Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

7 aylık hamile Aslı Enver son halini paylaştı

Mavikadin>Magazin>7 aylık hamile Aslı Enver son halini paylaştı

İş insanı Berkin Gökbudak ile kasım ayında sürpriz bir karar ile evlenen Aslı Enver, daha sonra hamilelik haberiyle gündeme gelmişti. 7 aylık hamile olduğu bilinen Aslı Enver, evinde son halini 'Uyku havası' notuyla paylaştı.

7 aylık hamile Aslı Enver son halini paylaştı

Kavak Yelleri dizisi ile yıldızı parlayan ve yer aldığı projelerle geniş bir hayran kitlesine kavuşan Aslı Enver, Kasım 2022'de iş insanı Berkin Gökbudak ile evlenmişti. Daha sonra bebek haberiyle gündeme gelen Enver, son halini paylaştı.

SON HALİ HAYRANLARI TARAFINDAN ÇOK BEĞENİLDİ

İngiltere'de doğup büyüyen ve 9 yaşında Türkiye'ye gelerek hayatını burada sürdüren 38 yaşındaki Aslı Enver, 40 yaşındaki Berkin Gökbudak ile bir bebek bekliyor. İlk evliliğinden bir kızı olan Berkin Gökbudak'ın Enver ile çocukları ikinci kızı olacak. Dostlar arasında kıyılan sade bir nikahla evlenen çift, Aslı Enver'in evcil hayvanları ve aileye yeni katılacak kızları ile büyüdüğünden yeni bir ev arayışına girmişlerdi. İkili, Beykoz tarafında lüks bir villa bakmış ve aylık 200 bin lira kira ücreti olan bu evi tutmaya karar vermişti ancak daha sonra bu evden vazgeçtiler.

7 aylık hamile Aslı Enver son halini paylaştı

Aslı Enver, sosyal medya hesabından zaman zaman paylaşımlar yapıyor. Son olarak annesiyle trafikte çektiği bir videosu ile viral olan Enver, şimdi de evinde koltukta şekerlediği anları paylaştı. Hayranları bu paylaşımı kısa sürede viral yaparken; "Sen her halinle güzelsin" yorumları yaptı.

7 aylık hamile Aslı Enver son halini paylaştı

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...