Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

7 kilo veren Demet Akalın, zayıflığının sırrını açıkladı

Mavikadin>Magazin>7 kilo veren Demet Akalın, zayıflığının sırrını açıkladı

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, önceki gün sahneye çıktı. Burada isimleri karıştırarak Mert Ramazan Demir yerine Mert Yazıcıoğlu'nu etiketlemesini de tiye alan ünlü isim, nasıl kilo verdiğini de açıkladı.

7 kilo veren Demet Akalın, zayıflığının sırrını açıkladı

Ünlü isim Demet Akalın, her söylediği ile gündem olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Afra Saraçoğlu yüzünden aralarının gergin olduğu bilinen Mert Ramazan Demir yerine Mert Yazıcıoğlu'nu etiketleyerek övgü dolu sözlerde bulunan şarkıcı, konuya açıklık getirdi. 

"6-7 KİLO VERDİM"

Önceki gün Etiler'de bir mekanda sahneye çıkan ünlü sanatçı Demet Akalın, rahatsız olduğunu ve hasta haliyle sahneye çıktığını ifade etti. Ayrıca oldukça kilo verdiği görülen ünlü isim, nasıl kilo verdiğini de açıkladı; "Çift hoca ile çalışıyorum. 6-7 kilo verdim. Onlar beni genç sandı galiba. Yoğun tempo çalıştık ama iyiyim" dedi.

7 kilo veren Demet Akalın, zayıflığının sırrını açıkladı

MERTLERİ KARIŞTIRMIŞTI

Ekranların en sevilen dizilerinden Yalı Çapkını'nın sıkı bir izleyicisi olan Demet Akalın, dizisindeki Mert Ramazan Demir ile ilgili de şunları söyledi; "Ben Mert'leri karıştırmadım. Benim başarılı bulduğum Mert Ramazan Demir ama diğerinin uzun yıllar kalacağını sanmıyorum" dedi.

7 kilo veren Demet Akalın, zayıflığının sırrını açıkladı

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...