Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ayça Ayşin Turan uzun saçlarına kıydı: İmaj yeniledi

Mavi Kadın>Magazin>Ayça Ayşin Turan uzun saçlarına kıydı: İmaj yeniledi

Oyuncu Ayça Ayşin Turan, uzun siyah saçlarını kısacık kestirdi. Yeni bir proje için olduğu düşünülen imaj değişikliği Ayça Ayşin Turan'ın hayranlarını ikiye böldü.

Ayça Ayşin Turan uzun saçlarına kıydı: İmaj yeniledi

Meslektaşı Alp Navruz ile arkadaşlığını geçen yıl bitiren Ayça Ayşin Turan'ın, gönlünü işletmeci Umut Evirgen'e kaptırdığı iddia edilmişti. Adı Murat Boz'la da anılan ünlü isim, iddialara sessizliğini koruyor.

Önceki haftalarda Etiler'de kameralara yansıyan Ayça Ayşin Turan, Umut Evirgen ile ilgili sorulara "Gerçekten bunları konuşmanın ne yeri ne de zamanı. Bunca acı varken bunları konuşmayalım" sözleri ile açıklama yapmak istememişti.

"YOK ÖYLE BİR ŞEY"

Gazetecilerin Umut Evirgen ile arkadaşlık iddiaları ile ilgili soruları karşısında Ayça Ayşin Turan, "Yok öyle bir şey" demekle yetinmişti.

Ayça Ayşin Turan uzun saçlarına kıydı: İmaj yeniledi

İMAJ DEĞİŞTİRDİ

Tüm bunların ardından Ayça Ayşin Turan, imaj yeniledi. Uzun siyah saçlarını kestiren Turan, yeni imajını da sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı. Hayranlarını ikiye bölen ünlü ismin yeni imajı hayranlarının bazıları tarafından çok beğenilirken bazıları da 'yazık olmuş' yorumlarında bulundu.

Ayça Ayşin Turan uzun saçlarına kıydı: İmaj yeniledi

AYÇA AYŞİN TURAN KİMDİR?

Ayça Ayşin Turan, 25 Ekim 1992'de Sinop'ta doğdu. İki taraftan da Karadenizli olan Turan'ın babası Kastamonulu, annesi ise Sinopludur. Turan, babasının Tunuslu olduğuna dair iddiaları da verdiği bir röportajda "Biz ai­le­ce Karadenizliyiz. An­ne ta­ra­fım da Se­la­nik göç­me­ni­dir." diyerek reddetmiştir. Çocukluğundan beri oyunculuğa özel ilgisi bulunan Turan, kariyerine popüler Türk dizileriyle başladı. Ayça Ayşin Turan, 2011-2012 yılları arasında FOX'ta yayımlanan Türk yapımı Dinle Sevgili adlı günlük dizide Gülfem rolüyle tanındı. 2014 yılında Karagül adlı dizide Ada karakterini canlandırdı. 2015 yılında vizyona giren Sevimli Tehlikeli filminde Zeliş karakterini canlandırdı. Karagül dizisinden sonra 2016-2018 yılları arasında; Altınsoylar ve Meryem adlı dizilerde başrolde oynadı. 2018 yılında yayınlanmaya başlayan Netflix yapımı Hakan: Muhafız dizisinde 2 sezon boyunca başrol oyuncusu olarak Leyla karakterini canlandırdı. Zemheri dizisinde başrol oyuncusu olarak "Firuze" karakterini canlandırdı. Ekim 2020 tarihinde başlayan Arıza dizisinde başrol olan "Halide"yi canlandırdı. 15 Haziran 2021 tarihinde yayına başlayan ve 11 Aralık 2021 tarihinde sona eren Ada Masalı adlı dizide başrol olan "Haziran Sedefli" karakterini canlandırdı.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...