Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Bahar dizisinin final tarihi belli oldu!

Mavi Kadın>Diziler>Bahar dizisinin final tarihi belli oldu!

Ekranların sevilen dizisi Bahar'ın sezon final tarihi açıklandı. İddiaya göre dizi Haziran ayında macerasına kısa bir ara verip Eylül'de tekrar geri dönecek. 

Bahar dizisinin final tarihi belli oldu!

Yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt’un yaptığı, MF Yapım tarafından hayata geçirilen Bahar dizisinin senaryosunu Ayça Üzüm yazıyor. Bahar dizisinin kadrosunda Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Ecem Özkaya, Füsun Demirel, Mehmet Yılmaz Ak, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Elit Andaç Çam, Alisa Sezen Sever, Sena Kalıp, Hatice Aslan gibi isimler yer alıyor.

Son günlerin popüler dizisi Bahar, iddialara göre Haziran ayında final bölümüyle ekranlara gelip Eylül'de tekrar geri dönecek. 

BAHAR DİZİSİNİN FİNALİ 

Bahar dizisinin orijinal versiyonuna göre; Bahar kendisine özel klinik açar ve motosiklet ehliyeti alır. Timur ile ayrılsalar da annesiyle yakın ilişkisi devam eder. Doktor Evren, Bahar'a olan aşkını söylese de Bahar onu sevdiği kadar onu sevecek birini bulması gerektiğini düşünerek teklife hayır der. Evren başkasına gönlünü kaptırırken Rengin de babasına ait bir bakım merkezinde müdür olur. 

Bahar dizisinin final tarihi belli oldu!

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...