Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ayçin Tuyun kimdir, ne kanseri oldu?

Mavikadin>Biyografi>Ayçin Tuyun kimdir, ne kanseri oldu?

Ayçin Tuyun çocuk yaşta birçok projede yer alan oyuncu bu günlerde sağlık sorunlarıyla mücadele ediliyor. Ayçin Tuyun kimdir, ne kanseri oldu? gibi soruların cevabı haberimizde yer alıyor.

Ayçin Tuyun kimdir, ne kanseri oldu?

İnstagram paylaşımlarıyla sevenlerini merak ettiren oyuncu Ayçin Tuyun, pes etmek yok diyor. Meme kanseri olan güzel oyuncu ameliyat sonrasında sosyal medya hesabından video paylaştı.

Ayçin Tuyun yaşadığı zor zamanların geride kalacağına inanıyor. Dedemin Dolabı, Bir Yusuf Masalı, Kız Annesi, Beyaz Gelincik ve Ömre Bedel gibi dizilerde yer alan 36 yaşındaki oyuncu sevenlerine seslendi. 

Sosyal medya hesabı İnstagramdan paylaştığı videosunda ameliyatının iyi geçtiği bilgisini verdi. Oyuncu "Merhaba, gayet iyiyim, çok şükür ameliyatım güzel geçti. Sizleri kocaman seviyorum. Sevgiyle kalın, pes etmek yok." dedi. 

Sevenlerinden ve takipçilerinden kısa zaman içerisinde geçmiş olsun mesajları gelen oyuncu kızım için başaracağım dedi.  

TEK VEFALI GERÇEK DOSTUM OYUNCULUĞUM

Kanserle mücadele eden Ayçin Tuyun tedavisinin güzel gittiğini ve setlere geri dönmek istediğini ifade etmişti. Tuyun mesleğini çok severek yaptığını söyleyerek şunları ekledi: "Ben mesleğime aşığım, herkes beni bıraktı ama işim asla bırakmadı. Tek vefalı gerçek dostum oyunculuğum oldu. Dönemin popüler dizilerinde yer aldım çok şükür çocuk yaşta şöhretle ünle tanıştım."

AYÇİN TUYUN KİMDİR?

8 Şubat 1987 yılında Manisa'da dünayaya gelen Ayçin Tuyun, İstanbul Üniversitesi Veterinerlik bölümünü bitirdi. Reklam filmiyle oyunculuğa geçiş yapan Ayçin Tuyun, ilk başlarda oyunculuğu bir meslek olarak görmediğini söyledi. 

Daha sonra oyunculuk eğitimi alan güzel Ayçin Tuyun kariyerine Beyaz Gelincik isimli dizide başladı. Ardından Kollama dizisiyle polis Halime karakterini oynadı. Oyuncu 'Kız Annesi' , 'Bir Yusuf Masalı' , 'Ömre Bedel' gibi dizilerde yer aldı.

Kaynak : turkiyegazetesi.com.tr
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...