Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

ATV kararı verdi! Üvey Anne dizisinin fişi çekildi

Mavikadin>Magazin>ATV kararı verdi! Üvey Anne dizisinin fişi çekildi

Hazal Filiz Küçükköse ve Kutsi'nin başrollerini paylaştığı, 'Üvey Anne' dizisi için final kararı alındı. Dizi, başarılı oyuncuların performansları ve dikkat çeken senaryosuyla izleyicilerin gönlünde taht kurmuştu. Hayranları, final haberine üzülse de dizinin başarılı bir sezon geçirdiğini dile getiriyor. Yapımcılar ve oyuncular da, seyircilere teşekkür ederek veda mesajları yayınladı.

ATV kararı verdi! Üvey Anne dizisinin fişi çekildi

ATV'nin yaz aylarında yayınladığı iki yazlık diziden biri olan "Üvey Anne" için final kararı alındı. "Vermem Seni Ellere" dizisinin ardından bugün "Üvey Anne"nin de ekranlara veda edeceği duyuruldu. Dizi izleyicisi, bu habere üzülürken, dizi ekibi projelerinin iyi bir yaz geçirdiğini ifade ederek, seyirciye teşekkür etti.

ÜVEY ANNE DİZİSİNDE SONA GELİNDİ

ONN Medya'nın imzasını taşıyan dizi, Muğla'da başlayan çekimlerinin ardından İstanbul'a taşınmıştı. Dizi, eşi vefat eden bir adamın hayatına giren bir kadınla yaşadığı sınavı, etkileyici bir şekilde ekrana taşıyordu. 8. bölümde ekranlara veda edeceği belirtilen dizi, seyirciler tarafından ilgiyle izlenmişti ancak kanalın ve dizi ekibinin aldığı ortak kararla dizi final yapacak.

ATV kararı verdi! Üvey Anne dizisinin fişi çekildi

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...