Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Acun Ilıcalı'nın eski eşi hastanelik oldu: Sebebi çok şaşırttı

Mavikadin>Magazin>Acun Ilıcalı'nın eski eşi hastanelik oldu: Sebebi çok şaşırttı

Bodrum'da apar topar hastaneye kaldırılan Acun Ilıcalı’nın eski eşi Zeynep Yılmaz ve kızı Yasemin'in sağlık durumu merak ediliyor. Anne kızın durumu sevenlerini endişelendirdi.

Acun Ilıcalı'nın eski eşi hastanelik oldu: Sebebi çok şaşırttı

Zeynep Yılmaz kızıyla beraber Bodrum'da bir hastanede sağlık sorunu nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Tatillerini yarıda kesen anne kızın serum tedavisi aldığı bildirildi. 

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz ve kızları Yasemin'in zehirlenerek hastanelik olduğu öğrenildi. Şaşırtan bu duruma ise meşrubat içerisindeki buzun sebep olduğu söyleniyor. 2016 yılında Acun Ilıcalı'dan ayrılan Zeynep Yılmaz ara ara sosyal medya gündeminde de karşımıza çıkıyor. 

Başarılı televizyon yapımcısı Acun Ilıcalı eski eşiyle kızları dolayısıyla da görüşmeye devam ediyor. Buz yüzünden zehirlenen Zeynep Yılmaz ve Yasemin'in bu durumu sevenleri tarafından şaşkınlıkla karşılandı. Zeynep Yılmaz ise sosyal medya hesabından durumunu paylaşarak ''nazar değdi'' diyerek paylaştı. 

BUZ GERÇEKTEN ZEHİRLİYOR MU?

Gıda olarak tanımlanan buz, uygun şekilde arıtılmamış ve bakımı yapılmamış ekipmanlarla üretilirse zehirleyebiliyor. Bunun yanı sıra tüketiciye ulaşana kadarki geçen süreçte de kişisel hiyyen çok büyük bir öneme sahip. 

Kaynak : turkiyegazetesi.com.tr
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...