Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

5 aylık hamile Aslı Enver ilk kez görüntülendi: Doğum Türkiye'de olacak

Mavikadin>Magazin>5 aylık hamile Aslı Enver ilk kez görüntülendi: Doğum Türkiye'de olacak

İş insanı Berkin Gökbudak ile sürpriz bir nikahla evlenen oyuncu Aslı Enver, hamilelik haberiyle gündeme gelmişti. Önceki gün havaalanında objektiflere yansıyan ünlü çift, bebeğin İngiltere'de doğacağı yönündeki haberlere açıklık getiirdi.

5 aylık hamile Aslı Enver ilk kez görüntülendi: Doğum Türkiye'de olacak

Oyuncu Aslı Enver, Kasım 2022'de sürpriz bir şekilde iş insanı Berkin Gökbudak ile evlenmiş, ardından verdiği bebek müjdesi ile gündeme oturmuştu. Ünlü çift geçtiğimiz hafta gittikleri yurt dışı tatilinden dönerken kameralara yansıdı. 5 aylık hamile Aslı Enver ilk kez görüntülenirken, doğumun İngiltere'de olacağı haberlerine açıklık getirdi.

DOĞUM TÜRKİYE'DE

Aslı Enver, kendisinin İngiltere'nin başkenti Londra'da doğmuş olması nedeniyle kızının da İngiltere'de doğmasını istediği iddialarına ve Londra'da ailesinden kalan evde kalacakları haberlerinin doğru olmadığını söyledi. Kızının Türkiye'de doğmasını istediğini belirten Enver ve Berkin Gökbudak'ın yüzü gülüyordu. Keyiflerinin bir hayli yerinde olduğu görülen ünlü çift, sorulara samimiyetle cevap verdi.

5 aylık hamile Aslı Enver ilk kez görüntülendi: Doğum Türkiye'de olacak

"NORMAL DOĞUM İSTİYORUM"

İlk çocuğunu kucağına almaya hazırlanan Aslı Enver; ''Doğum için doktor hangi yöntemi uygun görürse o olacak. İnşallah normal doğum olur" dedi.

İsim konusunun henüz netleşmediğini söyleyen ünlü isim; "İsmi net değil. Şimdi bir isim söylerim sonra başka bir şey koyarım... Birkaç isim arasında kararsızız. Süreç gayet güzel gidiyor, heyecanlıyız. Aşerme durumum olmadı" sözlerini kullandı.

5 aylık hamile Aslı Enver ilk kez görüntülendi: Doğum Türkiye'de olacak

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...