Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Başına buyruk Kova burçlarının nefret ettiği 8 şey!

Mavi Kadın>Burç yorumları>Başına buyruk Kova burçlarının nefret ettiği 8 şey!

Özgürlük ve araştırma denilince akla gelen ilk burç Kovadır. Kestirilemeyen fikirlere sahip Kovalar meraklı ve araştırmacıdır. Sessiz gözüken fakat konuşmaya başladığında etrafındaki herkesi alaşağı eden bu burç, rahat tavırlarıyla dikkat çekse de onun da hoşlanmadığı şeyler vardır. Hayatınızda onlardan varsa, Kovaların sevmedikleri şeyler listesine göz atın deriz.

Başına buyruk Kova burçlarının nefret ettiği 8 şey!

Astrolojinin en önyargısız, başına buyruk ve enerji dolu burcu olan Kova burçları, girdikleri her ortamda "Ben Buradayım’’ diye bağırırlar. Çoğu zaman sessiz gözükürler fakat ağızlarından çıkan tek kelimeyle kendiklerini belli ederler. 

Onları entelektüel ortamlarda fikir tartışması yaparken görmeniz çok muhtemel. Hümanist tavırlarıyla, özgürlük sevdasıyla girdiği her ortamda dikkat çeken Kova burçları sinirlendiklerinde öngörülemez bir hal alırlar. Bu hal, onların her şeyi yapabileceğinin de göstergesidir aslında. İşte hayatınızda bir Kova burcu varsa, dikkat etmeniz gereken başlıklar: 

Başına buyruk Kova burçlarının nefret ettiği 8 şey!

BASKI

Kova burçları rahatına düşkün, stres içemeyen ortamlarda bulunmayı tercih ederler. Doğası gereği baskının her türlüsüne karşı olan bu burç, baskı hissettiği hiçbir yerde durmaz. Bu burcu sadece bu sebepten dolayı sık sık iş değiştirmiş halde görebilirsiniz. Kendi kurallarıyla yaşamak, kendi bildiğini okumak ister. Ona karşı herhangi bir baskı yaparsanız, muhtemelen onun hayatında uzun süreli var olmayacaksınız. 

SAHİPLENİLMEK

Bir Kova burcu yalnızca kendisine aittir. Onunla evlenseniz bile, ona sahiplenici tavırlar sergileyemezsiniz. Özgürlük kelimesinin eş anlamlısı olan bu burç, sahiplendiğini hissettiğinde kendisine kaçacak bir delik arayacaktır.Bir Kova burcu ile ilişkinizi kesmek istiyorsanız ona karşı sahiplenici tavırlar gösterin. Zira bir dakika bile olmadan çekip gidecektir. 

Başına buyruk Kova burçlarının nefret ettiği 8 şey!

ABARTILI DUYGULAR

Kova burçları rasyonelliğe önem verir. İnsan ilişkileri de dahil olmak üzere, bir olayı düşünürken her zaman mantıklı davranmaya çalışırlar. Çoğu zaman abartılı duygular karşısında ne yapacaklarını ile bilemezler. Karşısında ağlayan birini gördüklerinde neden üzüldün demek yerine, "tost yer misin?’’ diye sormaları daha muhtemeldir. 

Başına buyruk Kova burçlarının nefret ettiği 8 şey!

MONOTONLUK

Kova burcu insanları son derece sosyaldirler. Yeni fikirlere, yeni deneyimlere her zaman açıktırlar. Yarın Vietnam’a gidelim mi diye sorsanız, muhtemelen "ben çantamı hazırlayayım’’ cevabı ile karşılaşabilirsiniz. En umulmadık yerlerde ilginç işlere imza atabilirler. Monoton bir hayat onları bir mutfak robotu gibi hissettirecektir. Bu yüzden monoton bir hayatı seviyorsanız Kova burçlarından uzak durun. Çünkü hem size katlanmayacak hem de sizi bu konuda yargılayacaktır. 

Başına buyruk Kova burçlarının nefret ettiği 8 şey!

YALNIZLIK

Sosyla insanlar olan Kova burçları, yalnız kalmayı sevmezler. Hayatlarında , sohbet edecek ve fikirlerini tartışbilecekleri insanlar isterler. Yalnzı kaldıklarında karamsar olabilirler. Bu karamsarlık onları sinirli birine dönüştürecektir. Hayatınızda bir Kova burcu varsa, onu yalnız bırakmayın.

ADALETSİZLİK

Özgürlüklerine düşkün olmanın getirisi olarak Kova burcu adalete çok önem verir. Onları yol ortasında herhangi bir sebep için eylem yapıyorken görebilirsiniz. Hatta haksızlığa uğradığınızda bir avukat bulmak yerine Kova burcu kişisi ile konuşun, o sizin yerinize meseleyi  halleder. Haksızlık, Kova burçlarının tahammül edemedikleri şeyler arasındadır. 

Başına buyruk Kova burçlarının nefret ettiği 8 şey!

İLGİ MANYAĞI İNSANLAR

Kova burçları ilgi çekici hayatlarının yanı sıra oldukça sessiz olabilen kişilerdir. Onların yanında ilgi çekmek için yapılan davranışlar, onların içten içe size gülmesine, dalga geçmesine sebep olacaktır. Hayır yani Kova burcu dururken kim tüm ilgiyi üstüne çekebilir ki?

DAR GÖRÜŞLÜ İNSANLAR

Kova burçları Astrolojinin en zeki burçları arasındadır. Araştırmayı severler, sürekli okumaya çalışırlar ve fikir üretirler. Dolayısıyla onlar herhangi bir konuda dar fikirliliğe katlanamazlar. Temel mottosu "Yanlış olduğu ispatlanana kadar doğrudur’’ olan Kova burçları için her şey değişebilir, yeni gerçeklikler sağlanabilir ve her konuda açık olunması gerekir. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nermin Sekmen Halil
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...