Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Armağan Çağlayan akciğer kanserini atlattıktan sonra ilk kez konuştu! 

Mavi Kadın>Magazin>Armağan Çağlayan akciğer kanserini atlattıktan sonra ilk kez konuştu! 

Geçen yıl akciğer kanserine yakalandığını paylaşan yazar ve yapımcı Armağan Çağlayan tedavi sürecinin ardından sağlığına kavuştu. 3 ayda bir kontrole gittiğini söyleyen Çağlayan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada hastalığın kendisini nasıl farklılaştırdığını anlattı. 

'Hayatta her şeye geç kalmışım duygusu oluştu içimde. Daha çok okumak, daha çok yer görmek, daha çok seyretmek, daha çok öğrenmek istiyorum'
'Hayatta her şeye geç kalmışım duygusu oluştu içimde. Daha çok okumak, daha çok yer görmek, daha çok seyretmek, daha çok öğrenmek istiyorum'

Yapımcı Armağan Çağlayan 21 Kasım'da sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla akciğer kanseri olduğunu açıklamıştı.

Youtube'da çektiği programlarla büyük bir kitleye ulaşan Armağan Çağlayan, kansere yakalandığını, ''Yakın zamanda yaptırdığım yıllık sağlık taramasında akciğerimde bir kitle tespit edildi ve yapılan tetkikler sonucunda bugün kitlenin yüksek ihtimalle kanserli olduğu ortaya çıktı'' şeklinde bir açıklamayla duyurmuştu.

 
KANSER TEDAVİSİ SÜRECİNİ ANLATTI

Ameliyet olduktan sonra dinlenmeye geçen Armağan Çağlayan, kısa bir dönem ekranlardan uzak durdu. Tedavi sürecini gözlerden uzak bir şekilde atlatan Çağlayan, sosyal medya hesapları üzerinden zaman zaman da bilgi vermişti.

Armağan Çağlayan akciğer kanserini atlattıktan sonra ilk kez konuştu! 
''ÜÇ AYDA BİR KONTROLLERİME GİDİYORUM''

Takipçilerine mutlu haberi veren Armağan Çağlayan akciğer kanserini yendiğini şu sözlerle aktardı:

''Hastalığımı bu fotoğraf ile duyurmuştum. Bugün ameliyat olup sağlığıma kavuşalı 1 yıl oldu. Şükür iyiyim. Bir sorunum yok. Üç ayda bir kontrollerime gidiyorum. Beni tekrar sağlığıma kavuşturan hocalarıma minnet borcum var…''

''HAYATTA HER ŞEYE GEÇ KALMIŞIM DUYGUSU OLUŞTU İÇİMDE''

Hastalığın kendisini değiştirdiğini belirten Çağlayan sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bu hastalık ben de ne değiştirdi derseniz? Hayatta her şeye geç kalmışım duygusu oluştu içimde. Daha çok okumak, daha çok yer görmek, daha çok seyretmek, daha çok öğrenmek istiyorum… Adeta kudurmuş gibi :) İlk bir yılı sağlıkla atlattım… Darısı gelecek yıllara…”

Kaynak : turkiyegazetesi.com.tr
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...