Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Bahar dizisinin Aziz Uras’ı Demirhan Demircioğlu kimdir? Yaşı, boyu, kilosu, dizi ve filmleri

Mavi Kadın>Biyografi>Bahar dizisinin Aziz Uras’ı Demirhan Demircioğlu kimdir? Yaşı, boyu, kilosu, dizi ve filmleri

Bahar dizisinde Demet Evgar’ın oğlunu oynayan, Aziz Uras karakteriyle dikkatleri çeken Demirhan Demircioğlu hem fiziki görünümüyle hem de yeteneğiyle gündemde. “Hep iyi insanlarla karşılaştım” diyen Demirhan Demircioğlu kimdir? Yaşı, boyu, kilosu kaçtır? Demirhan Demircioğlu biyografisini Mavi Kadın editörü yazdı.

Bahar dizisinin Aziz Uras’ı Demirhan Demircioğlu kimdir? Yaşı, boyu, kilosu, dizi ve filmleri
  • DEMİRHAN DEMİRCİOĞLU KİMDİR? YAŞI, BOYU, KİLOSU KAÇTIR?
  • DEMİRHAN DEMİRCİOĞLU AİLE HAYATI
  • DEMİRHAN DEMİRCİOĞLU SOSYAL MEDYA HESAPLARI
  • DEMİRHAN DEMİRCİOĞLU HOBİLERİ
  • DEMİRHAN DEMİRCİOĞLU DİZİ VE FİLMLERİ
  • DEMİRHAN DEMİRCİOĞLU RÖPORTAJLARI
  • DEMİRHAN DEMİRCİOĞLU AZİZ URAS KARAKTERİ

Bahar dizisinin Aziz Uras’ı Demirhan Demircioğlu kariyer basamaklarını emin adımlarla tırmanıyor. Yer aldığı projelerde seçici davranan genç oyuncu hem oyunculuğuyla hem de yakışıklılığıyla beğeniliyor.

Adı: Demirhan Demircioğlu

Doğum Tarihi: 1999

Doğum Yeri: İstanbul

Mesleği: Oyuncu

Boyu: 180 cm

Kilosu: 72 kg

Göz Rengi: Kahverengi

Saç Rengi: Kahverengi

Medeni Durumu: Bekâr

Instagram Hesabı: @demirhan.demircioglu

Bahar dizisinin Aziz Uras’ı Demirhan Demircioğlu kimdir? Yaşı, boyu, kilosu, dizi ve filmleri

DEMİRHAN DEMİRCİOĞLU KİMDİR? YAŞI, BOYU, KİLOSU KAÇTIR?

Demirhan Demircioğlu 1999 İstanbul doğumludur. 180 cm boyunda, 72 kg ağırlığında olan genç oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Oyunculuk bölümü mezunudur. Çeşitli reklam filmlerinde oynadıktan sonra ilk olarak Hekimoğlu adlı dizide Kerem karakteriyle kendini gösterdi. 2024 yılında yayınlanmaya başlayan Bahar dizisindeki Aziz Uras rolüyle popüler ve beğenilen bir oyuncu oldu.

DEMİRHAN DEMİRCİOĞLU AİLE HAYATI

Demirhan Demircioğlu’nun annesi, babası ve aile hayatı hakkında bir şey bilinmemektedir. Özel yaşamını paylaşmayı sevmeyen oyuncunun İstanbul’da yaşadığı ve bekâr olduğu bilinmektedir.

DEMİRHAN DEMİRCİOĞLU SOSYAL MEDYA HESAPLARI

Demirhan Demircioğlu aktif bir Instagram kullanıcısıdır. Instagram hesabı @demirhan.demircioglu olan oyuncu hesabında setten fotoğraflar, tatilde çekildiği resimler ve yer aldığı projelerin reklamını paylaşıyor.

DEMİRHAN DEMİRCİOĞLU HOBİLERİ

Demirhan Demircioğlu işten arta kalan zamanlarında müzikle ilgileniyor. Piyano çalan oyuncu doğada ve köpeklerle zaman geçirmeyi de çok seviyor.

Bahar dizisinin Aziz Uras’ı Demirhan Demircioğlu kimdir? Yaşı, boyu, kilosu, dizi ve filmleri

DEMİRHAN DEMİRCİOĞLU DİZİ VE FİLMLERİ

Demirhan Demircioğlu çeşitli reklam filmlerinde oynadıktan sonra dizi oyuncusu olarak ilk kez Hekimoğlu’nda kendini gösterdi. Çeşitli dizilerde oynadıktan sonra 2024 yılında yayına başlayan Bahar dizisindeki Aziz Uras karakteriyle büyük çıkış sağladı.

2020 Hekimoğlu – Kerem

2022 İçimizdeki Ateş – Mert

2022 Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı – Yahya

2024 Bahar – Aziz Uras

DEMİRHAN DEMİRCİOĞLU RÖPORTAJLARI

Demirhan Demircioğlu Youtube’da yapılan bir röportajda hayattaki motivasyon kaynağı sorulduğunda şu cevabı veriyor:

“Hepimiz insan olarak bir sürü şey yaşıyoruz. Bazısının etkisinde olduğumuzu çok iyi fark ediyoruz. Buna göre ilerliyoruz hayatımızda ama bazen de hiç fark etmiyoruz ve bir zaman geliyor birisi ya da zaman karşınıza çıkarabiliyor. Bu motivasyondan dolayı ben buralara kadar gelmişim diyebiliyorsunuz. Öncelikle karakterlerimizde de bunu görüyoruz."

"Benim sanırım şans diyebilirim. Şansa inanan birisi değildim ama son zamanlarda inanıyorum ve hayatınıza çıkan kişiler bir şans. Onlar size bir şeyleri hatırlatıyor. Bir cümleler söylüyor veya bir şey görmenizi sağlayabiliyor. Benim eğitim hayatım boyunca olsun kurs hayatım boyunca olsun çalışma hayatım boyunca olsun hep iyi insanlar çıktı Allah’a şükür karşıma. Ve bana hepsinden kalan bir cümle oldu. Hep o cümlelerin totaline baktığım zaman ben bu yolda ilerlemeye başladım diyebilirim.”

Bahar dizisinin Aziz Uras’ı Demirhan Demircioğlu kimdir? Yaşı, boyu, kilosu, dizi ve filmleri

DEMİRHAN DEMİRCİOĞLU 'AZİZ URAS' KARAKTERİ

Demirhan Demircioğlu Bahar dizisinde Aziz Uras Yavuzoğlu karakteriyle oldukça beğeni topluyor. Doktor Bahar’ın (Demet Evgar) oğlu olan Aziz Uras evin büyük çocuğudur. Dedesi ve babası başarılı bir doktor olan Aziz Uras mezuniyetinin ardından uzmanlık sınavını kazanır ve asistan olarak babasının çalıştığı hastanede göreve başlar. Babasından oldukça çekinen, onun isteklerini yerine getirmeye ve bu sırada da annesine destek olmaya çalışan bir gençtir. Kendisiyle aynı zamanda annesi de asistanlığa başlayan Aziz Uras, aynı iş ortamında bulunduğu annesi ve babası arasında bir denge kurmaya çalışır.

Demirhan Demircioğlu Aziz Uras karakteriyle oldukça beğeni toplamaktadır. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Işıl Bulur
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
3 Görüş
Tülin 04 Mart 2024 - 20:35
Başarılı bir genç
didem aksu04 Mart 2024 - 14:52
iyi oyuncu bence. kıvanç tatlıtığ gibi olabilir kariyerinde
sahrap04 Mart 2024 - 14:49
çok başarılı değil ama herhalde yakışıklı oluşu nedeniyle iyi projelerde oynar..
Sonraki Haber Yükleniyor...