2023-02-04 15:34:16 | Son Güncelleme : 2023-02-04 16:06:18

Akın Akınözü ile problem yaşayan Ebru Şahin'in, yeni rol arkadaşı Çağatay Ulusoy hakkındaki sözleri dikkat çekti

Çağatay Ulusoy ile 'Centilmen' filminde başrolü paylaşan Ebru Şahin, yeni rol arkadaşı ve film hakkında açıklamalarda bulundu; ''Çok güzel bir proje oldu. Bütün ekiple çok güzel iletişim kurduk. Birlikte çok güzel bir iş çıkardığımızı umuyorum. Çağatay ile de iletişimimiz çok iyi''

Akın Akınözü ile problem yaşayan Ebru Şahin'in, yeni rol arkadaşı Çağatay Ulusoy hakkındaki sözleri dikkat çekti

Ebru Şahin, geçtiğimiz akşam bir derginin ödül gecesine katıldı. Daha sonra Galataport'ta bir mekanda arkadaşlarıyla birlikte yemek yiyen ünlü oyuncu, gazetecilerin sorularını cevapladı. Yıldızının parladığı Hercai dizisinde rol arkadaşı ile sorunlar yaşayan Şahin'in birlikte yeni film çektiği Çağatay Ulusoy hakkındaki sözleri dikkat çekti.

Yeni bir dizi olan 'Lavanta Konağı' ile ekranlara dönmeye hazırlanan Ebru Şahin; ''Lavanta Konağı'nın çekimleri devam ediyor. Yeni başladık aslında. Her şey çok taze ama güzel bir ekip oluşturuldu. Herkes yıllardır birlikte çalışıyormuş gibi çok keyifli ilerliyor. Güzel bir proje olacağını umuyorum'' dedi.

ÇAĞATAY ULUSOY HAKKINDA DİKKAT ÇEKEN SÖZLER

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ebru Şahin, 'Centilmen' filminde birlikte başrolü paylaşacağı Çağatay Ulusoy hakkında şunları söyledi;

''Çok güzel bir proje oldu. Bütün ekiple çok güzel iletişim kurduk. Birlikte çok güzel bir iş çıkardığımızı umuyorum. Çağatay ile de iletişimimiz çok iyi'' diyerek, rol arkadaşıyla iyi anlaştıklarının altını çizdi.

 

Mavi Kadın
En Çok Okunanlar
Magazin
|
07 Şubat 2023 - 16:16
Haluk Levent'in kuzeni göçük altında hayatını kaybetti
Kahramanmaraş'ta 6 Şubat'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerden sonra kahreden haberler peş peşe geldi. AHBAP derneği kurucusu Haluk Levent, ekibi ile birlikte afet bölgesinde yerini aldı. Adanalı olduğu bilinen Haluk Levent, küçük kuzeninin göçük altında kalarak hayatını kaybettiğini duyurdu.
Magazin
|
08 Şubat 2023 - 01:17
Acun Ilıcalı'dan Haluk Levent aracılığı ile büyük yardım!
Türkiye'yi yasa boğan Kahramanmaraş ve Gaziantep merkezli 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki depremin ardından göçük altında kalanlar için kurtarma çalışmaları sürerken deprem bölgelerine de adeta yardım akıyor. AHBAP derneği kurucusu Haluk Levent aracılığı ile yardım yapan ünlüler arasına  Acun Ilıcalı'dan dev bir yardım geldi. Ilıcalı, bölgeye 100 tır içme suyu ve 5 milyonluk eşya yardımı yapacağını duyurdu. Haluk Levent yardım haberini sosyal medya hesabından paylaştı.
Magazin
|
17 Şubat 2023 - 16:21
Survivor yarışmacısından yürek sızlatan paylaşım
Kahramanmaraş merkez üssü olarak meydana gelen iki büyük deprem 10 ilde yıkıma neden oldu. Binlerce kişinin hayatını kaybettiği depremde Surrvivor yarışmasında ünlüler takımında mücadele eden Aşkım Burçe Tunay’ın erkek arkadaşı enkazda kalarak hayatını kaybetti.