Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Acun Ilıcalı 'Survivor' eleştirilerine daha fazla sessiz kalmadı!

Mavikadin>Yaşam>Acun Ilıcalı 'Survivor' eleştirilerine daha fazla sessiz kalmadı!

Survivor'da Nisa Bölükbaşı'nın şampiyon olmasının ardından başlayan tartışmalara Acun Ilıcalı, daha fazla sessiz kalamadı.

Acun Ilıcalı 'Survivor' eleştirilerine daha fazla sessiz kalmadı!

Acun Ilıcalı, Survivor 2022'de Nisa'nın şampiyon olmasının ardından çıkan tartışmalara yeni bir açıklama yaptı. 'Sansürsüz Futbol' programında konuşan ünlü televizyoncu; ''O kazanmış bu kazanmış bir kere bizi ilgilendiren bir konu değil bu. Oylamayı notere emanet etmişiz, seyirci de oyluyor, kazanıyor. Bence mükemmel bir sistem!'' diyerek noktayı koydu. 

Ilıcalı ekledi: ''Survivor bir atletizm yarışması değildir. Her sene söyledim bunu. yüzde 50’si ada hayatıdır, yüzde 50’si de performanstır" 

"Adem, Nagehan, Batuhan, bunlar zaten çok oy aldı. Bu arkadaşlarımızın hiçbiri başarısız değil ki. 'Nisa niye kazandı?' Seyirci çok sevmiş…" diyen Ilıcalı, "Canlı yayın yapıyorum. Nisa yağıyor. Ben okuyamadım o gün. Zaten kimin kazanacağını anlamıyor musun? Bu kız bir şekilde insanların gönlünü kazanmış. Issız bir adada bir kız, içi dışı tamamen bir" diyerek önceden kimin kazanacağını gelen oylardan anladığını ifade etti.

Acun Ilıcalı 'Survivor' eleştirilerine daha fazla sessiz kalmadı!


Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...