Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Asmalı Konak ekibi 22 yıl sonra bir araya geldi

Mavi Kadın>Magazin>Asmalı Konak ekibi 22 yıl sonra bir araya geldi

Kapadokya'da 2002 yılında çekilen ve Türk dizi tarihinin unutulmazları arasına giren "Asmalı Konak" oyuncuları, 22 yıl sonra İpek Tuzcuoğlu'nun kitap tanıtım etkinliğinde bir araya geldi.

Asmalı Konak ekibi 22 yıl sonra bir araya geldi

"Asmalı Konak" oyuncuları, İpek Tuzcuoğlu'nun şiir kitabı tanıtımında duygusal anlar yaşadı. Özcan Deniz, sahnede genç kaldığını belirtirken, İpek Tuzcuoğlu ona "zamansız bir adam" dedi.

ASMALI KONAK EKİBİ YILLAR SONRA BİR ARAYA GELDİ

2000’li yıllara damga vuran “Asmalı Konak” dizisi, İpek Tuzcuoğlu'nun "Yarım" adlı şiir kitabının Maslak 42’deki Kulis isimli mekânda düzenlenen tanıtımında efsane oyuncuları Özcan Deniz, Goncagül Sunar ve Eylem Yıldız’ı yeniden bir araya getirdi.

Geçen sezon Gold Film imzalı “Kızıl Goncalar” dizisinde oynadığı doktor Levent rolüyle büyük beğeni toplayan Özcan Deniz’i, etkinlikte eşi Samar Dadgar karşıladı.

Asmalı Konak dizisinin oyuncuları Goncagül Sunar, Eylem Yıldız ve İpek Tuzcuoğlu ile Özcan Deniz, tanıtımda duygusal anlar yaşadı.

Özcan Deniz, “Kapadokya’da çekilen bir yapım, kalitesi ne olursa olsun tutuyor. Asmalı Konak, bir bölgenin kaderini değiştirdi” dedi. Sahne performanslarında özellikle kadınlardan büyük ilgi gören Özcan Deniz, ailesinin büyük kısmının kadınlardan oluştuğunu belirtti.

İpek Tuzcuoğlu, “Özcan Deniz zamansız bir insan… Nasıl Ajda Pekkan kadınlarda zamansızsa, Özcan da zamansız bir adam” dedi.

Özcan Deniz ise, “Sahne beni dinç tutuyor, sahnede kendimi genç hissediyorum. Kendimi fazla yormuyorum. Samar bana iyi bakıyor, oğlum Kuzey ile de çok iyi anlaşıyoruz…” karşılığını verdi. 

Asmalı Konak ekibi 22 yıl sonra bir araya geldi

Asmalı Konak ekibi 22 yıl sonra bir araya geldi

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...