Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Akasya Durağı'nın Dileği Pelin Sönmez kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte biyografisi ve özel hayatı...

Mavikadin>Biyografi>Akasya Durağı'nın Dileği Pelin Sönmez kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte biyografisi ve özel hayatı...

Akasya Durağı dizisinde Osman Ağa’nın kızı Dilek karakteri ile hafızalara kazınan Pelin Sönmez’in hayatı merak konusu oldu. Peki Pelin Sönmez kimdir? Pelin Sönmez kaç yaşında, nereli? Pelin Sönmez hangi dizilerde oynadı? İşte Pelin Sönmez hakkında merak edilenler...

Akasya Durağı'nın Dileği Pelin Sönmez kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte biyografisi ve özel hayatı...

Uzun süredir ekranlarda görünmeyen ve gözlerden uzak bir hayat süren Pelin Sönmez, özel hayatında aldığı ayrılık kararı ile gündeme geldi. 2018 yılında evlendiği Cem Candar'dan tek celsede boşanan Pelin Sönmez hakkında araştırmalar hız kazandı. Pelin Sönmez’in özel hayatı ve biyografisi hakkında merak edilenleri derledik.

PELİN SÖNMEZ BİYOGRAFİSİ

Adı: Pelin Sönmez

Doğum Tarihi: 27 Nisan 1988

Nereli: İstanbul

Burcu: Boğa

Kilo: 45

Boyu: 1.60

Saç Rengi: Kumral

Göz Rengi: Kahverengi

Ailesi: bilinmiyor

Kardeşleri: bilinmiyor

Çocuğu: yok

Instagram hesabı: @pelinsonmezp

Akasya Durağı'nın Dileği Pelin Sönmez kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte biyografisi ve özel hayatı...

PELİN SÖNMEZ KİMDİR?

Pelin Sönmez, 27 Nisan 1988 İstanbul doğumlu. Kocaeli Üniversitesi Derbent Meslek Yüksek Okulu Turizm ve Seyahat İşletmeciliği Bölümü’nden mezun oldu. Jimnastik ve dans eğitimleri alan oyuncu, birçok dans etkinliklerinde rol aldı. Kariyerine müzikle başlayan Pelin Sönmez, Mansur Ark'ın "Gazla Gitsin" klibinde dans eden kızlardan biri olarak da dikkat çekti ve daha sonra oyunculuk teklifi aldı. İlk oyunculuk deneyimini ise 'Akasya Durağı' dizide Dilek karakteriyle yaşadı. Akasya Durağı dizisinde Osman Ağa’nın kızı Dilek karakterini canlandırdı.

2009 yılında ünlü sanatçı Murat Dalkılıç ile arkadaşlık yaşayan Pelin Sönmez, 2012 yılında ayrıldı. 2014 yılının Mayıs ayında iş adamı Cengiz Çolak ile Amerika'nın Los Angeles şehrinde evlenen Pelin Sönmez,  Murat Dalkılıç ile birlikteyken yaptırdığı Dalkılıç dövmesini sildirme konusunda anlaşmazlık yaşayınca 2016 yılında ayrıldı. Cem Candar ile 2018 yılında dünya evine giren Sönmez, 2023 yılında anlaşmalı olarak boşandı.

Şuan da oyunculuk ve şarkıcılık yapmayan, ekranlardan uzak kalan Pelin Sönmez’in ne yaptığı merak ediliyor. Yıllar sonra ortaya çıkan Pelin Sönmez’in değişimi ile ilgi odağı oldu.

Akasya Durağı'nın Dileği Pelin Sönmez kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte biyografisi ve özel hayatı...

PELİN SÖNMEZ ROL ALDIĞI DİZİLER

  • 2017 Yanlış Anlama - Günel
  • 2012 Atlılar - Adsız Bey'in Sevgilisi
  • 2012 Alev Alev - Ahenk
  • 2008-2012 Akasya Durağı - Dilek

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nefise Anlağan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...