Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Aslıhan Doğan Turan'ın biyografisi:Kimdir, kaç yaşında, mesleği ve instagram adresi ne?

Mavikadin>Biyografi>Aslıhan Doğan Turan'ın biyografisi:Kimdir, kaç yaşında, mesleği ve instagram adresi ne?

Youtube üzerinden yayımlanan ‘Stil İkonu’ programının jüri koltuğunda yer alan Aslıhan Doğan Turan son zamanların popüler isimlerinden. Futbolcu Arda Turan’ın eşi olarak tanıdığımız Aslıhan Doğan Turan’ın hayatı takipçileri tarafından merak ediliyor. Peki Aslıhan Doğan kimdir? Kaç yaşında? Ne iş yapar? İşte ayrıntılar…

Aslıhan Doğan Turan'ın mesleği hayranları tarafından merak ediliyor. Aslıhan Doğan 'Stil İkonu' yarışmasının sunucuları arasında yer alıyor.
Aslıhan Doğan Turan'ın mesleği hayranları tarafından merak ediliyor. Aslıhan Doğan 'Stil İkonu' yarışmasının sunucuları arasında yer alıyor.

Aslıhan Doğan Turan 2018 yılında Arda Turan’la yaptığı evlilikten sonra magazin dünyasında yer almaya başladı. Yaptırdığı estetiklerle, giydiği marka kıyafetler ile ve lüks yaşamı ile gündemden düşmeyen Turan’ı gelin birlikte yakından tanıyalım:

ASLIHAN DOĞAN TURAN’IN BİYOGRAFİSİ

Adı: Aslıhan Doğan Turan

Doğum Tarihi: 4 Aralık 1985

Doğum Yeri: İstanbul

Boyu: 1.60

Kilosu: 50

Burcu: Yay

Göz Rengi: Kahverengi

Saç Rengi: Siyah

Medeni Durumu: Evli

Instagram hesabı: @aslihandoganturan

Aslıhan Doğan Turan'ın biyografisi:Kimdir, kaç yaşında, mesleği ve instagram adresi ne?

ASLIHAN DOĞAN TURAN KİMDİR?

Aslıhan Doğan 4 Aralık 1985 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İş insanı, tekstilci Sabri Doğan ile Modacı Güler Doğan’ın kızıdır. 2018 yılında ünlü futbolcu Arda Turan ile sade bir törenle evlendi. Turan’ın bu evlilikten Hamza Arda (2019), Asil Aslan (2020) iki evladı dünyaya geldi.

Eğitimlerini Işık Lisesi, University of Westminster - Cavendish Campus, Drexel Üniversitesi okullarında tamamladı. Yedi sene Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda piyano ve solfej dersleri aldı.

Aslıhan Doğan Turan'ın hayranları Turan'ın mesleğini merak ediyor. Aslıhan Doğan, Hakan Akkaya, Uğurkan Erez,  ve Ivana Sert ile youtube'dan yayın yapan 'Stil ikonu' yarışmasının sunuculuğunu üstleniyor.

ASLIHAN DOĞAN TURAN’IN RÖPORTAJLARINDAN KESİTLER

- Genç bir anne olarak, sizin annelik konusunda kendi annenizden aldığınız bir hayat dersi var mı?

Annem birçok konuda örnek aldığım biri. Hayatımda çok özel bir yeri var. Genelde huylarımız benzer ama farklı düşündüğümüz şeyler olabiliyor, tartıştığımız konular olabiliyor. Ama ben annemin tecrübelerine saygı duyuyorum. Ben çocuklarımı öncelikle ülkelerine hayırlı evlat olarak yetiştirmek istiyorum. Özgüvenli, güçlü ve mücadeleci olsunlar diye çaba gösteriyorum. Ben de böyle yetiştim. Çocukluğumda evimde görmüş olduklarımı kendi evimde uyguluyorum. Bazı prensiplere ve disipline önem veriyorum.

-Psikolojik olarak sıkıntıya düştüğünüz anlarda ruh halinizi yükseltmek için neler yaparsınız? Böyle durumlarda size en iyi gelen şey nedir?

Çok klasik bir cevap olacak ama ailem. Zaten etrafım tarafından da böyle bilinirim. Ailemle ilgili herhangi bir sıkıntı olmadığı sürece ruh halim genel olarak iyidir. Ben her şeye güzel tarafından bakabilen bir insanım. Yaşadığım hayata şükretmek için çok sebebim var.

-Lüks yaşamanız ile çok göz önündesiniz, bunu eleştirenler ne söylemek istersiniz?

Lütfen görgüsüzlük gibi algılanmasın ama iki yıl Amerika'da, 7 sene de Londra'da eğitim gördüm ve oralarda yaşadım. Ben bazı şeyleri çok önce gördüm, yaşadım. O yüzden Arda'nın parası, pulu beni öncelikle ilgilendiren şeyler değil.

-Üçüncü kez anne olmayı düşünüyor musunuz?

Kısmet olursa ikimizin de istediği bir şey… Arayı açmadan üçüncü çocuğu doğurmak isterim. İki oğlum var ve üçüncüsü kız olursa çok mutlu olurum. Kızım olursa adının Farah Aslıhan olmasını istiyorum.

Aslıhan Doğan Turan'ın biyografisi:Kimdir, kaç yaşında, mesleği ve instagram adresi ne?

-Eşinize aşık mısınız?

“İlişkimizde saygıyı hep koruduk. Arda'ya hâlâ çok aşığım. Aşk olmadan evlilikler zor olur gibi geliyor. Biz ilk günkü gibi aşkı, tutkuyu hiç kaybetmedik. Bizim evliliğimiz aşkımızı büyüttü. Tutku da var, kavgalar da oluyor. Bunların aşkları dinamik tuttuğunu düşünüyorum “Arda bana hep ‘Karıcığım’ diye hitap eder. Ne zaman ‘Aslıhan’ diye mesaj gelirse ‘Eyvah’ derim... Arda, küslükleri uzatır, bu durum bazen 1-2 gün sürer. İnadı var. Ben güldürüyorum ama onu. Ben trip sevmem””

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Selma Yenidoğan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...