Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ankaralı Ayşe yıllar önce dansçısı olan Demet Özdemir'le ilgili ilk kez konuştu: Kaşesini açıkladı

Mavi Kadın>Magazin>Ankaralı Ayşe yıllar önce dansçısı olan Demet Özdemir'le ilgili ilk kez konuştu: Kaşesini açıkladı

Bir canlı yayına katılan Ankaralı Ayşe, yıllar önce Demet Özdemir ile ilgili ilk kez konuştu. Ankaralı Ayşe, Demet Özdemir'in haftalık kazancını açıkladı ve bu konuşmasıyla bütün dikkatleri üzerine çekerek merak uyandırdı. Canlı yayında yıllar önceki çalışma arkadaşına ilk kez mesaj gönderdi.

Ankaralı Ayşe yıllar önce dansçısı olan Demet Özdemir'le ilgili ilk kez konuştu: Kaşesini açıkladı

Ankaralı Ayşe, 2. Sayfa programına konuk oldu ve programda geçmişte Demet Özdemir'in kendisinin arkasında dansçılık yaptığı dönemden bahsetti. Ankaralı Ayşe, bu konuşmasıyla dikkatleri üzerine çekti; "Demet'in işine olan saygısını unutmuyorum" dedi.

"İŞİNE OLAN SAYGISINI UNUTMUYORUM"

Ankaralı Ayşe, eski çalışma arkadaşı Demet Özdemir hakkında olumlu yorumlarıyla dikkat çekti; "Ablasıyla birlikte programa geliyorlardı. Dansçı olarak programa geliyor ve ekmeğini bu şekilde kazanıyordu. Güçlü kadınlar her zaman desteklerim. Demet'in naifliği ve güzel güzel giyinmesini unutmuyorum. İşine olan saygısı ve duruşunu unutmuyorum. Ben ekibimde kim gönüllü kim gönülsüz çalışıyor bakardım. Gönülsüz bir insanı ekibimde istemezdim. Demet'te ünlü olacak bir enerji vardı. Bir insan işine sadık, işine saatinde geliyorsa ve görevini eksiksiz bir şekilde yerine getiriyorsa başarı kaçınılmaz oluyor. Demet'i kadroya ben seçmedim. Yapımcımız seçiyordu. Demet ve ablası bir dans okulundan gelmişti. O günün parasına program başına 50 TL alıyordu. Program da 2010 yılında çekiliyordu. Haftada bir gündü programdı" şeklinde konuştu.

Ankaralı Ayşe yıllar önce dansçısı olan Demet Özdemir'le ilgili ilk kez konuştu: Kaşesini açıkladı

Dansçılıktan oyunculuğa kısa sürede geçiş yapan Demet Özdemir, sanat dünyasına 'Sana Bir Sır Vereceğim' dizisindeki performansıyla ilk kez katılmıştı. Daha sonra Kurt Seyit ve Şura adlı dizide Alya karakterini, Tut Sözünü adlı sinema filminde ise Demet karakterini canlandırdı. 2015 yılında Star TV'de yayımlanan Çilek Kokusu adlı dizide Aslı karakterini canlandırdı.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...