Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Alişan kendisini engelleyen Şahan Gökbakar'a sessiz kalamadı: Hayırdır Şahan!

Mavi Kadın>Magazin>Alişan kendisini engelleyen Şahan Gökbakar'a sessiz kalamadı: Hayırdır Şahan!

Ünlü şarkıcı Alişan X hesabından kendisini engelleyen Şahan Gökbakar'a karşı sessiz kalamadı. Alişan Gökbakar'a "Hayırdır" diyerek tepkisini dile getirdi. 

Alişan kendisini engelleyen Şahan Gökbakar'a sessiz kalamadı: Hayırdır Şahan!

Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Şahan Gökbakar X hesabından ünlü türkücü Alişan'ı engelledi. Bu durumu fark eden şarkıcı Alişan da sessiz kalmadı. Gökbakar'a "Hayırdır" diyerek tepki gösterdi. 

TRT 1'de uzun süredir hafta içi her gün program sunan Alişan, Şahan Gökbakar'ın  X hesabından kendisini engellediğini fark edince ekran görüntüsünü alarak "Hayırdır" ifadelerini kullandı.

İkilinin yaşadığı durum kısa sürede sosyal medyada gündem olurken oyuncu Şahan Gökbakar da konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı. Ünlü isimlerin arasında nasıl bir sorunun olduğu henüz bilinmiyor.  

Alişan kendisini engelleyen Şahan Gökbakar'a sessiz kalamadı: Hayırdır Şahan!

ŞAHAN GÖKBAKAR KİMDİR?

İzmir'de doğan Şahan Gökbakar 1998'de girdiği Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü'den 2002'de mezun oldu.

Eğitim hayatını Ankara'da tamamlayan Gökbakar mezun olduktan sonra İstanbul'e yerleşerek televizyonda dikkat çeken ilk işi "Zıbın" isimli programa imza attı. 

Farklı eğlence programlarında sunuculuk ve oyunculuk yaptıktan sonra Alper Mestçi ile beraber hazırladıkları "Dikkat Şahan Çıkabilir" adlı mizahi skeç programıyla esas çıkışını gerçekleştirdi.

Gökbakar bu program tiplemelerinden biri olarak ön plana çıkan Recep İvedik karakteri için yapılan ilk sinema filminin ardından zirveye oturdu. 

2008 yılında ilk filmle vizyona giren Recep İvedik serisi 2014 yılının Şubat ayında dördüncü filmle Türk sinema tarihinin şimdiye kadar en çok bilet kesilen yapımına imza atmış oldu. 

ŞAHAN GÖKBAKAR FİLMLERİ

2008 Recep İvedik
2009 Recep İvedik 2
2010 Recep İvedik 3
2013 Celal ile Ceren
2014 Recep İvedik 4
2015 Osman Pazarlama
2016 Recep İvedik 5
2017 Recep İvedik 6
2018 Kayhan
2022 Recep İvedik 7

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...