Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

6 aylık hamile Aslı Enver eşinin doğum gününü kutladı!

Mavikadin>Magazin>6 aylık hamile Aslı Enver eşinin doğum gününü kutladı!

Ünlü oyuncu Aslı Enver, sessiz sedası evlendiği eşi Berkin Gökbudak ile kızlarını kucaklarına almak için gün sayıyor. Heyecanlı bekleyiş devam ederken Enver, eşinin doğum gününden fotoğraflar paylaştı.

6 aylık hamile Aslı Enver eşinin doğum gününü kutladı!

Televizyon ekranlarının sevilen yüzü Aslı Enver, geçen sene sade bir törenle evlendiği eşi Berkin Gökbudak ile evlenmişti. Ünlü oyuncu bebek beklediğini öğrenince şimdilerde ekranlarda fırtına gibi esen “Benim Adım Farah” dizisinin kadrosundan ayrılma kararı almıştı. Enver, doğuma kadar sahnelerden uzak kalmak istemediği için “Sırça Köşkü” adlı tiyatro oyununda yer almaya devam ediyor.

6 aylık hamile Aslı Enver eşinin doğum gününü kutladı!

Sosyal medya hesabını aktif kullanan ünlü oyuncu Aslı Enver, eşinin yeni yaşını sevgi dolu notlarla kutladı. O anları Instagram hesabından yayınladı.

"SENİ ÇOK SEVİYORUM"

6 aylık hamile olan ünlü oyuncu kızını kucağına almak için gün sayıyor. Enver, eşinin doğum günü kutlamasından fotoğrafları sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı.

6 aylık hamile Aslı Enver eşinin doğum gününü kutladı!

Aslı Enver, eşi Berkin Gökbudak’ın yeni yaşını kutlamak için iki pasta birden hazırlattı. Eşi ile birlikte poz verdiği fotoğrafları “iyi ki doğdun sevgilim” ve “ seni çok seviyorum” notu ile paylaştı.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sevim Kipritçi
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...