2023-02-08 01:17:00 | Son Güncelleme : 2023-02-08 01:34:44

Acun Ilıcalı'dan Haluk Levent aracılığı ile büyük yardım!

Türkiye'yi yasa boğan Kahramanmaraş ve Gaziantep merkezli 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki depremin ardından göçük altında kalanlar için kurtarma çalışmaları sürerken deprem bölgelerine de adeta yardım akıyor. AHBAP derneği kurucusu Haluk Levent aracılığı ile yardım yapan ünlüler arasına  Acun Ilıcalı'dan dev bir yardım geldi. Ilıcalı, bölgeye 100 tır içme suyu ve 5 milyonluk eşya yardımı yapacağını duyurdu. Haluk Levent yardım haberini sosyal medya hesabından paylaştı.

Acun Ilıcalı'dan Haluk Levent aracılığı ile büyük yardım!

Tüm Türkiye, Kahramanmaraş merkezli olarak meydana gelen ve 10 ilde büyük yıkıma neden olan depremin yaralarını sarmak için tek yürek oldu. Ünlü isimler de bölgeye yardım kampanyası başlattı.

ÜNLÜLER EL ELE VERDİ

2017 yılında kurduğu Ahbap derneği ile ihtiyaç sahiplerinin yardımlarına koşan sanatçı Haluk levent, son yıllarda Türkiye'deki afet çalışmalarında gösterdiği performans ile adından ettiriyor. Ünlü sanatçı bu kez de Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremin ardından afetzedelerin yardımına koştu.

Levent, paylaşımında "Sevgili Acun Ilıcalı, yarından itibaren bölgeye 100 tır su gönderiyor. Ayrıca 5 milyonluk eşya desteği ve satın alacağımız konteynerlerin içerisine eşya sözünü verdi. Teşekkürler" dedi.

"GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYE'M"

Acun Ilıcalı, deprem sonrası Twitter hesabından açıklama yapmış ve "Hepimizin yüreğini yakan depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dilerim. Dualarımız enkaz altında bulunan yurttaşlarımızla. Geçmiş olsun Türkiye’m!" demişti.

Mavi Kadın
3 Görüş
ERKAN KENANOĞLU16 Şubat 2023 - 16:41
İBADETTE HIZLI KABAHATTE,SAĞ ELİN VERDİĞİNİ SOL ELİN BİLMEMESİ LAZIM,BEN 4 ÇOCUKLU AMCAMIN OĞLUNU VE AYRICA AMCAMIN KIZINI İSKENDERUNDA KAYBETTİM YENGEMİN BOYUN KEMİĞİ ENKAZ ALTINDA 3 YERDEN KIRILDI MİLLET DERDİYLE ACISIYLA PERİŞAN SİZLER BİZ ŞU YARDIMI YAPTIK BİZ ŞU YARDIMI YAPTIK DİYE LİV PEŞİNDESİNİZ YETER ARTIK GÖLGE ETMEYİN BSŞKA İHSAN İSTEMİYORUZ.ÖLDÜRMEYEN ALLAH ÖLDÜRMEZ AÇ MEZARI YOKTUR.
Tuncer ilhan09 Şubat 2023 - 17:51
Dogru noktaya ulaşmaktan gurur duyarım iyiki varsınız kalbi temiz insanlar
Mustafa tomris09 Şubat 2023 - 09:30
İşte ben,bizlerin böyle felaket günlerinde tek ürek oluşumuzu seviyoru ,bunun adı yardımlaşmadır