Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Bahar dizisinde izleyenleri hüzünlendiren hasta Zeynep kimdir? Müjgan Ferhan Şensoy kimdir?

Mavi Kadın>Biyografi>Bahar dizisinde izleyenleri hüzünlendiren hasta Zeynep kimdir? Müjgan Ferhan Şensoy kimdir?

Müjgan Ferhan Şensoy, Show Tv’nin sevilen dizisi Bahar dizisinde konuk oyuncu olarak yer aldı. 7. bölümde Zeynep karakteri ile izleyici karşısına çıkan Müjgan Ferhan Şensoy, hamile ve kötü huylu bir kitlesi olan kadını canlandırdı. Peki Müjgan Ferhan Şensoy kimdir? Müjgan Ferhan Şensoy kaç yaşında, boyu, kilosu nedir? Müjgan Ferhan Şensoy ile ilgili bilinenler haberimizde.

Bahar dizisinde izleyenleri hüzünlendiren hasta Zeynep kimdir? Müjgan Ferhan Şensoy kimdir?

Ferhan Şensoy ve Derya Baykal’ın kızı olan Müjgan Ferhan Şensoy, Bahar dizisinin 7. bölümünde konuk oyuncu olarak yer aldı. Hamile bir kadın olan Zeynep rolü ile seyirci karşısına çıktı. Kötü huylu kitlesi nedeniyle hamileliğinin sonlandırılmak zorunda olduğu haberi ile yıkılan Zeynep'i oynayan Müjgan Ferhan Şensoy kimdir? Müjgan Ferhan Şensoy evli mi? Müjgan Ferhan Şensoy ile ilgili bilinenleri haberimizde derledik. 

  • Adı: Müjgan Ferhan Şensoy Öğet
  • Doğum Tarihi: 24 Ocak 1989
  • Doğum Yeri: İstanbul
  • Mesleği: Dizi oyuncusu
  • Babası: Ferhan Şensoy
  • Annesi: Derya Baykal
  • Burcu: Kova
  • Instagram hesabı: @ferhansensoy

MÜJGAN FERHAN ŞENSOY KİMDİR? YAŞI, BOYU, KİLOSU KAÇTIR?

Müjgan Ferhan Şensoy, 24 Ocak 1989 yılında İstanbul’da doğdu. Babası ünlü sanatçı Ferhan Şensoy, annesi ise Derya Baykal’dır. Kardeşleri Derya Şensoy, Mert Baykal’dır. New York, "Tisch School of Arts" okulunda eğitim aldı ve 2011 yılında mezun oldu. 3 yıl beraberlik yaşadığı Cem Öğet ile dünya evine girdi. Çiftin Pera isminde 2 yaşında kızları vardır.

Bahar dizisinde izleyenleri hüzünlendiren hasta Zeynep kimdir? Müjgan Ferhan Şensoy kimdir?

BAHAR DİZİSİNDE ZEYNEP’İ OYNADI

Bahar dizisinin 7. bölümünde Zeynep isimli hasta karakteri ile seyirci karşısına çıkan Müjgan Ferhan Şensoy, performansı ile izleyenlerin takdirini kazandı. Hamile ve yalnız bir kadın olan Zeynep’in kötü huylu bir tümörü vardır. Rengin Hoca, Bahar ile birlikte kendisine bu haberi verir. Rengin bu haberi verirken zorlanır. Rengin aynı zamanda babasını kaybetmenin verdiği acıyla mücadele etmektedir. Zeynep’in kötü huylu kitlesinin yüzeye yakın olması nedeniyle alınabileceğini söyler. Fakat hamileliğin sonlandırılması gerekir. Zeynep bunu istemez. Yakınlarının çağırılması istenmesi üzerine ise “Ben zaten yalnız yaşayan biriyim. Kimsem yok. Bu bebeği de o yüzden istiyorum” der. Zeynep apar topar sedyeden kalkar ve hastaneden gitmek ister. Bahar ise, “Sakin ol, istemediğin bir şeyi sana yapmayacağız” diyerek onu teselli eder.

Bahar dizisinde izleyenleri hüzünlendiren hasta Zeynep kimdir? Müjgan Ferhan Şensoy kimdir?

MÜJGAN FERHAN ŞENSOY’UN KIZI İLE İLGİLİ RÖPORTAJI

Habertürk'ten Volkan Özdemir'in 2022 yılında yayınlanan haberine göre  Şensoy, "Pera bir yaşına girecek. Biz anne ve baba olarak çok heyecanlıyız. Pera'nın ilk doğum günü partisini unutmasını istemiyoruz ve merak içindeyiz." demişti.

Müjgan Ferhan Şensoy, bebeğinin ismin Pera olmasına nasıl karar verdiğini ise şu sözlerle anlatmıştı:

“Cem'le tanıştığımızda 'Pera'daki Hayalet' diye bir oyun yazıyordum. O süreçte Cem, bana büyük ilham kaynağı oldu. Birlikte düşündük, çalıştık, müzikler yazıldı ve sahneye kondu. İkimiz de Beyoğlu'nda yaşıyor, buranın tarihine müthiş bir ilgi ve hayranlık duyuyorduk. Hem aşkımızın başladığı yer olmasından hem de bizim Pera'ya olan aşkımızdan ötürü. 'Pera çok güzel bir isim. Bir gün bir kız çocuğumuz olursa adı Pera olsun.' dedik.

Kaynak : Mavi Kadın, Habertürk
Editör : Fatma Zeybek
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...