Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Bahar 8. bölümde Timur’a hesap sordu: Sen beni ne zamandır aldatıyorsun?

Mavi Kadın>Diziler>Bahar 8. bölümde Timur’a hesap sordu: Sen beni ne zamandır aldatıyorsun?

Bahar 8. bölümünde gerilim tırmandı. Rengin kaza geçirmesi nedeniyle endişelenen Timur’un hali ve tavrı Bahar’ı rahatsız etti. İçindeki hisleri ve şüpheleri durduramayan Bahar, Timur’dan hesap sordu: “Sen beni ne zamandan beri aldatıyorsun?” Bahar son bölümde Timur, geçeklerin ortaya çıkmasını önleyebilecek mi? Timur, Rengin'e sarılırken yakalanırlar. Onları kim gördü? Bahar 8. bölümde neler oldu? Detaylar haberimizde.

Bahar 8. bölümde Timur’a hesap sordu: Sen beni ne zamandır aldatıyorsun?

Show Tv’de yayınlanan Bahar dizisinin 8. bölümde Timur köşeye sıkıştı. Parla, dayısı Selim’in ona söylediklerinden sonra Rengin ile konuşmak ister. Fakat Rengin kaza geçirir. Rengin için endişelenen ve acil ameliyatına giren Timur’un halini gören Bahar, içindeki sese ve acıya engel olamaz. Timur’a hesap sorar. Bahar 8. bölümde neler oldu?

Bahar 8. bölümde Timur’a hesap sordu: Sen beni ne zamandır aldatıyorsun?

SEN BENİ NE ZAMANDANDIR ALDATIYORSUN?

Rengin, iç kanama tehlikesi ile acil ameliyata alınır. Ameliyatına Timur girer. Bahar da ameliyat sırasında asistan olarak oradadır. Bahar’ın artık Timur’a bakışları ve hisleri değişmiştir. İçinden çıkamadığı bir şüphe onu sarıp sarmalamıştır. Ameliyat sonrası Timur’un odasına girer ve “Sen beni ne zamandır aldatıyorsun?” der. Timur ise, “Saçmalama. Meslaktaşım ve ölümden döndü. Çocuğu var, dışarıda Parla üzgün” minvalinde cevaplar verir.

Bahar ise, Timur’a çok sinirlenir. “Ben de ölümden döndüm. Benim de çocuklarım var. Ama benim için böyle endişelendiğini, üzüldüğünü görmedim” der ve ağlayarak odadan çıkar.

RENGİN BAHAR'DAN ÖZÜR DİLEDİ

Bu arada, kaza geçiren Rengin, çalıştığı hastaneye getirilir. Sedyede yatarken bilinci açıktır ve elini Timur tutmaktadır. Bahar, Rengin’in kaza geçirmesine çok üzülür. Ama Timur’un Rengin’in elini tutması ve ona acıyan, üzülen gözlerle bakması Bahar’ı derinden sarsar. İçindeki şüphe artık susturulamaz duruma gelir. Rengin, sedyede ameliyathaneye giderken Bahar’ın elini tutar. “Bana bir şey olursa senden özür dilerim Bahar. Çok özür dilerim” der.  

TİMUR VE RENGİN YAKALANIR!

Ameliyattan sonra Rengin'in yanına giden Timur, "Seni bir daha asla yalnız bırakmayacağım. Çok korktum" der ve Rengin'e sıkıca sarılır. O sırada odanın kapısı açılır ve birisi onları görür. Rengin ve Timur ise basıldığını anlar. Bu ilişkiyi kim gördü peki?

Bahar 8. bölümde Timur’a hesap sordu: Sen beni ne zamandır aldatıyorsun?

EVREN HOCA’NIN SIRRI NEDİR?

Parla, annesi rahatsızken Bahar’ın evine misafirliğe gelir. Parla bu arada Evren Hoca ile iyi bir bağ da kurar. Bu sırada Evren Hoca ile ilgili bilinmeyenler de sır perdesi şeklinde aralanır. Öte yandan Bahar, bu misafirlik nedeniyle büyük bir tehlike ile karşı karşıya kalır. Başka bir sahnede ise, Bahar, Evren ve Parla hastanenin teras katına çıkarak avazları çıktığı kadar bağırırlar ve kendilerince psikolojik rahatlama sağlamaya çalışırlar. Bahar'ın bağırmasının uzun süre olması ise komik anlar yaşatır. 

Bahar 8. bölümde Timur’a hesap sordu: Sen beni ne zamandır aldatıyorsun?

Timur ise, hastaneye elinde çiçekle gelen Rengin'in kardeşi Selim'den hesap sorar. 

Kaynak : Mavi Kadın, Show Tv
Editör : Fatma Zeybek
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...