Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Airfryer kullananların olumlu ve olumsuz yorumları nasıldır?

Mavi Kadın>Tekno kadın>Airfryer kullananların olumlu ve olumsuz yorumları nasıldır?

Airfryerlar son zamanların popüler küçük ev aletlerinden. Artık airfryer girmeyen ev neredeyse kalmadı. Peki airfryer kullanan herkes memnun mu? Yorumları nasıl?

Airfryer kullananların çoğu bu cihazdan çok memnun olduklarını dile getiriyor.
Airfryer kullananların çoğu bu cihazdan çok memnun olduklarını dile getiriyor.

Airfryer et, balık, tavuk, patates ve hamur işi yapmak için tasarlanmış mutfak aletidir. Airfryer sayesinde az yağ ile hızlı bir şekilde, mutfak batmadan lezzetli yiyecekler hazırlayabilirsiniz. Airfryerın temizliği de kolaydır. Airfryerın içerisine fırın pişirme kağıdı koyarak kirlenmesini önleyebilirsiniz.  Airfryer kullananların olumlu ve olumsuz yorumları şöyledir:

AİRFRYER KULLANANLAR MEMNUN MU? AİRFRYER KULLANANLARIN YORUMLARI NASILDIR?

Airfryer aldım, ben aşırı memnun kaldım iki kere tavuk kanat yaptım mangal gibi tadı vardı, kesinlikle alın tavsiye ederim.

Luxell XXL Airfryer aldım ben çok çok memnunum gerçekten hiç bir sıkıntı yaşamadım.

Xiaomi airfryer kullanıyorum çok memnunum elektrik faturasını da pek etkilemiyor 1saatte yalnızca 4tl elektrik yakıyor. Ancak yeni gelen elektrik zammıyla ne kadar yakar bilemem.

Philips airfryer kullanıyorum çok memnunum, faturam hiç fark etmedi gibi pek yakmıyor bunlar fırın gibi değil. Philips XXL airfryer bir harika. Patates, tavuk kızartması ve közlemeler her şey hem az zaman hem de muhteşem.

Bir ara neler moda olmuştu. Katı meyve sıkacakları, ekmek yapma makinaları, 1 yemek kaşığı ile kızartılan fritözler hepsi şu an rafta bekliyor yer kalabalığı başka bişey değil, tavsiye etmiyorum.

Ben Philips marka airfryer aldım ama hiç memnun kalmadım çok gereksiz tatsız tuzsuz pişiriyor bana göre mutfakta fazlalık bir şey olmasa da olur yani hayal kırıklığı yaşadım bir heves almıştım oysa.

Philips xxl aldım 2 aydır kullanıyorum keske daha önce alsaymışım çok memnunum.

Airfryer kullananların olumlu ve olumsuz yorumları nasıldır?

Airfryer muhteşem bir buluş, 12 dakikada köfte, 16 dakikada tavuk oluyor harika. Pişirirken altını ve üstünü ayrı ayrı pişirmeli, üstü piştikten sonra altını çevirip pişirmeli.

Fiyatı uygun diye hem de araştırarak Kumtel aldım o kadar memnunum ki patates biber tavuk sebze her şeyi yapmayı denedim, yeğenim de aldı benden heveslenip her gün bir şey yapıyor.

Kumtel airfryer kullanıyorum çok memnunum aklına geliyorsa her şeyi yapabiliyorsun balıktan tutun da mısıra kadar süper ötesi.

Aylarca airfryer almaya direndim ve 4 ay önce aldım. Şimdi almadığım günlere hayıflanıyorum. Fırın kullanımım azaldı. Fırın ve ocağım daha az kirlenir oldu. Diyet yapanlara özellikle tavsiye ediyorum. Ancak bol yağda sık sık kızartma yapanlar airfryerla yapılan kızartmaların lezzetinden memnun kalmaz. Ama zaten az yağlı yiyenler, teflon tavalarda az yağda köfte-tavuk ve et yapanlar kaçırmasın 20 dakikada hazır oluyor.

Çalışan bir anneyim Phillips xxl kulanıyorum elim ayağım oldu bu cihaz eve geldiğimde baget patates 10 15 dakikada yağsız pişiriyor ocak batma derdi yok.

Airfryerı yeni aldım bir tatlı kaşığı yağ koyup patates kızarttım, biber kızarttım altına fırın kağıdı serdim bulaşık derdi yok çok güzel kızartıyor bugünde tavuk kanat kızarttım hiç yağ koymadan harikaydı 20 dakikada. Kağıt serince hiç yıkamaya gerek yok ocakta yapsam ocak aspiratör dolaplar yağ içinde kalırdı. Almak isterseniz XL dört kişilik aile için ama XXL daha çok malzeme alıyor büyük aile için.

Ben hemen hemen her gün airfryer kullanıyorum elektrik faturasında çok fark olmadı, kesinlikle öneririm vazgeçilmezim oldu.

Airfryer kullananların olumlu ve olumsuz yorumları nasıldır?

Ben 2 aydır Xiaomi 3.5 L kullanıyorum. Net olmam gerekirse patates kızartması hariç yaptığım her şeyi beğendim. Patates kızartması kızartma tadında olmuyor, çok kuru oluyor. Balık, et, tavuk, mısır, kumpir, köz biber, köfte vb. bunlar güzel oluyor. Temizliği oldukça kolay. İki kişiyiz birde bebeğim var bize yeterli geliyor.

Tefal XL benim kullandığım efsane bir şey pratik kızartma yaparken basında beklemek yok her yer tertemiz koku yok bir tık sesi var oda hiç önemli değil ben memnunum.

Airfryer bence çok gereksiz bir ürün yıllar önce Philipsinkini almıştım boşuna o kadar para vermişim. Yaptığı her şeyi fırında yapıyor. Bir tabak patatesi yarım saatte kızartıyor tek artısı bir kaşık yağla kızartması. Sürekli kullanmaya kalksan astarı yüzünden pahalıya gelir malum elektrik fiyatları.

Airfryerlar pratik ve az yağlı evet ama kullanılan malzeme teflon, biz teflonun zararlarını öğrendiğimizden beri evimizde sadece çelik ve döküm kullanıyoruz. O yüzden airfry önermem.

Airfryer kullanan çoğu kişi çok memnun bence. Çok büyük bir kolaylık Philips airfryer XXL hd9650 kullanıyorum. Mutfakta işlerim yarıya düştü. Özellikle mangal özelliği ne koku ne duman ve süper pişiriyor. Kumpir kızartma güveç kek sufle börek aklınıza gelen her şey üçte bir zamanda ve sağlıklı pişiriyor. Kızartmalarda isterseniz yağ eklersin damak tadına göre ama yağsız da pişiriyor. Elektrik faturasını fazla etkilemiyor. 20 dakikada köfte but kanat pişiriyor. Fırında bu süre bir saati aşkın. Yani fırın daha çok elektrik harcıyor. İmkanı olan kaçırmasın. Ama kötü markalardan ucuz diye alırsanız güzel sonuç almayabilirsiniz. Philips’den şaşmayın.

Kumtel airfryer aldım çok memnunum, mantar, sote, patates kızartması, biber kızartması her şey yapıyorum sürekli kullanmama rağmen fatura fark etmedi.

Airfyer aldım çok memnunum iki ayda bir 5 lt sıvıyağ alırken şimdi 6 ayda bir alıyorum. Kızartmalar çok lezzetli ve 1 kaşık yağ ile hem de ve hiç bir yer kirlenmiyor. Kızartma yağ kokusu yok, temizliği yalnızca 5 dakika yıka kurut kaldır pratik.

Ben geçen sene airfryer aldım çok memnunum, mutfağım artık hiç yağ olmuyor bir kaşık yağla Patates, tavuk ve kek tarifleri hepsini yapıyorum, çabuk pişiriyor masayı hazırlayıncaya kadar yemekler hazır.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Selma Yenidoğan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
1 Görüş
09 Mayıs 2023 - 19:33
Kek ki böreği nasıl pişiriyorsunuz altını hiç pişirmiyor. O kadar paraya fiyasko. Philips. 9650
Sonraki Haber Yükleniyor...