Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Alemin Kralı dizisinin küçük kızı büyüdü, anne oldu

Mavikadin>Magazin>Alemin Kralı dizisinin küçük kızı büyüdü, anne oldu

Alemin Kralı dizisinde Şafak Sezer'in kızını, Oya Başar'ın torununu canlandıran genç kız Yağmur Ün, 27 yaşında anne oldu.

Alemin Kralı dizisinin küçük kızı büyüdü, anne oldu

'Keloğlan', 'Medine', 'Randiman' gibi birçok farklı yapımda rol alan ve Alemin Kralı dizisinde Şafak Sezer'l birlikte rol alarak 'Ahsen Kral' karakterini canlandıran Yağmur Ün, geçtiğimiz mayıs ayında Doktor Doğaç Ergezen hayatını birleştirmişti. Evlilikleri güzel giden çift 16 Aralık 2022 günü ilk çocuklarına kavuştuklarını duyurdu.

Alemin Kralı dizisinin küçük kızı büyüdü, anne oldu

Yağmur Ün, hamileliği boyuncu hiçbir paylaşım yapmamış ve takipçilerini bu süreçten uzak tutmuştu ancak anne olduğunu doğumdan birkaç gün sonra sosyal medya hesabında duyurdu.

Bir kızı olan çiftin, ilk çocuklarına 'Su Diana' ismini verdikleri öğrenildi.

Alemin Kralı dizisinin küçük kızı büyüdü, anne oldu

"NE MÜTHİŞ SERÜVENDİ"

Kızı Su Diana'nın yüzünü göstermekte sakınca görmeyen çiftten Yağmur Ün, eşi ve kızıyla birlikte çekilmiş fotoğraflarını sosyal medya hesabından "Ne müthiş serüvendi ama..." notuyla paylaştı. Ünlü isim, bu gönderisiyle kısa süre içinde onlarca tebrik mesajı aldı.

Alemin Kralı dizisinin küçük kızı büyüdü, anne oldu

''UMARIM BİR ÖMÜR BANA KATLANABİLİRSİN''

Diğer taraftan şimdilerde ilk çocuk heyecanı yaşayan çiftten Doğaç Ergezen Yağmur Ün'e evlilik teklifinde bulunduğu o anları; "Aldığım en güzel 'Evet' idi. Umarım bana bir ömür katlanabilirsin" sözleriyle paylaşmıştı.

"ÖNÜMÜZDEKİ YARIM ASIR AŞIRI EĞLENCELİ OLACAK"

Evlilik teklifinden sonra Yağmur Ün ise "Önümüzdeki yarım asır aşırı eğlenceli olacak" sözlerine yer vermişti.

YAĞMUR ÜN KİMDİR?

Yağmur Ün Ergezen 4 Kasım 1995 yılında İstanbul'da doğdu. Türk oyuncu. İlk olarak 1999 yılında Fanatik dizisinde yer aldı. 2011-2013 yılları arasında yayınlanan Alemin Kıralı dizisinde canlandırdığı Ahsen karakteriyle bilinirliğini arttırdı. Yağmur Ün, oyunculuğun yanı sıra seslendirme de yapmaktadır.

Yağmur Ün, küçük yaşlarda oyunculuk yapmaya başladı. İlk olarak 1999 senesinde Fanatik dizisinde yer aldı. 2002 yılında yayınlanan Zerda dizisinde Zerda, 2004 yılında yayınlanan Haziran Gecesi isimli dizide ise Naz Elmas tarafından canlandırılan Havin karakterinin çocukluğuna hayat vermiştir. Birkaç dizide daha rol almıştır. 2010 yılında Elde Var Hayat dizisinde İlkay karakterini oynamıştır. 2011 yılında başlayan Alemin Kıralı dizisinde canlandırdığı Ahsen Kıral karakteriyle bilinirliğini arttırdı. Bu dizide Şafak Sezer, Oya Başar, Evrim Akın ve Zeynep Gülmez ile birlikte rol aldı. Bu dizinin ardından Hıyanet Sarmalı dizisinin oyuncu kadrosunda yer aldı. 2017 yılında kadrosuna dahil olduğu Söz dizisinde canlandırdığı Su Akkaya karakteriyle adından söz ettirdi. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kalk Gidelim adlı dizide Yasemin Sırfbaş karakteriyle yer aldı. 2021 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Çember serisinin Sırlar Apartmanı filminde Melisa karakterine hayat verdi. Son olarak 2022 yılında gösterime giren Soygun Oyunu: Büyük Vurgun filminde Nurgül karakteriyle yer almıştır.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...