Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Adım Farah dizisinden Sorgu Odası'na bomba isim

Mavi Kadın>Diziler>Adım Farah dizisinden Sorgu Odası'na bomba isim

Çağlar Ertuğrul, Hazal Kaya ve Melisa Döngel gibi deneyimli oyuncuların kadrosunda yer aldığı Sorgu Odası dizisine genç bir isim daha dahil oluyor. Tolga karakterine hayat verecek oyuncu son olarak Adım Farah ile izleyici karşısına çıktı.

Adım Farah dizisinden Sorgu Odası'na bomba isim

Karga Seven'in yeni dizisi "Sorgu Odası", bayram sonrası çekimlere başlamaya hazırlanıyor. Yapımcılığını Tod'un üstlendiği dizi, "Zamanın Kapıları" ile birlikte Türk içeriklerinin dikkat çekici örneklerinden biri olacak. Senaryosunu Nuray Uslu ve Milay Ezengin'in kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Deniz Yorulmazer oturacak.

Dizide, emniyet sorgu biriminde görevli tek kadın memur olan "Cihan" karakterini Hazal Kaya, "Metin Yazıcı" karakterini Çağlar Ertuğrul, "Süleyman Manga" karakterini Deniz Hamzaoğlu, "Selim" karakterini Boncuk Yılmaz, "Güven" karakterini Melisa Döngel ve "Hayati Manoğlu" karakterini Kubilay Tunçer canlandıracak.

 

Adım Farah dizisinden Sorgu Odası'na bomba isim

KAYIT MEMURU TOLGA

Son olarak Adım Farah dizisinde Kaan karakteri ile izleyici karşısına çıkan, yakışıklı genç oyuncu Oktay Çubuk da kadroya katıldı. Çubuk, Tolga karakteri olarak dizide emniyet müdürlüğünde kayıt memuru olarak izleyicinin karşısına çıkacak.

 

Adım Farah dizisinden Sorgu Odası'na bomba isim

OKTAY ÇUBUK KİMDİR?

Oktay Çubuk, 12 Mart 1996'da İzmir'de doğmuştur. Lise eğitimini İzmir Amerikan Koleji'nde tamamlamıştır. Üniversite eğitimine İstanbul Bilgi Üniversitesi, Sinema ve Televizyon bölümünde devam etmektedir ve iletişim fakültesi birincisi olarak bu bölüme tam burslu olarak kabul edilmiştir. Oyunculuk eğitimini Cüneyt Sayıl Atölye'de almış ve birçok workshopa katılmıştır.

Kariyerine Cennetin Gözyaşları dizisinde rol alarak başlayan Oktay Çubuk, daha sonra Nisan Dağ'ın yönettiği "Bir Nefes Daha" filminde başrol olarak yer almıştır. Son olarak final yapan Adım Farah dizisinde Kaan rolüyle boy göstermiştir.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...