Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Arap Kadri'nin su savaşı vizyonda

Mavi Kadın>Magazin>Arap Kadri'nin su savaşı vizyonda

Ahmet Mümtaz Taylan, Necip Memili ve Zeynep Çamcı gibi başarılı oyuncuların yer aldığı 'Arap Kadri’ filmi vizyona girdi.

Arap Kadri'nin su savaşı vizyonda

"Arap Kadri" adlı komedi filmi, 1970'ler ve 80'lerde karikatür dergisi Fırt'ta yayınlanan efsanevi Arap Kadri ve Tarzan karakterlerinden sinemaya uyarlandı. 

Başrollerinde Ahmet Mümtaz Taylan, Necip Memili, Zeynep Çamcı gibi başarılı oyuncuların yer aldığı yapım, seyircilere unutulmaz bir mizah deneyimi sunuyor. 

ARAP KADRİ'NİN KONUSU?

Hikaye, ormanda yaşayan bir topluluğun susuzluk sorunuyla mücadelesini konu alıyor. Bu zorlu süreçte çözüm arayışına giren Tarzan ile umursamaz tavırlarıyla dikkat çeken Arap Kadri arasında liderlik mücadelesi başlıyor.

Arap Kadri, özgürlüğüne düşkün, kuralları hiçe sayan bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Şehir hayatından sıkılmış ve doğaya kaçan bu renkli karakter, karşılaştığı düzenli yaşama karşı çıkıyor.

Arap Kadri'nin ormanda varlığını bile bilmediği kızı ortaya çıkıyor ve evlilik hazırlığında olan genç kız babasının yanında olmasını istemesiyle birlikte İstanbul'a doğru yola çıkıyorlar.

Volkan Öge ve Ömer Fikret Şen'in kaleme aldığı filmin yönetmen koltuğunda ise Emre Kavuk oturuyor.

Bir buçuk yıl süren ön hazırlıkların ardından bugün seyircisiyle buluşan "Arap Kadri" filmi farklı mizah anlayışıyla izleyicilere keyifli dakikalar yaşatacak.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...