Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Eda Gürkaynak kimdir, kaç yaşında? Eda Gürkaynak ne iş yapıyor?

Mavi Kadın>Biyografi>Eda Gürkaynak kimdir, kaç yaşında? Eda Gürkaynak ne iş yapıyor?

Adsız Aşıklar dizisinin oyuncu ekibine dahil olan ve ilk kez kamera karşısına çıkan Eda Gürkaynak'ın hayatı merak konusu oldu. Birkan Sokullu ile yaşadığı aşk ile magazin dünyasında gündem olan Eda Gürkaynak kimdir, kaç yaşında? Eda Gürkaynak'ın boyu ve kilosu kaçtır? İşte Eda Gürkaynak biyografisi.

Eda Gürkaynak kimdir, kaç yaşında? Eda Gürkaynak ne iş yapıyor?

Adsız Aşıklar dizisinin başrollerini Halit Ergenç ve Funda Eryiğit paylaşıyor. Dikkat çeken dizide Eda Gürkaynak, ilk kez kamera karşısına geçti. Dizide 6. ve 7. olmak üzere 2 bölümde rol alacak. Dizinin oyuncu ekibinde yer alan Gürkaynak, Cem'in (Halit Ergenç) kurduğu aşk hastanesine başvuran bir hastanın rolü ile seyirci karşısına çıkacak.

Eda Gürkaynak kimdir, kaç yaşında? Eda Gürkaynak ne iş yapıyor?

Dizide Cem’in bir aşk hastanesi bulunuyor. Burada aşk doktorluğu görevini üstleniyor. Aşkı bir hastalık olarak görüyor ve aynı zamanda ilginç fobileri de var. Bunlarla mücadele ederken Hazal ise aşkı bir şifa olarak görüyor. Zıt karakterlerin olduğu dizide çatışmalar da çok fazla yaşanacak. Her bölümde birbirinden farklı insan öyküleri yer alacak. Eda Gürkaynak ise işte bu hastanede tedavi görecek olan bir aşk hastası.

EDA GÜRKAYNAK KİMDİR? YAŞI, BOYU, KİLOSU KAÇTIR?

  • Adı: Eda Gürkaynak
  • Doğum Tarihi: 1984
  • Doğum Yeri: İstanbul
  • Mesleği: İş kadını ve oyuncu
  • Burcu: Boğa
  • Boyu: 1.76
  • Kilosu: 55
  • Instagram hesabı: @edagurkaynak

Eda Gürkaynak, 1984 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Sosyetik dünyada tanınan isimlerden birisi. Annesi Sinem, babası ise Kemal Gürkaynak’tır. Ailesi oldukça tanınan bir ailedir. Eda Gürkaynak, lise öğrenimini Koç Lisesi'nde 2013 yılında Uluslararası Bakalorya diploması alarak tamamladı.

Eda Gürkaynak kimdir, kaç yaşında? Eda Gürkaynak ne iş yapıyor?

Yurtdışında eğitim alan Gürkaynak, New York Üniversitesi'nden lisans mezuniyetini aldı. Ayrıca, Amerika'daki en başarılı Türk mezunlar listesine girdi. Magazin dünyasında ise ünlü oyuncu Birkan Sokullu ile yaşadığı aşkla biliniyor. Eda Gürkaynak, normal hayatında iş insanı olarak faaliyet gösteriyor.  Eda Gürkaynak'ın boyu 1.76 m, kilosu ise 55 kg'dır. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Fatma Zeybek
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...