Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Bakan Göktaş'tan Teoman'a 'vasiyet' teşekkürü

Mavi Kadın>Yaşam>Bakan Göktaş'tan Teoman'a 'vasiyet' teşekkürü

Teoman, vasiyetinde birikimlerinin dörtte birinin çocuk esirgeme kurumuna, gerisinin ise kızına bırakılacağını belirtti. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş Teoman'a teşekkür mesajı paylaştı.

Bakan Göktaş'tan Teoman'a 'vasiyet' teşekkürü

Müzik kariyeriyle adından sıkça söz ettiren Teoman, samimi açıklamalarda bulundu. Ünlü müzisyen, Günaydın'dan Tuba Kalçık'a gelecek planları, özel hayatı ve vasiyeti hakkında konuştu.

Teoman, "Kanuni düzenlemeler nedeniyle vasiyetimi istediğim gibi yazamadım. Ancak ölümüm halinde birikimlerimin dörtte biri çocuk esirgeme kurumuna gidecek. Gerisini ise doğal mirasçım olarak kızım alacak," ifadelerini kullandı.

Bakan Göktaş'tan Teoman'a 'vasiyet' teşekkürü

BAKAN GÖKTAŞ'TAN TEŞEKKÜR

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, "mirasının bir bölümünü devlet himayesindeki çocuklara bağışlayacağını" ifade eden şarkıcı Teoman'a teşekkür etti.

Göktaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları kaydetti:

"Sanat dünyamızın değerli ismi Teoman'ın, mirasının bir bölümünü devletimizin himayesi altında bulunan çocuklarımıza bağışlayacağını ifade etmesinden büyük bir mutluluk duydum. Hepimize emanet olan, ikbalimiz, istikbalimiz, en kıymetlilerimiz yavrularımıza daha iyi bir gelecek sunmak adına atılan her türlü adım büyük bir takdiri hak ediyor. Örnek oluşturacağını umduğumuz bu kıymetli karar nedeniyle kendilerine teşekkür ediyorum."

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...