Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Aleyna Kalaycıoğlu, Yunus Emre hayranlarını kızdıracak

Mavi Kadın>Magazin>Aleyna Kalaycıoğlu, Yunus Emre hayranlarını kızdıracak

Survivor'da yarışmacıların performanslarının yanı sıra takım içindeki çekişmeleri de konuşulmaya devam ediyor. Yarışmaya sürpriz bir şekilde veda eden Aleyna Kalaycıoğlu, yarışmadan elenir elenmez adının sıkça anıldığı Yunus Emre'yi sosyal medyadan takip etmeyi bıraktı.

Aleyna Kalaycıoğlu, Yunus Emre hayranlarını kızdıracak

Survivor All Star 2024'te elenen son isim olan Aleyna Kalaycıoğlu, yarışmadan çıkar çıkmaz takım arkadaşı Yunus Emre'yi Instagram'dan takip etmeyi bıraktı. Kimsenin beklemediği bu ani hareket iki yarışmacının da sevenlerini şaşırttı. Aleyna'nın bu sürpriz hareketi ise Yunus Emre sevenlerini kızdırdı.

TAKİP ETMEYİ BIRAKTI

Yarışmadan elendikten sonra sosyal medyada bir süre sessizliğe bürünen Aleyna'nın ne yapacağı merak konusu olmuştu. Aleyna, sessizliğini bozarak sürpriz bir hamleyle Yunus Emre'yi takip etmeyi bıraktı.
 
Yarışma boyunca yakınlaşmalarıyla dikkat çeken ve iki tarafın da ailesi tarafından uyarılan Aleyna ve Yunus Emre ikilisi, bu sezon en çok konuşulan yarışmacılar oldular. Bu yakınlaşmadan en çok rahatsız olan kişi ise Yunus Emre'nin eşi Beria Özden olmuştu. Sosyal medya hesabından sık sık Aleyna Kalaycıoğlu'na göndermeler yapan Özden, ''Biraz daha beni ve ailemi ağzına alırsan, hatırlatacağım ben sana" diyerek Aleyna'ya gözdağı vermişti.

Aleyna Kalaycıoğlu, Yunus Emre hayranlarını kızdıracak

BERİA ÖZDEN'DEN SERT SÖZLER

Survivor All Star'da Yunus Emre ve Aleyna arasındaki yakınlık sona erdi, dostluk yerini gerilime bıraktı. Konseyde yüzleşen ikili, sadece bu kadarla kalmadı. Aleyna'nın sözleri, daha önce Yunus Emre'yi "Aleyna'dan uzak dur" diyerek uyaran Beria Özden'i kızdırdı.

"BENDEN ÖNCE YUNUS EMRE GİDECEK"

Aleyna, Yunus Emre için "Kendisi de düellolarda eşinin beni havaalanında beklediğini sürekli söylüyordu. Bu gidişle, kendisini de eşi havaalanında bekleyecek. Ben buradan gitmeden önce Yunus Emre gidecek" dedi.

Aleyna Kalaycıoğlu, Yunus Emre hayranlarını kızdıracak

BERİA'DAN ALEYNA'YA GÖZDAĞI

Survivor'da yakınlıkları tartışma konusu olan Aleyna ve Yunus Emre cephesinde sular durulmuyor. Katıldığı bir programda eşine karşı sivil hayatta yakınlık kuran biri olsa ne yaparsınız sorusu üzerine Beria Özden, eliyle saç yolma işareti yaparak Aleyna'ya gözdağı vermişti.

Aleyna Kalaycıoğlu, Yunus Emre hayranlarını kızdıracak

ALEYNA'NIN ANNESİ DEVREYE GİRDİ

Survivor'da Aleyna Kalaycıoğlu ile Yunus Emre arasındaki samimiyet dikkat çekmişti. Bayram nedeniyle tüm yarışmacılar aileleriyle WhatsApp üzerinden iletişim kurdu. Aleyna’nın annesinden kızına gelen uyarı geldi.

Survivor All Star'da bir süre önce Aleyna Kalaycıoğlu ile Yunus Emre arasındaki samimiyet sosyal medyada gündem olmuştu. Yunus Emre’nin eşi "Aleyna'dan uzak dur" diyerek uyarmıştı ve bu yakınlığın yarışma sonrası devam etmesi halinde olay çıkaracağını ifade etmişti. Yaşanan bu olayların ardından Survivor All Star’da dikkat çeken bir gelişme yaşandı. 

Bayram sebebiyle kırmızı ve mavi takım yarışmacıları aileleriyle iletişim kurdu. Aleyna Kalaycıoğlu'nun annesinden önemli bir uyarı geldi.

Aleyna Kalaycıoğlu, Yunus Emre hayranlarını kızdıracak

ALEYNA'NIN ANNESİNDEN UYARI

Aleyna Kalaycıoğlu'nun annesi iletişim esnasında Watsapp'tan "Yunus Emre'den uzak dur!" mesajını gönderdi. Aleyna, önce ne yazacağını bilemedi. "Hepsi arkadaşım" cevabını verdi ve daha sonra bir süre düşündü. Ardından birkaç kez yazıp sildi ve en sonunda "Tamam" diyerek cevabını verdi.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Mehmet Nuri Turan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...