Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ağlarken paylaştığı fotoğraf takipçilerinde merak uyandırdı

Mavi Kadın>Magazin>Ağlarken paylaştığı fotoğraf takipçilerinde merak uyandırdı

Sık sık sosyal medya hesabından paylaşım yapmasıyla bilinen Tuba Büyüküstün bu defa paylaşımıyla meraklandırdı. Paylaşımında ağladığı görülen Büyüküstün, akıllarda soru işaretleri bıraktı.

En son kızlarıyla yaptığı tatilden kareler paylaşan oyuncunun gözü yaşlı fotoğrafı merak uyandırdı.
En son kızlarıyla yaptığı tatilden kareler paylaşan oyuncunun gözü yaşlı fotoğrafı merak uyandırdı.

Her zaman eğlenceli paylaşımlarıyla ve mutlu halleriyle dikkat çeken Tuba Büyüküstün, gözünde yaşla görüldüğü bir fotoğrafı paylaşarak takipçilerini merak hissiyle baş başa bıraktı. Ağlarken çektiği selfie pozu merak uyandıran oyuncu, herhangi bir açıklama da yapmadı.

KONUŞULAN POZUN SEBEBİ ÇÖZÜLEMEDİ

Oyuncu Tuba Büyüküstün’ün yaptığı gözü yaşlı paylaşım, takipçilerini endişelendirdi ancak Büyüküstün, paylaşımının üzerine herhangi bir not düşmedi. Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanmasıyla bilinen oyuncu, takipçileriyle konuştuğu ve dertleştiği içerikler de paylaşıyor.

En son kızlarıyla yaptığı tatilden kareler paylaşan oyuncunun gözü yaşlı fotoğrafı merak uyandırmasına rağmen sırrı çözülemedi.

Ağlarken paylaştığı fotoğraf takipçilerinde merak uyandırdı

Geçtiğimiz günlerde de köpeğinin hayatını kaybettiğini duyuran oyuncu, 17 yıllık can dostunun kaybıyla yaşadığı üzüntüyü takipçileriyle paylaşmıştı. Büyüküstün, “Uzun zamandır 'Tuba korkuyorum sormaya ama Korsan nasıl?' diye soran herkese haber vermek istedim. Bugün Korsan'a, Korsikama veda ettik bir elma ağacının altında” ifadelerini kullanmış, kaybını anlatmıştı.

BU VİDEO DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Simgenur Gök
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...