Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

27 Mart Çarşamba günlük burç yorumları: Planlı hareket etmeniz gereken bir gün!

Mavi Kadın>Burç yorumları>27 Mart Çarşamba günlük burç yorumları: Planlı hareket etmeniz gereken bir gün!

Ay Akrep burcunda ilerliyor, bu olay ile astrolojik bir dönüm noktası başlıyor. İlişkilerden kariyere, sağlıktan maddiyata hayatımızın birçok alanında yeni gelişmeler beklediğimiz bugün burçları neler bekliyor?  İşte 27 Mart Çarşamba burç yorumları...

27 Mart Çarşamba günlük burç yorumları: Planlı hareket etmeniz gereken bir gün!

27 Mart Çarşamba günlük burç yorumları Ay ile Akrep buluşmasına odaklanırken, Koç, Oğlak ve Balık için kişisel hırsların öne geçtiği bir gün olacak gibi gözüküyor. İkizler ve Yay için ise bugün tereddüte yer yok! İşte 27 Mart günlük burç yorumları...

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Koçlar, bugün keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Gireceğiniz ortamlarda gereksiz sözlerden vermekten kaçınmalısınız. Bazı eski mevzular bugün canınızı sıkabilir ancak konsantrasyonunuzu işinize ve sevdiklerinize vermelisiniz. Yardım eli uzattığınız kimselerden olumlu geri dönüşler alabilir motivasyonunuzu sağlayabilirsiniz. Sizde eksik kaldığınızı düşündüğünüz konularda yardım almayı düşünmelisiniz...

 • Koç Burcu Özellikleri
 • Koç Burcu Kadını Özellikleri

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Boğalar, bugün çalışma hayatında ön plana çıkabileceğiniz bir gün. Sorumlu olduğunuz işleri bir an önce teslim etmek istiyorsanız bugün son gücünüzle çalışmalısınız. Bazı iş birlikleri ve ortaklıklar konusunda canınız sıkılabilir ancak bu tedirginliği tüm gününüze yansıtmamaya dikkat edin. Günün akışında ihmal etmemeniz gereken kişilerin olduğunu unutmayın.

 • Boğa Burcu Özellikleri
 • Boğa Burcu Kadını Özellikleri

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili İkizler, bugün Ay Akrep burcunda ilerlerken parasal konularda gelişmeler yaşanabilir. Maddi problemlerinizin kısa süreli çözülebileceğini söyleyebiliriz. İşlerinizi düzenli yapmanız ve planlarınıza uymanız sizin yararınıza olacaktır.

 • İkizler Burcu Özellikleri
 • İkizler Burcu Kadını Özellikleri

27 Mart Çarşamba günlük burç yorumları: Planlı hareket etmeniz gereken bir gün!

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Yengeçler, bugün son derece popüler bir gününüzdesiniz. Çalışma ortamınızda yönetici pozisyonundan kişilerle samimi olabilir, problemlerinizi dile getirebilir çözüme ulaştırabilirsiniz. İş ve ev yaşantınız arasındaki dengeyi korumakta zorlanabileceğiniz bir gün. Ailenizi ve partnerinizi ihmal etmemeye dikkat edin!

 • Yengeç Burcu Özellikleri
 • Yengeç Burcu Kadını Özellikleri

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Aslanlar, Akrep burcunda ilerleyen Ay bugün coşkulu bir gün yaşamanıza sebep olabilir. Bir parçanız haline gelen kaygılı duygularınızı bir kenara bırakmalı, tüm tutkunuzla sahip olduklarınıza sıkı sıkıya sarılmalısınız. Sevdiklerinizden gelebilecek görüşme tekliflerini hemen geri çevirmeyin. Bu sayede bugün beklemediğiniz gelişmelerin kapısını da aralayabilirsiniz.

 • Aslan Burcu Özellikleri
 • Aslan Burcu Kadını Özellikleri

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Başaklar, sosyal ilişkilerde mevcut sorunlarınızı iş hayatınızdan ayrı tutmalısınız. Yakın gördüğünüz kişilerle kurduğunuz diyaloglarda özel sırlarınızı vermemeye dikkat etmelisiniz. Sizin için düzenli ilgi ve alaka gösteren insanların kalbini kırmayın. Bugün Akrep burcundaki Ay tansiyonları yükseltebilir. Bol bol nefes egzersizleri yapmanızı öneririz.

 • Başak Burcu Özellikleri
 • Başak Burcu Kadını Özellikleri

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Teraziler, iş ile ilgili projelerde dengeyi tutturmakta zorlanabilirsiniz. Her şeyi bir anda gerçekleştirmek ve sonuca ulaşmak istiyor gibisiniz ancak bu hemen olmayacak. Parasal anlamda beklediğiniz gelişmeler de biraz bekleyecek gözüküyor. Bugün sabrınızı kontrol etmeli ve farklı pozisyonlardaki planlarınıza odaklanmalısınız.

 • Terazi Burcu Özellikleri
 • Terazi Burcu Kadını Özellikleri

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Akrepler, içinde bulunduğunuz romantik ilişkinin geleceği için önemli bir adım kaydedebilirsiniz. Kariyerinizdeki duraksama dönemi sizi farklı girişimlere sokabilir ancak hemen ani kararlar vermemelisiniz. Ay bugün sizin burcunuzda ve bunun getireceği ağır enerjiyi ani kararlar vererek yanlış değerlendirebilirsiniz. Sevdiklerinizle görüşmeli, dikkatinizi farklı yönlere çekmelisiniz.

 • Akrep Burcu Özellikleri
 • Akrep Burcu Kadını Özellikleri

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Yaylar, bugün kimse fark etmese bile çevrenize faydalı işler yapabilir kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Gerçek aşkı bulmak için kurduğunuz hayaller bugün gerçekleşmeye çok yakın. Çevrenizde sizin için pervane olan bir kişi var ve onu bir türlü görmüyor oluşunuz mutluluğu geciktiriyor. Gözlerinizi açın ve etrafınıza iyi bakın. Mutluluk çok yakınlarda!

 • Yay Burcu Özellikleri
 • Yay Burcu Kadını Özellikleri
 • 27 Mart Çarşamba günlük burç yorumları: Planlı hareket etmeniz gereken bir gün!

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Oğlaklar, her zamanki gibi sorunlarla boğuştuğunuz bir gün ama bugün kendinize biraz izin vermeyi deneyin. Her şeyi siz halledemezsiniz, yardımları kabul edin. Psikolojik olarak iyi hissedeceksiniz ama bedenen kendinizi çok yoruyorsunuz. Biraz durup dinlenmezseniz sağlık problemlerini kabul etmiş olacaksınız. Ay Akrep burcunda ilerlerken Oğlakların sağlık konusunda daha fazla dikkat etmesi gerekiyor.

 • Oğlak Burcu Özellikleri
 • Oğlak Burcu Kadını Özellikleri

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Kovalar, bugün maddi açıdan güzel gelişmelerin olabileceği bir gün. Gelen telefonları reddetmeyin, mesajlara cevap verin. Size ulaşmak isteyen önemli kişiler olacak gibi. Özgüveninizi tazeleyebileceğiniz yüksek enerjili bugünün tutkunuzu yükseltmesine izin verin. Özel hayatınızdaki insanlardan gelecek fikirleri uygulamasanız bile onları dinlediğinizi göstererek verdiğiniz önemi göstermeyi ihmal etmeyin.

 • Kova Burcu Özellikleri
 • Kova Burcu Kadını Özellikleri

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Balıklar son olarak sizinleyiz. Ay ile Akrep buluşmasının yoğun enerjisinde bugün takım çalışmalarında başarılı olabilirsiniz. Ekip halinde hareket etmek sizi hem iyi hissettirebilir hem de işlerinizin daha hızlı bitmesine yardımcı olabilir Bencilce davranmayı bırakacağınız, egosuz bir gün olacak gibi gözüküyor. Uzun süren yalnızlığınızı nihayet sonlandırmaya yaklaştınız. 

 • Balık Burcu Özellikleri
 • Balık Burcu Kadını Özellikleri

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezgin
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...