Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Babalık davası şok iddia: Uğur Dündar olmadı, Ümit Besen tutmadı yeni iddia ünlü şarkıcı...

Mavi Kadın>Magazin>Babalık davası şok iddia: Uğur Dündar olmadı, Ümit Besen tutmadı yeni iddia ünlü şarkıcı...

Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu "bir ablamın babası medya dünyasından ünlü biri" gündeme bomba gibi düştü. Muhatabın Uğur Dündar olduğu ortaya çıktı. Dündar DNA raporuyla iddiayı yalanladı. Ancak konu kapanmadı. Bu kez Ümit Besen ismi ortaya atıldı. Tartışılmadan kapandı. son iddia ise 2013'te vefat eden Ferdi Özbeğen'ın adı ortaya atıldı. İşte baş döndüren hikaye...

Magazin dünyasına bomba gibi düşen Metin Akpınar'ın yıllar sonra ortaya çıkan kızı Duygu Nebioğlu’nun ididasıyla ilgili yeni gelişme... Nebioğlu, ablası Dilara Gülatan'ın Uğur Dündar'a babalık davası açtığını açıklamasının ardand başlayan tartışmada Ümit Besen'den sonra bir gazeteci Ferdi Özbeğen iddiasını ortaya attı. Müge Anlı’nın yayınına bağlanan Gülatan ise Uğur Dündar'a açtığı davadan vazgeçmeyeceğini açıkladı.  

'ABLAMIN DA BABASI ÇOK ÜNLÜ'

Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu, annesinin 6 çocuğundan dördünün de kendisiyle aynı kaderi yaşadığını anlattı. Annesinin evlilik dışı dört çocuğu olduğunu söyleyen Nebioğlu, bir ablamın babası da medya dünyasından çok ünlü bir isim dedi. Ablasının da dava açtığını söyleyen Nebioğlu hukuk mücadelesinin sürdüğünü söyledi. Bu açıklamalardan sonra gözler Uğur Dündar'a çevrildi. 

'BENİM İÇİN KONU KAPANDI'

Ünlü isim Dündar, konuyla alakalı olarak, "Mahkemenin her iki tarafı sevk ettiği ve son söze söyleyecek kurum olan Adli Tıp Kurumu DNA incelemesini bitirdi ve biyolojik babalık iddiasını reddetti. Benim ve avukatım Murat Ergün için konu kapanmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur" dedi. 

Babalık davası şok iddia: Uğur Dündar olmadı, Ümit Besen tutmadı yeni iddia ünlü şarkıcı...

DİLARA GÜLATAN’IN BABASI FERDİ ÖZBEĞEN Mİ?

Magazin yazarı Onar Akay bu gelişmeler yaşanırken, akılları karıştıracak yeni bir iddia ortaya attı. Instagram’dan açıklama yapan Akay, "Ben, Türkiye'de Metin Akpınar'ın bir oğlu daha var dedim ve herkes güldü... Duygu Nebioğlu'nun iki ablasının da babası ne İbrahim Tatlıses ne de Ümit Besen'dir... Birinin babası Ferdi Özbeğen'dir. Diğerinin babası yaşayan çok özel bir sanatçımız" şeklinde konuştu. 

Babalık davası şok iddia: Uğur Dündar olmadı, Ümit Besen tutmadı yeni iddia ünlü şarkıcı...

MÜGE ANLI: EKRANLARDAN SÖYLEYEMEM

Müge Anlı’nın yayınına bağlanan bir izleyici Suphiye Orancı’nın kızı Dilara Gülatan’ın babasının Uğur Dündar olmadığını başka ünlü bir isim olduğunu ifade etti. 

İddiayı öne süren kişinin Orancı'nın da 35 yıllık arkadaşı olduğunu söyledi. Bu olanları karşısında bunları ekrandan konuşmakistemediğini belirten Müge Anlı "Biz o beyefendiye ulaşalım, beyefendi ne diyorsa ona göre yarın söyleyelim. Bu da çok ünlü bir sanatçı" dedi. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...