Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Annesiyle tatile çıktı yol boyu yörük çadırı aradı: Burcu Biricik eğlenceli anlarını paylaştı

Mavikadin>Magazin>Annesiyle tatile çıktı yol boyu yörük çadırı aradı: Burcu Biricik eğlenceli anlarını paylaştı

Camdaki Kız'ın Nalan'ı Burcu Biricik, başrol oynadığı dizinin final yapmasının ardından önce diziden rol arkadaşlarıyla daha sonra eşiyle tatile çıkmıştı. Ünlü isim şimdi de annesiyle Antalya'ya gitti. Yolda yaşadıklarını sosyal medya hesabında paylaşan Biricik, yol boyu kahve içmek için bir yörük çadırı aradıklarını açıkladı.

Ekranların sevilen ismi Burcu Biricik, Camdaki Kız'daki performansı ile çok beğenilmişti. Bu sayede geniş bir hayran kitlesine ulaşan Biricik, annesiyle tatile çıktı. Birlikte yolculuklarından eğlenceli anları paylaşan ünlü isim, son olarak yörük çadırı aradıkları anlarla takipçilerini gülümsetti.

"DENİZLİ ANTALYA YOLUNDA YÖRÜK ÇADIRI ARADIM"

Burcu Biricik, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla annesi Müberra Sırçacı ile Antalya'ya tatile çıktığını söyledi. Annesinin yola çıkmadan önce dua ettiği anları paylaşan Biricik, daha sonra bir benzinlikte durarak kahve içmek zorunda kaldıklarını anlattı. Denizli Antalya yolu üzerinde yörük çadırı aradığını ifade eden ünlü isim, bulamayınca bir benzinlikte durmak zorunda kaldıklarını söyledi. Annesi ile eğlenceli anlarını paylaşan ünlü oyuncu, uzun zamandır sosyal medyayı aktif olarak kullanmıyordu. Oyuncunun günlük hayatından anları paylaşması hayranlarını sevindirdi.

Annesiyle tatile çıktı yol boyu yörük çadırı aradı: Burcu Biricik eğlenceli anlarını paylaştı

Burcu Biricik'in annesi Müberra Sırçacı, kızının arabasına binmeden önce dua etti.

Annesiyle tatile çıktı yol boyu yörük çadırı aradı: Burcu Biricik eğlenceli anlarını paylaştı

Ayrıca ünlü oyuncunun Camdaki Kız dizisinde Nalan'ın kullandığı arabanın aynısından satın aldığı dikkatlerden kaçmadı.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...