Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

1 şişe maden suyu ile şaşırtan değişim! Haftada 5 kilo zayıflatıyor, vücutta ödem bırakmıyor

Mavi Kadın>Diyet>1 şişe maden suyu ile şaşırtan değişim! Haftada 5 kilo zayıflatıyor, vücutta ödem bırakmıyor

Detoks vücudun toksinlerden arındırılması yoluyla, metabolizmayı hızlandıran, yağları parçalayan bir işlemdir. Zayıflamanın en kolay ve en etkili yollarındandır. Maden suyu ile detoks da son zamanların popüler kilo verme yöntemlerinden. İşte maden suyu ile 5 kilo zayıflatan detoks kürü:

Maden suyu detoksu ile haftada 5 kiloya kadar verebilirsiniz.
Maden suyu detoksu ile haftada 5 kiloya kadar verebilirsiniz.

Kilo vermek için tecrübe edilmiş, denenmiş yöntemler uygulanabilir. Maden suyu detoksu da bu çarelerden. Ödem attırıyor, zayıflamaya yardımcı oluyor, bedenin mineral ihtiyacını karşılıyor… Bu detoksu yürüyüş ve diyetle desteklediğinizde detoksun etkisi de doğal olarak artıyor. Maden suyu detoksunu yaparken günde 1 saat yürüyüş yapmaya özen göstermeli, hamur işi gıdalardan, tatlılardan,  kalorisi yüksek besinlerden, uzak durmalı, detoksa 10 gün hiç kesintisiz devam etmeli.

HAFTADA 5 KİLO ZAYIFLATAN, ÖDEM ATTIRAN MADEN SUYU DETOKSU

MALZEMELER

 • 1 adet sade maden suyu
 • Yarım limon
 • 3 tatlı kaşığı yeşil çay
 • 3 su bardağı sıcak su

UYGULANIŞI

 • 1 litrelik kavanozun içerisine 3 tatlı kaşığı yeşil çayı koyun, içerisine 3 su bardağı sıcak su katıp 5 dakika demlemeye bırakalım.
 • Demlenen çayın içerisine sıktığımız yarım limonun suyunu ekleyelim ardından yavaş yavaş 1 şişe sade maden suyunu katalım.
 • Köpürme yapmaması adına azar azar eklemeye özen gösterelim.
 • Karıştırıp 5 dakika daha dinlenmeye bırakalım.
 • Bu karışımı sürahiye dökelim.
 • Sıktığımız yarım limonun kabuğunu bıçakla ufak ufak kesip detoks suyumuza ilave edelim.
 • Buzdolabına kaldırıp soğuk olarak tüketebileceğimiz gibi isteyen sıcak olarak da içebilir.

1 şişe maden suyu ile şaşırtan değişim! Haftada 5 kilo zayıflatıyor, vücutta ödem bırakmıyor

NOTLAR

Bu detoks suyunu içmeye her gün devam etmeli. Yapılan detoks suyu 1 gün içinde bitirilmiş olmalı. Her gün taze taze yapılmalı. 10 gün içip 15 gün ara verip tekrar 10 gün içebilirsiniz. Kesinlikle zayıflatan ve ödem attıran bir detoks suyudur. Emziren anneler doktora danışıp 1 fincan olarak tüketebilir.

Metabolizma hızına ve beslenme şekline bağlı olarak 1 haftada 5 kilo kadar verilebilir. Aç veya tok karna dilediğiniz gibi ister sıcak ister soğuk içilebilir. Hamilelerin kullanması sakıncalı olabileceğinden hamilelere önermiyoruz

Yağları parçalayan, metabolizmayı hızlandırıp kilo verdirici bir detokstur. İçimi de gayet lezzetli ve kolaydır. Bu detoksta doktorların da tavsiye ettiği yeşil çay yer almaktadır. Sallama poşet yeşil çay yerine aktardan yaprak taneli yeşil çay alıp detoksta bunu kullanın. Yazın kaybetmiş olduğunuz enerji düşüklüğünü terle atılan tuzu da bu detoks sayesinde geri kazanacaksınız.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Selma Yenidoğan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...