneannesi, babanesi sevdikleri kız daha kundaktayken ona patikler örmeye başlar. En güzel çeyizlik patik modelleri 2018 resim galerimizde çeyizlik patik örmek yahut başkasına ördürtmek isteyenlere fikir verebilecek birbirinden şık patiklere yer verdik. Bu resim galerisine bakıp örnek çıkartabilir, dilediğiniz patiği örebilirsiniz.
Bayan Kadife Elbise Modelleri Ve Fiyatları Kadife Gece Elbisesi 2018
Bayan Kadife Elbise Modelleri Ve Fiyatları Kadife Gece Elbisesi 2018
18.06.2018
Kadife elbise modelleri kadınlar tarafından en çok tercih edilen abiye elbise çeşitleridir. Kadife elbiseler narin dokusuyla kadınların güzelliklerine güzellik katacaktır. Uzun, kısa, japone kol, balık model gibi pek çok kadife elbise modeli mevcuttur. Kadife elbiselerin fiyatları 200 TL ile 2000 TL arasında değişmektedir.
El Örgüsü Bebek Hırka Modelleri Örnekleri Bebek Çocuk Hırkaları Örgü
El Örgüsü Bebek Hırka Modelleri Örnekleri Bebek Çocuk Hırkaları Örgü
14.06.2018
Sevgili hanımlar bugün bebekleriniz için birbirinden güzel bebek hırka modelleri resimleri paylaşacağız. En son model en şık kız ve erkek bebek modellerini bu galemizde görebilirsiniz. Resimlere bakıp örnek çıkartıp ister kendi bebeğinize isterseniz başkasının bebeğine hırka örebilirsiniz.
Bebek Patikleri Bebek Patiği Yapılışı Kolay Çocuk Patik Modelleri 2018
Bebek Patikleri Bebek Patiği Yapılışı Kolay Çocuk Patik Modelleri 2018
14.06.2018
Bebek patikleri bebeklerin sonbahar ve kış aylarındaki vazgeçilmez giysileridir. Bu resim galerimizde bebeğinize veya sevdiklerinizin bebeklerine örebileceğiniz birbirinden güzel bebek patik örneklerini görebilirsiniz. Kız veya erkek bebek patik modelleri 2018 resim galerisi öreceğiniz bebek patiği konusunda size fikir verebilecektir.
Patlıcan Moru Saç Kime Yakışır Patlıcan Moru Saç Rengi Modelleri
Patlıcan Moru Saç Kime Yakışır Patlıcan Moru Saç Rengi Modelleri
12.06.2018
Patlıcan moru saç rengi için yılların eskitemediği renk desek yalan olmaz..Uzun zaman önce rafa kalkmış gibi görünse de bu güzel ve asil rengin son zamanlarda hak ettiği değeri yeniden görmeye başladığını fark etmişsinizdir.Gençlerin yaygın olarak kullandığı patlıcan moru saç rengi yalnızca gençlere değil ileri yaşlı bayanlara da oldukça yakışmaktadır
Son Model Yeni Değişik Renkli Örme Bebek Yeleği Modelleri 2016 2017
Son Model Yeni Değişik Renkli Örme Bebek Yeleği Modelleri 2016 2017
20.01.2018
Soğuk kış günlerini yaşadığımız şu günlerde siz de bebeğinize, sevdiğiniz kişilerin bebeklerine örmek için yelek modeli arıyorsanız doğru yerdesiniz! Bu resim galerimizde hem kız hem de erkek bebeklerin giyebileceği birbirinden güzel, şık bebek yeleği örneklerine yer verdik.
Lif Modelleri Örnekleri Yapılışı 2016 2017 Lif Fiyatları
Lif Modelleri Örnekleri Yapılışı 2016 2017 Lif Fiyatları
07.12.2017
Banyo lifi örüp satmak kadınlar için en güzel geçim kapılarındadır. Banyo lif fiyatları modeline göre 10-30 TL arası değişmektedir. Lif modeli arayanlar için birbirinden güzel çeyizlik lif örneklerini biraraya getirdik.
En Şık Kolay Yeni Dantel Havlu Kenarı İşlemeleri 2015 2016 2017
En Şık Kolay Yeni Dantel Havlu Kenarı İşlemeleri 2015 2016 2017
03.12.2017
Havlu kenarları havluların kenarlarını süslemek için tığ veya iğne oyası ile yapılan işlemelere denir. Bu havluları mutfağınızda banyonuzda her yer kullanabilirsiniz. İşte havlu dantel örneklerim
Oya Örnekleri 2016 2017 Yeni Çıkan Tülbent Yemeni Yazma Kenarı Oyaları
Oya Örnekleri 2016 2017 Yeni Çıkan Tülbent Yemeni Yazma Kenarı Oyaları
03.12.2017
Oya örnekleri, tülbent,yemeni, yazma, havlu kenarı vb el emeği göz nuru dökülen iğne oyası veya tığ ile yapılan işlemelerdir. Siz de oya modelleri arıyorsanız doğru yerdesiniz! Bu resim galerimizde birbirinden güzel, değişik, yeni en son çıkan yapımı kolay oya modelleri gösteren galerimizi gezebilirsiniz.
Kısa Saçlar İçin Evde Yapılabilecek Örgü Saç Modelleri Yapılışları
Kısa Saçlar İçin Evde Yapılabilecek Örgü Saç Modelleri Yapılışları
02.12.2017
Örgü saç kadınların en sevdiği yapımı kolay ve şık duran saç modelidir. Saçlarınız kısa ise ve kısa saç örgü modelleri arıyorsanız bu resim galerimiz size yapacağınız saç modelini belirlemekte yardımcı olacaktır.
Erkek Saç Kesim Stilleri Şekilleri Kataloğu 2016 2017 Düz Dalgalı
Erkek Saç Kesim Stilleri Şekilleri Kataloğu 2016 2017 Düz Dalgalı
02.12.2017
Erkeklerde en az kadınlar kadar saçlarının bakımına ve modeline özen gösterirler. Bir erkek olarak size yakışan saç modelini yakaladığınızda çok yakışıklı ve etkileyici gözükebilirsiniz. Aynı şekilde size yakışmayan bir saç modelinde ise yakışıklılığınıza gölge düşer, olduğunuzdan daha çirkin görünürsünüz. İşte saçınızı kestirirken size fikir verebilecek birbirinden güzel kısa, uzun, dalgalı, düz erkek saç modelleri
Günlük Pratik En Kolay Evde Yapılabilecek Saç Modelleri Yapılışları
Günlük Pratik En Kolay Evde Yapılabilecek Saç Modelleri Yapılışları
30.11.2017
Saçlarınızı yaptırmak için kuaföre gitmek istemeyenler bu galerimiz sizler için! İşte evde kendi saçınızı yapabileceğiniz günlük kullanabileceğiniz en kolay saç modelleri ve yapılışları
Karamel Saç Rengi Kataloğu Karamel Ombre Saç Boyası Numaraları
Karamel Saç Rengi Kataloğu Karamel Ombre Saç Boyası Numaraları
30.11.2017
Karamel saç rengi kadınların saçlarını boyarken en çok tercih ettiği saç renklerindendir. Koyu karamel, açık karamel, çikolata karamel, bal karamel, bakır karamel, karamel kahve, ışıltılı karamel, küllü karamel ve karamel ombre gibi karamel saç rengi saç boyalarında da pek çok alternatif mevcuttur. İşte size ilham olacak en güzel karamel saç renkleri ve modelleri Karamel Saç Rengi Boya Numaraları -Wella koleston perfect 8/07 karamel -Loreal Excellence saç boyası 6.32 karamel kahve -Loreal Paris casting creme 732 karamel -Koleston natural kit 7/3 karamel kumral saç boyası -Palette bitkisel içerikli 7-5 açık karamel saç boyası
Geri Dönüşüm Malzemeleri İle Yapılan Tasarımlar Atıkların Geri Dönüşümü
Geri Dönüşüm Malzemeleri İle Yapılan Tasarımlar Atıkların Geri Dönüşümü
29.11.2017
Hamarat hanımlar bu resim galerimiz sizler için! Atık malzemelerden yapabileceğiniz pek çok şey mevcuttur. Pet şişeyi kalemtraş kutusuna dönüştürebilir, kutu kola kutusundan kurabiye kalıbı yapabilirsiniz! İşte evde yapabileceğiniz atık eşyalardan ilginç tasarımlar, değişik kolay geri dönüşüm fikirleri;
Daha Fazla
KAPAT