Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

22 Nisan Pazartesi günlük burç yorumları: Sinirler çok gergin, aman dikkat! Astrolog Nur Sezin Bayındır yazdı

Mavi Kadın>Burç yorumları>22 Nisan Pazartesi günlük burç yorumları: Sinirler çok gergin, aman dikkat! Astrolog Nur Sezin Bayındır yazdı

Hafatının ilk günü, 22 Nisan borç yorumlarına sert etkiler hakim. Güneş ile Plüton arasındaki sert açı ve Ay’ın gün boyunca diğer gezegenlerle yaptığı zorlu açılar gerilim doğuruyor. Tüm burçlarda hırs, sinirlenme, otorite ile inatlaşmalar olabibilir. Boğalar ve Kovalar için bugün diğer burçlara göre zor olabilir. Peki 22 Nisan günlük burç yorumlarında sizi neler bekliyor? Mavi Kadın Astroloğu Nur Sezin Bayındır yazdı...

22 Nisan Pazartesi günlük burç yorumları: Sinirler çok gergin, aman dikkat! Astrolog Nur Sezin Bayındır yazdı

ASTROLOG NUR SEZİN BAYINDIR | MAVİ KADIN 

Haftaya oldukça sert etkilerle başlıyoruz. Güneş ile Plüton arasındaki sert açı, Ay’ın gün boyunca diğer gezegenlerle yaptığı zorlu açılarla bugün pek de kolay geçmeyecek. Fazla hırslı davranabiliriz, çabuk sinirlenebiliriz, özellikle otorite olarak gördüğümüz kişilerle inatlaşmalar yaşayabiliriz. Boğalar ve Kovalar için bugün biraz daha zor olabilir. Tüm burçların 22 Nisan günlük burç yorumlarına bakalım.

Koç ve Yükselen Koç

Bugün finansal, maddi konularda zorlanabilirsiniz sevgili Koçlar. Para yüzünden arkadaşlarınızla, çevrenizle gerginlikler yaşamanız söz konusu olabilir. Birisine verdiğiniz borç geri gelmeyebilir ya da beklemediğiniz ekstra bir harcama ortaya çıkabilir. Arkadaşlarınızın size hak ettiğiniz değeri vermediğini düşünüp bunun için de sinirlenebilirsiniz. Hırslanıp fazla para harcamamaya dikkat edin.

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün genel olarak sizin için biraz zorlu geçebilir sevgili Koçlar. Hedefleriniz, hayatınızın geneliyle ya da dış görünüşünüzle ilgili konularda aşırı inatçı bir tavra girebilirsiniz. İş yerinizde patronlarınıza, üstlerinize kafa tutmaya çalışabilirsiniz. Kariyerinizle, hedeflerinizi sorgulayabilir gerçekten bunu mu hak ediyorum diye de düşünebilirsiniz. Dış görünüşünüzle ilgili değişiklik yapmak için uygun bir gün değil ayrıca.

İkizler ve Yükselen İkizler

İsteyerek kendinizi geri çektiğiniz, dış dünyaya tepki vermek yerine iç gözlem yapmak istediğiniz bir gün olabilir sevgili İkizler. Dinlenmek isteyebilir, kendinizi biraz depresif de hissedebilirsiniz. Belki çok farkında olmadığınız, arkanızdan çevrilen konular karşınıza çıkabilir. İnançlarınız, vizyonunuz konusunda fazla hırslı davranmaya da meyilli olabilirsiniz. Kendinize çok yüklenmeden, size iyi gelen şeylere zaman ayırın.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Sizi fazlasıyla geren, anlayamadığımız bazı koşullar içinde eli kolu bağlı kalmış gibi hissedebilirsiniz sevgili Yengeçler. Sosyal çevreniz, arkadaşlarınızla ilgili konularda da zorlanabilirsiniz. Hayalleriniz için yapmak istediğiniz şeyler konusunda aşırı ısrarcı, gözü kara davranmaya da meyilli olabilirsiniz bugün. Arkadaşlarınızla ortak yatırım yapmak ya da alacak/verecek konularına girmek için uygun bir gün değil sizin için.

Aslan ve Yükselen Aslan

İş yeriniz, kariyeriniz, patronlarınızla ilgili zorlanabileceğiniz bir gün diyebiliriz sevgili Aslanlar. İş yerinde her an patlamaya hazır bir bomba gibi dolaşabilirsiniz. Ya da kariyeriniz, iş hayatınızla ilgili olarak eşiniz, partnerinizle de gerilebilirsiniz. Eğer ortaklıklarınız varsa orta yolu bulmakta oldukça zorlanabilirsiniz, ikiniz de benim dediğim olsun kafasında olabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda çok hırslı, kontrolcü davranmayın.

Başak ve Yükselen Başak

Bugün sert fikir tartışmaları, tartışmalar, adalet – eğitim – yolculuk gibi konularda zorluklar yaşayabilirsiniz sevgili Başaklar. Önyargılı veya adil olmayan tavırlarla karşılaşabilirsiniz ya da siz öyle davranmadığınızı fark edebilirsiniz. Özellikle birlikte çalıştığınız, size bağlı çalışan ya da hizmet aldığınız kişilerle ilgili de zorlanabilirsiniz. İlle benim dediğim şekilde ve benim istediğim zaman olsun tavrına girmeyin.

Terazi ve Yükselen Terazi

Kabul etmeniz gereken bir kayıpla, bir sonla yüzleşmeniz gerekebilir bugün sevgili Teraziler. Takıntı haline getirdiğiniz, size ve etrafınıza zarar veren davranışlarınız da gündeme gelebilir. Yatırımlarınız, ortaklı kazanımlarınız, bankalarla olan süreçlerinizde oldukça gergin davranabilirsiniz. Riskli yatırımlara yönelmek için hiç uygun bir günde değilsiniz, çocuğunuz varsa da çok baskıcı davranmamaya çalışın.

Akrep ve Yükselen Akrep

İlişkilerinizde, işbirliklerinizde, ortaklıklarınızda zorluklar yaşanabilir bugün sevgili Akrepler. Haksızlık, çıkar çatışması, orta yolu bulmada zorlanma gibi deneyimler yaşayabilirsiniz. Ortaklarınız, eşiniz ya da partnerinizle aranızda gergin bir atmosfer de oluşabilir, karşılıklı ego savaşlarına girebilirsiniz. Ailenizle, tüm sevdiklerinizle olan iletişiminizde daha kontrollü, sakin davranmak, karşı tarafı da dinlemek önemli sizin için.

Yay ve Yükselen Yay

Bazı rahatsızlıklara katlanmak, bazı koşullara istemeden katlanmak zorunda kalabilirsiniz bugün sevgili Yaylar. Sizi zorlayan durumlar ve insanlarla – mesela işverenlerle veya müşterilerle – karşılaşabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız ya da size bağlı çalışan kişilerle de gerginlik söz konusu olabilir. Ticaretle ilgileniyorsanız da işler istediğiniz gibi gitmeyebilir. Bugün kullanacağınız iletişim dili oldukça hassas, köprüleri yakmayın.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Macera isteğini abartabilir, fazla heyecanlı davranabilir, ödediğiniz bedele değmeyen riskler almaya meyilli olabilirsiniz bugün sevgili Oğlaklar. İlle benim istediğim olsun diye koşulları fazla zorlayabilir, sonuçsuz kalacağı belli olan şeylere de aşırı enerji harcayabiliriz. Partneriniz ya da çocuklarınızla birbirinizi zorlayabilirsiniz. Bilmediğiniz riskli yatırımlara yönelmek için uygun bir günde değilsiniz, özel hayatınızda da çok ısrarcı davranmayın.

Kova ve Yükselen Kova

Kendinizi güvende ve bir yerlere ya da birilerine ait hissetme konusunda krizler yaşayabilirsiniz bugün sevgili Kovalar. Aileniz, eviniz, gayrimenkullerinizle ilgili konularda da işler beklediğiniz şekilde ilerlemeyebilir. Her zamankinden daha alıngan, hassas hissedip kolayca öfkelenebilirsiniz. Ev alım/satım, kiralama ya da tadilat gibi konulara bugün pek yönelmeyin, ailenizle konuşurken de sakin davranmaya, inat etmemeye çalışın.

Balık ve Yükselen Balık

Bugün dikkat dağınıklığı, enerjinin boşa harcanması, sakarlık, acelecilik yüzünden yanlış kararlar alma, boş konuşmalar nedeniyle gün istediğiniz şekilde geçmeyebilir sevgili Balıklar. Eğitimleriniz, kısa seyahatleriniz konusunda da aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Kardeşleriniz, kuzenlerinizle de güç çekişmelerine girebilir, inatçılığa meyilli olabilirsiniz. Trafikte, araba kullanırken de daha dikkatli ve sakin olun.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nur Sezin Bayındır
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...