Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Aslı Enver'den kız Elay ile kalpleri ısıtan paylaşım

Mavi Kadın>Magazin>Aslı Enver'den kız Elay ile kalpleri ısıtan paylaşım

Kavak Yelleri ve İstanbullu Gelin gibi pek çok dizide başarılı performansıyla ekranlara gelen Aslı Enver, 23 Nisan sebebiyle kızı Elay ile bir videosunu yayınlayarak renkli görüntülere imza attı.

Aslı Enver'den kız Elay ile kalpleri ısıtan paylaşım

Özel hayatını gözlerden uzak yaşamaya özen gösteren ünlü oyuncu Aslı Enver, bir süre önce ilk kez yüzünü gösterdiği kızı Elay ile yeni bir paylaşımda bulundu. Oyuncunun bu videosuna hayranları yoğun ilgi gösterdi.

ASLI ENVER'DEN KIZI ELAY İLE YENİ VIDEO

Aslı Enver, 2022 yılında sürpriz bir şekilde düzenlenen sade bir nikah töreni ile iş insanı Berkin Gökbudak'la hayatını birleştirdiğini duyurmuştu. Ardından evlendikten sonra bir de bebek müjdesi veren Enver bir kızı olacağını duyurmuştu. Kızlarının adını Elay koyan Enver ve Gökbudak çifti, ailece gittikleri yurtdışı tatillerinden fotoğrafları paylaşmaya devam ediyor. 

Hayranlarının ilgiyle takip ettiği Aslı Enver, son olarak 23 Nisan sebebiyle kızı Elay ile bir video yayınladı. Kısa sürede manşetlerde yerini alan oyuncu ve kızı, sosyal medya kullanıcılarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Aslı Enver'den kız Elay ile kalpleri ısıtan paylaşım

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...