Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Aura’nızın rengi kişiliğinizi etkiliyor: Sarı zekânın, kırmızı liderliğin rengi…

Mavi Kadın>Keşfet>Aura’nızın rengi kişiliğinizi etkiliyor: Sarı zekânın, kırmızı liderliğin rengi…

Hayata karşı olumlu bakanların aura renkleri oldukça renkliyken, olumsuz kişilerin ise gri ve karanlıktır. Öyle ki, bir kimseyle buluştuğunuzda pozitif enerjiyle dolduğunuz da olur, enerjinizin sömürüldüğünü hissettiğiniz an da. İşte, tüm mesele aura rengi...

Aura’nızın rengi kişiliğinizi etkiliyor: Sarı zekânın, kırmızı liderliğin rengi…

Herkesin bir aurası ve aurasının da rengi vardır. Bu renkler kişinin kişilik özellikleriyle de bağlantılıdır. Duygu durumuna göre değişkenlik gösteren auralar, mutluyken renkli, mutsuzken gri renk görünür.

AURA RENGİ ANLAMI VE KİŞİLİK ANALİZLERİ

Okuhaber.com’da yer alan haberdeki bilgiye göre kişinin karakteristik yapısı ne ise, olaylara bakış açısı da aynı doğrultuda olmaktadır. Buna göre aura renkleri ve anlamları ile kişilerin sahip oldukları özellikler şu şekilde özetleniyor:

SARI

Sarı renk aura kişinin yüksek zekâsını temsil eder. Bu renk auralı kişiler toplumda zekâsı ve yaptığı çalışmalar ile öne çıkar. Dışa dönük ve heyecanlı yapıları yanı sıra, içsel dünyalarında tek olmayı severler. Her zaman önemsenmek isterler.

Aura’nızın rengi kişiliğinizi etkiliyor: Sarı zekânın, kırmızı liderliğin rengi…

MOR

Sezgisel gücü en yüksek aura rengi mordur. Bu kişilerin içgüdüleri oldukça yüksektir. Ruhsal dünyayı en iyi anlayan ve yorumlayanlardır. Oldukça sadık kişilerdir.

YEŞİL

Yeşil aura renkleri doğallığı temsilidir. Oldukça doğal, hareketli ve etrafına neşe saçarlar. Kıvrak zekalı ve espirili kişilikleri ile ön plana çıkarlar. Sohbetleri çok hoştur. Etraflarına yüksek pozitif enerji saçarlar. Aynı zamanda tuttuklarını koparan tiplerdir, sadece karar vermeleri yeter. Başarılı iş adamlarının aurası genelde yeşil renktir.  

KIRMIZI

Aurası kırmızı olan kişiler genellikle liderlikleri ile ön plana çıkarlar. Hayat dolu olmalarının yanı sıra öfke kontrolünü zor sağlarlar. Yemek yemeyi, seyahat etmeyi seven ve maceracı tiplerdir.

PEMBE

Pembe renk auraya sahip insanlar içe dönük ve sessizlerdir. Çekingen yapıları ile ön plana çıkarlar. İçe kapanık oldukları kadar, iyimser, yardımsever, iyi kalpli ve naif kişilerdir. Sevgi onlar için çok önemlidir. Bu aura rengi çoğu zaman yazar ve şairlerde görülür.

Aura’nızın rengi kişiliğinizi etkiliyor: Sarı zekânın, kırmızı liderliğin rengi…

TURUNCU

Turuncu auralı kişiler dost canlısıdır. Arkadaş çevresinde girişken ve hareketli bir kişilikle ön plana çıkar Bununla beraber sosyal, kibar ve cömert kişilerdir.

MAVİ

Mavi renk aura, doğal olarak ifade yeteneği olan ve kendi yeteneğine sahip bir kişinin göstergesidir. Bireyler içsel bir bilgiye sahiptir ve doğrulama için dış gerçeklere veya verilere ihtiyaç duymadan neyin doğru olduğunu belirlemek için duygularına güvenme eğilimindedir.

İNDİGO

Oldukça az görülen bir aura rengi. Oldukça zeki, vizyon sahibi, güvenilir, sorumluluk sahibi ve sınırlanmaktan hoşlanmayan kişilerin rengidir. İkna kabiliyetleri yüksek olduğundan çevrelerini manipüle etmede üzerlerine yoktur. Her zaman farklı düşünceleri vardır. Diğer insanlardan hemen fark edilir şekilde ayrılabilirler. Fazla mükemmeliyetçidirler.

Aura’nızın rengi kişiliğinizi etkiliyor: Sarı zekânın, kırmızı liderliğin rengi…

BRONZ

Dengesizliklerin aurası bronz renktir. Bazen çok anlayışlı ve sakin bazen de asla altta kalmayan ortalığı yangın yerine çeviren tiplerdir. Analiz becerileri çok yüksektir. Bu sebeple mali ve hukuk işleri ile uğraşanların genel aura rengi bronzdur.

GÜMÜŞ

Gümüş aura rengi asaletin temsilcisidir. Asil, kibar ve saygın kişilerin aurası gümüş renklidir. Oldukça dürüst ve güvenilirlerdir ve hayal güçleri oldukça gelişmiştir.

ALTIN

Altın renk auralılar çekici, güzel ve karizmatiktirler. Sorumluluk duyguları gelişmiştir. Hedefleri ve idealleri olan bu tutkuya bağlı olan kişilerdir. Çevrelerindeki kişilerin enerjilerini de oldukça yükseltirler. Aynı zamanda sakin ve sabırlı karaktere sahiptirler.

BU VİDEO DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR..

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Melike Anlağan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...