Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Barış Arduç hayranlarına müjde! Ünlü bir iş insanını oynayacak

Mavi Kadın>Magazin>Barış Arduç hayranlarına müjde! Ünlü bir iş insanını oynayacak

Son dönemlerde oynadığı reklam filmiyle adından söz ettiren yakışıklı oyuncu Barış Arduç'tan yeni proje müjdesi geldi. Ünlü oyuncu yaptığı açıklamayla hayranlarını heyecanlandırdı.

Barış Arduç hayranlarına müjde! Ünlü bir iş insanını oynayacak

Deliha film setinde başlayan ve 6 yıl süren bir ilişkinin ardından 2020'de nikah masasına oturan Barış Arduç ve Gupse Özay, sanat camiasının en sevilen çiftlerinden biri haline geldi. Mutlu evlilikleriyle dikkat çeken çift, 2022 yılında kızları Jan Asya'yı kucaklarına almıştı. Katıldığı bir etkinlikte görüntülenen Barış Arduç, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Bir muhabirin "Yakışıklılığınızın Gupse Özay için dezavantaj olabileceğini düşünüyor musunuz?" sorusuna Barış Arduç hızlı bir yanıt verdi. Arduç, soruyu yönelten muhabire "Esasında dünyanın en hoş kadınıyla beraberim" şeklinde cevap verdi.

 

Barış Arduç hayranlarına müjde! Ünlü bir iş insanını oynayacak

YENİ PROJESİNİ ANLATTI

Bir giyim markasının yüzü olan Barış Arduç üzenlenen bir etkinlikte bu yaz Çeşme’de çekeceği “Bir Başka Aşk” filmine ait ilk bilgileri paylaştı.

Son günlerde çektiği yeni reklam filmiyle gündemde olan Barış Arduç, filmdeki karizması ve yakışıklılığıyla dikkat çekti. Arduç, sevenlerinin merakla beklediği yeni projesi hakkında bilgi verdi. Bu yaz, Çeşme'de romantik drama türünde film çekecek olan Arduç, izleyicileri heyecanlandırdı.

 

Barış Arduç hayranlarına müjde! Ünlü bir iş insanını oynayacak

İŞ İNSANINI OYNAYACAK

Ünlü bir iş insanını oynayacak olan Barış Arduç’un partnerinin kim olacağı, yönetmeni ve yayınlanacağı dijital platform ise merak konusu… 

Arduç yeni projesiyle ilgili “Bir sinema filmi projemiz var. Yüksek ihtimalle bir dijital platformda yayınlanacak. Haziran ayının ilk haftası sette olacağız. Ege Bölgesi’nde çekeceğiz” dedi.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...