Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

24 Mart Pazar günlük burç yorumları: Ay, Başak burcunda!

Mavi Kadın>Burç yorumları>24 Mart Pazar günlük burç yorumları: Ay, Başak burcunda!

24 Mart 2024'e Başak burcundaki Ay damgasını vuruyor! Bu durum burçlar için tereddütlerle dolu bir güne işaret ediyor olabilir. Yaylar, bugün yeni başlangıçlara adım atarken, Balıklar için ise bazı vazgeçişler gözüküyor. Bugünün enerjisini hissedin ve günlük burç yorumlarına kulak verin. İşte 24 Mart Pazar günlük burç yorumları...

24 Mart Pazar günlük burç yorumları: Ay, Başak burcunda!

24 Mart burç yorumları yine sürprizle dolu. Başak burcu ve Ay buluşmasından doğacak etkiler bugün bazı burçlar için milat olabilir! Peki sizin burcunuzu bugün neler bekliyor? İşte 24 Mart Pazar günlük burç yorumları!

24 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI: KOÇ BURCU

Sevgili Koç ve yükselen Koçlar, bugün çılgınlar gibi alışveriş yapmak isteyebilirsiniz. Bu tutkunuzu içinize atmanızı önermiyoruz elbette ancak parayı geldiği gibi savurmanız sizi ilerleyen günlerde çıkmaza sokabilir bilginiz olsun. Aynı zamanda yakın çevrenizin sizden beklediği bazı sorumluluklarınız olduğunu da hatırlamanızda fayda var. Sizi seven ve her ne olursa olsun yanınızda olan insanlara karşı biraz daha makul olun!

24 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI: BOĞA BURCU

Sevgili Boğa ve yükselen Boğalar, bugün Başak burcunda beliren Ay sizi biraz gergin hissettirebilir. Özellikle araç ile bir yerlere gidecekseniz sakin olmalı ve tüm dikkatinizi yola vermelisiniz. Bugün başınıza bazı talihsizlikler gelebilir. Bunu bilerek daha dikkatli ve an'a odaklı yaşamanız faydalı olacak gibi duruyor. Bu arada bir aile üyeniz sizden bir konuda yardım isteyebilir. Eğer size zararı olmayacak bir yardımsa mutlaka destek olmalısınız. İlerde sizin de bu kişiden bazı çıkarlarınız olacakmış gibi gözüküyor...

24 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI: İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler, bugün bir karar vermeden önce 2 kez düşünün! Sahip olduğunuz özgüven her konuda fikir beyan etmeniz anlamına gelmiyor. Fikirlerinizi belirtirken kırıcı olmamaya dikkat ederseniz pişmanlık yaşamazsınız. Bugün Ay ile buluşan Başak burcunun ağır enerjisini hissedebilir ve bu yüzden gergin olabilirsiniz. Gerginliğinizi azaltmak için sakin müzikler dinlemeli, fırsat buldukça yürüyüş ya da meditasyon yapmalısınız...

24 Mart Pazar günlük burç yorumları: Ay, Başak burcunda!

24 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI: YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler, bugünün gündemi aşk aşk aşk! Başak burcunda beliren ay sizin romantizm algılarınızı açıyor gibi. Mevcut olan bir ilişkiniz varsa bu ilişkide partnerinizden sürpriz adımlara hazırlıklı olun! Sizinle görüşmek isteyen birileri var ise hemen geri çevirmeyin. Bu kişi sizin için en doğru kişi olabilir. Ay'da ilerleyen Başak burcu doğruları yüzümüze vurmaya geliyor. Belkide bu kişiyi sizin için o gönderiyor...

24 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI: ASLAN BURCU

Sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar, eliniz kulağınızda bir haber bekliyorsanız bugün hazırlıklı olun. Hiç ummadığınız kişilerden beklemediğiniz davranışları görebilirsiniz. Günün enerjisi sizi biraz düşürecek gibi ancak akşam saatlerine doğru yorgunlukla beraber bir rahatlama hissedebilirsiniz. Çevrenizde olup bitenlere karşı duyarsız kalırsanız, bir süre sonra yanınızda kimseyi göremeyeceksiniz. Daha anlayışlı ve makul olmaya çalışın...

24 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI: BAŞAK BURCU

Sevgili Başak ve yükselen Başaklar, Ay sizin burcunuzda! Nihayet bu kavuşumla beraber sizin için de mutluluk çanları çalacak gibi. Beklediğiniz iş teklfini alabilir, terfiniz hızlanabilir ya da projeniz takdirle karşılaşabilir. Her ne yapıyorsanız sakın yarıda bırakmayın çünkü doğru zaman gelmiş gibi gözüküyor. Bugün kendinize biraz zaman ayırmaya çalışın. Tavsiyemiz bir süredir görüşemediğiniz bir arkadaşınızla spontane bir buluşma. Birer kahve içip sohbet etmek size iyi gelecek.

24 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI: TERAZİ BURCU

Sevgili Terazi ve yükselen Teraziler, alışkanlıklarınız sizin konfor alanınız olmuş durumda. Kendinizi bu çemberden çıkarmanın vakti geldi de geçiyor. Bugün öğle saatlerinden itibaren Ay ile buluşacak Başak enerjisi sizi de oldukça özgüvenli hissettirecektir. Lütfen bu özgüveni reddetmeyin kabul edin ve hayatınızda olup bitenlere seyirci kalmayın. Daha aktif olmaya çalışın.

24 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI: AKREP BURCU

Sevgili Akrep ve yükselen Akrepler, görünen o ki bugün biraz sağlık sorunları ile uğraşabilirsiniz. Hemen paniğe kapılmayın! Çok ciddi olmadıkça gribal rahatsızlıklara karşı önlem almaya çalışın. Eğer önemli bir rahatsızlığınız var ise sağlık kuruluşuna başvurmak için beklemeyin. Aile büyüklerinden gelecek olan bir talebi gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Ancak bugünü kendinize ayırmanız daha doğru olacak gibi gözüküyor. Sizi sevenlerin de buna saygı duyacağına emin olabilirsiniz.

24 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI: YAY BURCU

Sevgili Yay ve yükselen Yaylar, eğitim konuları gün yüzüne çıkmış durumda. Henüz geleceğiniz ile ilgili önemli bir kararı verememiş durumdaysanız artık sonlara yaklaştığınızı bilmeniz gerekiyor. Çevrenizdeki insanların fikirleri elbette önemli ama sizin ne istediğiniz daha önemli! Bugün köşenize çekilin ve son kararı verin. Bu hayatı siz yaşıyorsunuz ve kendinizden siz sorumlusunuz. 

24 Mart Pazar günlük burç yorumları: Ay, Başak burcunda!

24 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI: OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar, yakın arkadaş çevrenizde bazı fikir ayrılıkları olabilir. Bugün sivri diliniz ile kimseyi kırmamaya özen gösterin. Dominant tavırlarınız niyetiniz her ne kadar iyi olursa olsun arkadaşlarınızın canını acıtabilir. Doğruları bazen kendimize saklamak hepimiz için en iyisidir. Bugünü ailenizle, varsa çocuklarınızla geçirmeniz hem Başak etkisini dizginleyecek hemde kimseyi kırmamanızı sağlayacaktır.

24 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI: KOVA BURCU

Sevgili Kova ve yükselen Kovalar, Ay ile buluşan Başak etkisi bugün biraz başınızı ağrıtabilir. Yakın zamanda kırdığınızı düşündüğünüz bir aile üyesi ya da partneriniz varsa bugün onunla görüşmek pek iyi bir fikir olmayabilir. Henüz sinirler gergin. Ortalık yatışmadan kalabalığa karışmayın. Evinizde dinlenerek ya da yemek yaparak bugünü atlatabilirsiniz.

24 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI: BALIK BURCU

Sevgili Balık ve yükselen Balıklar, son olarak yine sizinleyiz. Başak etkisinden en çok etkilenecek her zamanki gibi sizsiniz. Bugün kendinizi bitkin hissedebilirsiniz ancak şunu bilmenizi isteriz ki her zaman olduğu gibi bu da psikolojik bir süreç. İki gün içerisinde kendinizi daha iyi hissedeceğinizi bilin ve bugün ona göre hareket edin. Motivasyon kaybı olacaktır. Bunun için film izleyebilir, müzik dinleyebilirsiniz. Ya da en iyi yaptığınız şeyi yapın ve meditasyonu deneyin. Ne dersiniz?

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezgin
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...