Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Acun Ilıcalı 'Hayatım skandallarla geçti' diyerek başına gelenleri anlattı!

Mavi Kadın>Magazin>Acun Ilıcalı 'Hayatım skandallarla geçti' diyerek başına gelenleri anlattı!

Ünlü televizyoncu ve sunucu Acun Ilıcalı, yakın dostu Saba Tümer'in YouTube programı "Kimseye Anlatmadıklarımı Anlatıyorum"da çarpıcı itiraflarda bulundu. İlginç bir anısını paylaşan Ilıcalı, "Hayatım skandallarla dolu geçti" diyerek TV8 imamıyla yaşadığı komik anıyı anlattı.

Acun Ilıcalı 'Hayatım skandallarla geçti' diyerek başına gelenleri anlattı!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, ünlü sunucu Saba Tümer'in yeni YouTube programı "Kimseye Anlatmadıklarımı Anlatıyorum"un ilk konuğu oldu. 

Programda özel hayatı ve iş hayatına dair samimi itiraflarda bulunan Ilıcalı, bir anısını paylaşarak herkesi kahkahaya boğdu.

Acun Ilıcalı 'Hayatım skandallarla geçti' diyerek başına gelenleri anlattı!

"BENİM HAYATIM REZİL OLMAKLA GEÇTİ"

"Benim hayatım rezil olmakla geçti" diyen Ilıcalı, başına gelen olayı şu şekilde anlattı:

"Ben muhabbet edip üçüncü dakikada tanımadığım insanlar oldu. Arkadaşım zannedip konuşuyorum üçüncü dakika... Ya benim başıma neler geldi bu insan tanımamaktan!"

Ilıcalı sözlerine bir başka anısını anlatmakla devam etti: 

"Bir gün hiç unutmuyorum. O Ses Türkiye'de Hasan şampiyon olmuştu. Bir gün bir statta Hasan'ı gördüm. O Ses'in yıldızlarını yılbaşında çıkarma kararı aldık. Gördüm statda milli maç. Dedim 'Ne yapıyorsun? Yılbaşında beraberiz. 'Ne yapacağız?' diye sordu. Dedim ne yapacaksın, şarkı söyleyeceksin. 'Kim söyleyecek abi?' dedi. Sen söyleyeceksin kim söyleyecek sakın program yapma arayacaklar seni dedim.

Acun Ilıcalı 'Hayatım skandallarla geçti' diyerek başına gelenleri anlattı!

"HAYATIM SKANDALLARLA GEÇTİ"

Sonra Esat geldi kiminle konuştuğumu sordu. O Ses Hasan'la konuştuğumu söyledim. Bana nerede olduğunu sordu. Uzaktan gösterince onun Hasan olmadığını söyledi. Konuştuğum kişinin de ramazanda bizim kanalda çıkan imam arkadaş olduğunu söyledi."

Saba Tümer bu anlatılanlara çok şaşırdı ve "İnanmıyorum sana" ifadelerini kullandı.

Ilıcalı ise gülerek, "Hayatım skandallarla geçti" diyerek cevap verdi.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...