Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Banu Parlak'ın güzellik merkezini kurşunlatan Dilan ve Engin Polat'ın "pazarlığı' ortaya çıktı!

Mavi Kadın>Magazin>Banu Parlak'ın güzellik merkezini kurşunlatan Dilan ve Engin Polat'ın "pazarlığı' ortaya çıktı!

'Döner Kardeşler' çetesinin lideri Emirhan Döner, Banu Parlak'ın güzellik merkezine gerçekleştirilen saldırıyla ilgili ifade verdi. Dilan ve Engin Polat ile yaptığı kurşunlama pazarlığını anlatan çete liderinin çarpıcı ifadeleri gündemi sarstı.

Banu Parlak'ın güzellik merkezini kurşunlatan Dilan ve Engin Polat'ın "pazarlığı' ortaya çıktı!

Türkiye'nin gündemini sarsan Dilan Polat ve Engin Polat'ın Banu Parlak'ın güzellik merkezini kurşunlatmasıyla ilgili detaylar yavaş yavaş gün yüzüne çıkıyor. 

"Döner Kardeşler" çetesinin lideri Emirhan Döner, Polatgillerin Banu Parlak'ın iş yerini kurşunlatmak için onunla pazarlık yaptığını söyledi ve bu pazarlıkta tam 5 milyon dolarlık bir anlaşma yapılmak istediğini belirtti.

Banu Parlak'ın güzellik merkezini kurşunlatan Dilan ve Engin Polat'ın

5 MİLYON DOLARLIK PAZARLIK GÜN YÜZÜNE ÇIKTI

İfadeye göre, Dilan Polat Banu Parlak'tan kurtulmak için 5 milyon doları kabul etmişti. Ancak, Engin Polat'ın bu rakamı yüksek bulmasıyla anlaşma sağlanamıyor ve ve Polat farklı çetelerle de görüşerek daha uygun fiyatlar elde ettiği söyledi ve vedalaşıp ayrıldılar.

Ancak, bu olayın sadece bir pazarlık anlaşmazlığıyla kalmadığı görüldü. Parlak'ın iş yerinin kurşunlanmasıyla olayın boyutu büyüdü ve Polatgiller bu suçlamayla sekiz yıla kadar hapis cezasıyla karşı karşıya kaldı.

Banu Parlak'ın güzellik merkezini kurşunlatan Dilan ve Engin Polat'ın

TUTUKLULUK HALLERİ DEVAM EDİYOR

Tam da bu noktada mahkemenin verdiği tahliye kararı sürpriz bir şekilde geldi. Vergi usul kanununa muhalefet suçundan tutuklu bulunan Dilan ve Engin Polat dahil tüm şüphelilerin serbest bırakılması kararı alındı. Ancak, bu karar diğer suçlamalardan dolayı tutuklu bulunanlar için geçerli olmadığı için, Dilan Polat ve diğer şüpheliler cezaevinden çıkamayacaklar.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...