Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Acun Ilıcalı yeni Survivor yarışmasını açıkladı: All Star yapacağız, halk oylaması olmayacak

Mavi Kadın>Magazin>Acun Ilıcalı yeni Survivor yarışmasını açıkladı: All Star yapacağız, halk oylaması olmayacak

Survivor 2023, Ocak ayında başlayan ve dün akşam görkemli bir törenle sona eren bir sezonla bitti. Yeni sezon hakkında konuşan Acun Ilıcalı, değişiklikler yapıldığını ifade ederek Survivor 2024 konsepti için şunları söyledi; "Seneye seyirci oylaması olmayacak. Hodri meydan, iki takım da All Star olacak. Aday konseyinde ismi çıkan yarışmacılar düelloya çıkacak ve kaybeden elenecek" dedi.

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışması, 15 Ocak tarihinde başlayıp 5 ay sonra 13 Haziran'da sona erdi. Çekişmeli geçen mücadele sonucunda Survivor 2023'ün galibi Nefise Karatay oldu. Gece sona erdikten sonra Acun Ilıcalı, Survivor 2024 ile ilgili ilk kez konuşarak yeni format hakkında bilgi verdi. Ilıcalı'nın açıkladığı yeni format, eski yarışmacılar tarafından heyecanla karşılandı.

"ALL STAR YAPACAĞIZ, HALK OYLAMASI YOK"

Acun Ilıcalı, Survivor 2024 için All Star formatında bir sezon yapacaklarını müjdeledi ve yeniliklerle ilgili şunları söyledi; "Yeni konseptle geliyoruz. Yeni sezonda yarışmacıları daha erken açıklayarak hazırlanmaları için zaman vereceğiz. Yarışmacıların bazıları performansta hak ettik ama oylamada elenmekten yakınıyordu. Seneye SMS'siz Survivor ile geliyoruz. Seyirci oylaması olmayacak ve iki takım da All Star olacak. Şimdi hodri meydan. Bakalım kim iyiymiş. Aday konseyinde ismi çıkan yarışmacılar düelloya çıkacak ve kaybeden elenecek" dedi.

Acun Ilıcalı'nın duyurduğu Survivor 2024 konsepti, eski yarışmacılar tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...