Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Barış Arduç ve Akın Akınözü Kral Salman'ın onur konuğu olacak!

Mavikadin>Magazin>Barış Arduç ve Akın Akınözü Kral Salman'ın onur konuğu olacak!

Barış Arduç ve Akın Akınözü, yapımcı Saner Ayar'ın sahibi olduğu O3 Medya ile anlaşmaya vardı. Bununla birlikte iki ünlü oyuncu, Suudi Arabistan Kral'ı Selman tarafından bir etkinlikte dünyaca ünlü yıldızlarla bir arada olacakları bir etkinlik için davet edildi.

Barış Arduç ve Akın Akınözü Kral Salman'ın onur konuğu olacak!

Barış Arduç ve Akın Akınözü, Riyad'da düzenlenen sezon açılışına katılmak üzere Suudi Arabistan'a gidiyor. İki ünlü oyuncu, kısa bir süre önce O3 Medya ile anlaşma yapmıştı. Şimdi ise Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdülaziz el-Suud'un davetiyle etkileyici bir etkinliğe katılacaklar.

BARIŞ ARDUÇ VE AKIN AKINÖZÜ KRAL SALMAN'IN DAVETLİSİ

Suudi Arabistan'a Kral Salman'ın davetlisi olarak gidecek olan Barış Arduç ve Akın Akınözü Riyad'ta bir açılış organizasyonuna katılacak. Bu sırada ünlü şarkıcı Shakira'nın konserini izleyecek olan oyuncular, aynı zamanda İngiliz Tyson Fury ile Fransız Francis Ngannou'nun boks maçına da izleyici olarak katılacak. 

Dünya futbolunun büyük isimleri Ronaldo, Messi ve Roberto Carlos'un da yer alacağı etkinliğe, Türkiye'den sadece Barış Arduç ve Akın Akınözü, onur konuğu olarak davet edildi. İkili, O3 Medya için hazırlayacakları yeni projelerle ilgili merak konusu olmuştu ve bu başarılı oyuncular, Suudi Arabistan'da bir dizi röportaj da yapacak.

Barış Arduç ve Akın Akınözü Kral Salman'ın onur konuğu olacak!

Barış Arduç ve Akın Akınözü Kral Salman'ın onur konuğu olacak!

Kaynak : birsenaltuntas.com
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...