Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Aşkı için zamanı dondurdu! 6 yıldır tarzını hiç değiştirmedi

Video>Yaşam>Aşkı için zamanı dondurdu! 6 yıldır tarzını hiç değiştirmedi
Kayseri'de sevdiği kadınla evlenemeyen 39 yaşındaki Ali Memil, o günden sonra 1970'li yılların nostaljik kıyafetlerini giyerek "aşk acısı"nı unutmaya çalışıyor.

Kayseri'de yaşayan 39 yaşındaki Ali Memil, 6 yıl önce yaşadığı karşılıksız aşkın etkisini atlatmak için 1970'li yılların nostaljik kıyafetlerini giymeye başladı. 

Mobilya sektöründe çalışan Memil, aşık olduğu kadından karşılık bulamayınca başka biriyle de evlenmedi ve aşkın hüznünü nostaljik bir yaşam tarzı benimseyerek unutmaya çalışıyor.

Aşkı için zamanı dondurdu! 6 yıldır tarzını hiç değiştirmedi

2024 YILINDA 1970'LERİN MODASINI YAŞATIYOR

1970'lerin tutkulu aşklarının yaşandığı döneme duyduğu özlemle, iş haricinde İspanyol paça pantolon, renkli ve desenli uzun yaka gömlekler, kösele ayakkabılar giymeye başladı. 

Saçlarını da Ferdi Tayfur ve Orhan Gencebay'ın tarzına benzeten Memil, tarzıyla dikkat çekiyor ve insanların sık sık onunla fotoğraf çektirmek istediklerini belirtiyor.

AŞKINA KARŞILIK BULAMADI FARKLI YOLLAR DENEDİ

Memil, bu dönemin saf aşklarını özlediğini ve hayatına giren bir kadına büyük bir aşkla bağlandığını, ancak bu aşkın karşılık bulmadığını anlattı.

Aşkı için zamanı dondurdu! 6 yıldır tarzını hiç değiştirmedi

Yaklaşık 6 yıldır 1970'li yılların modasına uygun giyinen Memil, tarzının beğenildiğini ve insanların kendisine genellikle olumlu yorumlar yaptığını söyledi. 

ÖZEL DİKİM KIYAFETLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

Özel ustalara diktirdiği kıyafetleriyle dikkat çeken Memil, kendisinin beğendiği için bu tarzı benimsediğini ve bunu bir başkası için değil, kendi mutluluğu için yaptığını belirtti.

"BU İŞ AŞK HİKAYESİNE DAYANIYOR"

Ali Memil, fotoğraf çekilmeyi çok sevmese de, insanların ricalarını geri çevirmediğini ve bu duruşunun aslında bir aşk hikayesine dayandığını şu sözlerle anlattı:

"Aslında bu iş aşk hikayesine dayanmakta. Birini çok sevmiştim, olmayınca bunu bir şekilde dışarıya atmam gerekiyordu ki bana zarar vermesin. Böyle kafamı biraz dağıttım, bana uğraş oldu. Hoşuma gittikçe de üstüne yenilerini ekledim ve böyle ayna karşısında hazırlanıp çıkıyorum."

Aşkı için zamanı dondurdu! 6 yıldır tarzını hiç değiştirmedi

Kimseyi taklit etme amacı olmadığını belirten Memil, insanların ilgisinden memnun olduğunu dile getirdi.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar