Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

2023’e damga vuran cıvıl cıvıl tarz: ‘Sherbet Lemon’ stili nedir? Dünyanın kapıldığı akım Sherbet Lemon stili nasıl kombinlenir?

Mavi Kadın>Moda>2023’e damga vuran cıvıl cıvıl tarz: ‘Sherbet Lemon’ stili nedir? Dünyanın kapıldığı akım Sherbet Lemon stili nasıl kombinlenir?

Son ayların gözde tarzlarından ‘Sherbet Lemon’ stili, capcanlı renkleriyle yaza damga vurmasının yanında sonbaharı da karşılıyor. Peki, bu tarz nasıl yakalanabilir, nasıl kombinlenir? Detaylar moda düşkünü okuyucular için geliyor…

Sherbet Lemon stili sadece dış giyimde değil, üzerinizdeki star parçalarda da bulunabilir.
Sherbet Lemon stili sadece dış giyimde değil, üzerinizdeki star parçalarda da bulunabilir.

Bu yaz çok konuşulan ve uygulanan Barbiecore stili artık yerini yavaş yavaş Sherbet Lemon’a bırakıyor. Pembeden sıkılanların yeni bir arayışa girdiği şu dönemde karşımıza çıkan bu tarz, gerçekten iç açıcı görsel bir şölen yaşatıyor. Peki, bu stili nasıl uygulayabiliriz? İşte Sherbet Lemon kombinleme tüyoları!

YUMUŞAK GEÇİŞLER YAKALAMAK İSTEYENLERİN RENK TONU

Kombin yaparken detay parçalarda kullanacağınız pastel tonlu sarılar Sherbet Lemon tarzının yapıtaşı oluyor. Bu renk, sonbahar renklerine canlılık katarak yeni sezonun vazgeçilmez detayı haline geliyor. Geçişleri yumuşatmak ve aynı zamanda kombinlere sportif bir enerji katmak için kullanılan bu tarzın tatlı sarı renk tonu, pek çok parçada karşımıza çıkabiliyor.

Sherbet Lemon stili kullanabileceğiniz parçalar neler olabilir, merak ediyorsanız detaylardan birkaç örnek verelim. Aklınıza gelebilecek her noktada kullanabileceğiniz bu parçaların kombinlere en fazla dahil olduğu noktalar şöyle…

DIŞ GİYİM ÜRÜNLERİNDE SHERBET LEMON

Pek çok parçada kullanabileceğiniz tatlı sarı tonunu kabanlarda, hırkalarda, ceketlerde, trençkotlarda veya yeleklerde tercih edebilirsiniz. Böylece stilinizi sokağa taşımanız kolaylaşır. Sonbaharın iç karartıcı kara bulutlarını dağıttığını görebilirsiniz.

ALT GİYİMDE STAR PARÇA OLACAK

Sherbet Lemon stili sadece dış giyimde değil, üzerinizdeki star parçalarda da bulunabilir. Özellikle alt giyim ürünleriyle bu rengi taşımanız hoş etkilere sebep olacak. Beyaz gömleklerle ya da bluzlarla kombinleyebileceğiniz pastel sarı tonlarında pantolonlar, etekler, şortlar şıklığınızın tamamlayıcısı olabilir.

2023’e damga vuran cıvıl cıvıl tarz: ‘Sherbet Lemon’ stili nedir? Dünyanın kapıldığı akım Sherbet Lemon stili nasıl kombinlenir?

SHERBET LEMON TARZINI AKSESUARLARLA DETAYA TAŞIYIN

Kabanınızı ya da pantolonunuzu bu sarı pastel tonlarında kullandıysanız aksesuarınızı tamamlayıcı olarak yine bu renk tonlarında tercih edebilirsiniz. Sarı tonlarda şal, saat, bileklik, çanta gibi detaylar tarzınıza hava katar, şıklığınız büyük ölçüde artar.

Sadece şallar, bileklikler değil, aksesuar olarak sayabileceğimiz bir diğer detay da ojeler... Sherbet Lemon stilini tamamlayacak açık pastel sarı ton ojelerinizle sosyal hayata karışabilirsiniz.

SONBAHAR ELBİSELERİNDE TERCİH EDİLEN STİL

Soğuk mevsimler, özellikle sonbahar koyu renklerle ve kahverengi tonlarıyla bilinirken bu yıl yerini Sherbet Lemon’un enerjisine ayırıyor. Böylece depresif hissetmekten kurtulup hayatın akışına kendinizi bırakabilirsiniz. Çiçekli ya da çiçeksiz pastel sarı elbiselerinizi raflardan indirin ve üzerinize geçirin. Bu elbiseleri krem veya haki parçalarla tamamlayarak kullanın.

2023’e damga vuran cıvıl cıvıl tarz: ‘Sherbet Lemon’ stili nedir? Dünyanın kapıldığı akım Sherbet Lemon stili nasıl kombinlenir?

Tatlı pastel sarı tonuyla yakalayabileceğiniz capcanlı ve sportif enerjinizi ister sokakta isterseniz ofis içinde gösterebilirsiniz. Tek yapmanız gereken hangisini tercih ettiğinize karar vermek. Eğer ofis içinde Sherbet Lemon stili şıklığını yaşamak istiyorsanız etekler, pantolonlar ve ceketler ön plana çıkabilirken sokakta trençkotlarınızı ve aksesuarlarınızı göstermelisiniz. Bu stil sizi sonbaharda doğanın yıldızı haline getirecek ve tüm gözler size dönecek. Başarılar.

Kaynak : Yasemin.com, dokuzeylul.com
Editör : Simgenur Gök
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...